Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

De vanzare, Tenergy

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • De vanzare, Tenergy

    Buna ziua,
    ofer spre vanzare 2 buc. Tenergy.

    1. Tenergy 05, negru, 2.1 mm, patrata
    2. Tenergy 05 FX, rosu, 2.1 mm, patrata
    legenda: aceste fete le-am primit drept recompensa, datorita performantelor mele, desigur, de la antrenoarea filipineza a clubului nostru, problema cu aceste fete - este ca, sunt aduse din China, iar chinezi, au considerat ca pot imbunatati performantele, recunoscute deja, ale acestor fete si le-au produs cu un burete alb.
    pret: prin urmare am considerat ca pentru doar 180 ron/buc, oricine le poate cumpara (preferabil la set), pentru a-si imbunatati calitatea si spectaculozitatea jocului.
    transport: in grija cumparatorului

    urmeaza si fotografii ale fetei negre (sorry, am vrut sa spun, rosii)....
    multumesc
    ATENTIE: doresc sa atrag atentia, potentialilor cumparatori, ca aceste fete, necesita totusi ceva antrenament, deoarece montate pe un lemn de atac (OFF, OFF+) pot duce la cresterea tensiunii, atat arteriale personale, cat si intre jucatori.
    Ultima editare de bogdanel; 27.mai.2011, 15:56.

  • #2
    Cred totusi ca ai pozat fata neagra ,daca nu cumva cealalta fata poate sa fie si mai neagra .

    Comentariu


    • #3
      drept e....
      imi cer scuze, era intuneric....

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de bogdanel Vezi post
        drept e....
        imi cer scuze, era intuneric....
        Un schimb cu Razka 7 in tipla te intereseaza ?

        Comentariu


        • #5
          nea Deni,
          este un schimb interesant, dar, mai astept un pic poate cineva este interesat de amandoua fetele. In tot cazul daca ajung la schimb, sunteti primul pe care il intreb.

          multumesc

          Comentariu


          • #6
            Spor la vanzare .

            Comentariu


            • #7
              Buna Bogdan...Aș dori sa-mi spui daca la clubul unde joci, joaca cineva cu fețe precum cele scoase de tine la vânzare și care ar fi...âmbunatațirile, sa le zic așa...fața de Tenergy-urile cu buretele roșu, cum le știe toata lumea...Mi-ar place sa ne informam cu ocazia asta, toți cei ce preferam fețele Tenergy...care sunt plusurile și minusurile noii versiuni a Tenergy-urilor 05 și 05 FX...Știi desigur ca...?n goana dupa costuri de producție și apoi de vânzare reduse...tovarașii de lânga Marele Zid...mai le m?ntuiesc pe fețele astea...le fac...mai consumabile așa, sa nu prinzi drag de ele și sa nu-ți vina sa te mai desparți...Buretele alb este la fel de rezistent ca și cel roșu...top sheet-ul este chinezesc, japonez, identic cu cel cunoscut deja... ?

              Comentariu


              • #8
                salut emil,
                intrun mod scurt si concis, iti pot raspunde ca n am nici cea mai vaga idee cum sar, am o singura pereche pentru moment si personal, nu am avut curaj sa le decupez, dar,
                la pipait - top sheet ul se simte aproape la fel, iar buretele pare identic cu cel de la bryce, per ansamblu par mai rigide un pic....
                vizual - marcajul este mai putin reliefat (comparativ cu cele care au burete rosu), iar fata de culoare rosie, privita de sus este identica cu japoneza, cea neagra pare mai mata decat japoneza

                Comentariu


                • #9
                  datorita cererii mari si a stocului extrem de redus, noul pret pentru perechea de fete tenergy este de 400 ron, nu le vand decat la set

                  multumesc

                  Comentariu


                  • #10
                    s au vandut,

                    multumesc

                    Comentariu

                    Procesare...
                    X