Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vând fata Butterfly Tenergy 05 FX neagra 2.1mm

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vând fata Butterfly Tenergy 05 FX neagra 2.1mm

    Folosita doar o singura data. Dimensiuni 160/153mm. Buretele a fost ciupit intr-un loc, pe marginea fetei de la un adeziv pe baza de apa. Pret 199 lei.

    Telefon: 0722 21 59 03
    Ultima editare de marcbarbu; 19.mai.2011, 09:24.
    Marc Barbu

  • #2
    Ce rizuri se vad pe burete, nu e curatat de adeziv ?
    Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

    Comentariu


    • #3
      Nu, nu e curatat. Insa daca vrei sa o cumperi si doar adezivul te retine, il pot curata
      Marc Barbu

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de marcbarbu Vezi post
        Nu, nu e curatat. Insa daca vrei sa o cumperi si doar adezivul te retine, il pot curata
        Nu sunt hotarat la cumparat acum dar ma gandeam ca o fi vreun model mai nou de burete ce nu l-am mai vazut eu.. spor la vanzare.. cu sanatate !
        Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

        Comentariu


        • #5
          Bonjurica Marc, aș dori sa-mi spui (daca nu-s indiscret...) de ce vinzi Tenergy-ul 05 FX...Ce nu ți-a placut la ea, care-s...dupa tine punctele ei forte și care ar fi lipsurile...Pe ce lemn ai avut-o lipita ?

          Comentariu


          • #6
            Buna ziua.
            Fata este a unui vecin si prieten cu care joc in mod constant, dar care nu are cont pe forum. De altfel, numarul de telefon ii apartine, si va poate raspunde personal la eventuale alte intrebari. Eu il informez de fiecare mesaj primit, prin urmare va raspunde asa:
            Am pus la vanzare Tenergy 05 fx pentru ca in decurs de doua luni am luat 2 tenergy 05 si 2 tenergy 05 fx (de la valigti) vreo 3 ierburi, 2 sandvisuri si vreo 4 lemne diferite pentru a face niste teste. Nu mai stiu exact pe ce a fost lipit acest FX, el fiind ultima fata achizitionata. Posibil pe Hallmark Aurora sau pe un Vladone. Dupa teste, am incercat sa vand materialele pe care nu le-as fi folosit niciodata. Prin urmare am dat 2 ierburi si doua lemne (si cred ca voi scoate la vanzare si Hallmarkul in viitorul apropiat). Nu am vrut sa scot nici un Tenergy la vanzare pentru ca fiind foarte scumpe, devalorizarea e foarte importanta. Propriu-zis daca am dat 250 lei pe ea si am uzat poate nici 1% din ea si o revand, sunt constient ca pierd 20-25% din bani, asa ca planul initial a fost sa pastrez tenergy-urile toate si sa le tin de rezerva. Totusi joc tenis cu o singura mana si am pastrat doar 2 lemne oarecum similare, ambele avand combinatii de tenergy si sandvis. 6 fete (4 tenergy si 2 sandvisuri) sunt cam multe pentru 2 palete, si cum nu pot sa le videz, ele isi vor pierde din elasticitate pana se tocesc cele care au ramas pe palete. Cam de asta e pusa la vanzare. Totusi, daca nu o vand nu e foarte grav, tenergy 05 (cu sau fara fx) fiind cele mai bune fete cu care am jucat vreodata, si poate chiar cele mai bune fete din lume . Ma inteleg foarte bine cu ea si odata si-odata isi va gasi ea locul pe una din palete.
            Puncte forte sunt urmatoarele: control foarte bun, efect din plin (deci de ea pot profita si aparatorii taietori si atacantii topspinari) si viteza mare. Propriu-zis e un pic mai moale decat Tenergy 05 simplu, ceea ce ii confera un "dwell time" un pic mai mare facand-o mai prietenoasa pentru atacantii care au nevoie sa simta mingea afundandu-se in burete pentru o clipa.
            Ca parti proaste pot sa spun ca nu iti permite prea multe neglijente. Adica daca te plasezi lenes, daca nu acoperi cat trebuie, daca joci pasiv sau daca esti intr-o forma fizica proasta, fata iti demonstreaza ca e mai buna decat tine si pana n-ajungi la nivelul ei si nu iei fiecare punct in serios, nu o sa te asculte. Daca te misti bine, si ai lovituri corecte, atunci ea se comporta absolut impecabil si ireprosabil.
            Adrian
            Ultima editare de marcbarbu; 24.mai.2011, 00:13.
            Marc Barbu

            Comentariu


            • #7
              Scump d-le, scump. Si nici nu e taiata de ValiGTI
              FH-Bryce Speed FX-2.1 Red
              Nittaku Acoustic
              BH-H3 Neo-Provincial -2.1 black

              Comentariu


              • #8
                Daca stiam ca are vreo importanta, ii ceream si un autograf pe spate :P
                Marc Barbu

                Comentariu


                • #9
                  Rezervata!
                  Marc Barbu

                  Comentariu

                  Procesare...
                  X