Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Masa de tenis

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Masa de tenis

    Un amic de-al meu si-a deschis un club si ar dori sa aduca 2 mese de tenis de calitate bunisoara....undeva pana la 1500-1600 de lei .
    As dori sa ma ajutati cu niste idei cu niste informatii referitoare la achizitionarea celor 2 mese, mi-ar prinde foarte bine si va raman recunoscator.
    Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
    BH : Tenergy 05Fx
    FH : Tenergy 05Fx

  • #2
    Luati legatura cu dl.Dan Bodeanu poate reusiti sa achizitonati prin 2-3 rate .

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Antal Denes Vezi post
      Luati legatura cu dl.Dan Bodeanu poate reusiti sa achizitonati prin 2-3 rate .
      Multumesc mult

      Ma poate ajuta cnv cu nr. domnului Dan Bodeanu? iar eventualele sfaturi despre achizitionarea unor mese raman de mare ajutor
      Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
      BH : Tenergy 05Fx
      FH : Tenergy 05Fx

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Ben Vezi post
        Multumesc mult

        Ma poate ajuta cnv cu nr. domnului Dan Bodeanu? iar eventualele sfaturi despre achizitionarea unor mese raman de mare ajutor
        Poti sa-i lasi un mesaj s-au intra pe sectiunea mese de tenis prin amatur .
        ---------- Post added 28-May-2011 at 17:14 ----------
        Postat în original de Ben Vezi post
        Un amic de-al meu si-a deschis un club si ar dori sa aduca 2 mese de tenis de calitate bunisoara....undeva pana la 1500-1600 de lei .
        As dori sa ma ajutati cu niste idei cu niste informatii referitoare la achizitionarea celor 2 mese, mi-ar prinde foarte bine si va raman recunoscator.
        Ti-am trimis un MP.

        Comentariu


        • #5
          Salut! Nu am putut sa trimit pozele pe msg privat.Pentru mai multe relatii vb pe tel.O zi buna
          13 Rules

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Ben Vezi post
            Multumesc mult

            Ma poate ajuta cnv cu nr. domnului Dan Bodeanu? iar eventualele sfaturi despre achizitionarea unor mese raman de mare ajutor
            Ti-am trimis un mesaj privat in urma cu cateva zile. Dupa ce il citesti, te rog sa-mi trimiti un raspuns.

            Comentariu


            • #7
              l-am pus in tema pe acest prieten al meu i-am dat numerele de telefon si toate informatiile , iar din ce am inteles eu va cumpara o masa de la Dl. Dan Bodeanu si o masa de la Dl. Alexandru.

              Multumesc f mult pentru informatiile oferite
              Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
              BH : Tenergy 05Fx
              FH : Tenergy 05Fx

              Comentariu


              • #8
                Dl. Ben te rog baga-l si pe leatul la treaba .

                Comentariu

                Procesare...
                X