Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B, București- Cupa VIVA SPORT, 18.06.2011 Open + AMATORI

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Postat în original de Emil Tudor Vezi post
    Bine, ma dau batut.
    Astept turneele organizate de taiegatu. Voi posta oricum, numai contra sa fie.
    Am rasfoit arhiva Amatur, si am gasit turnee Viva cu aceeasi taxa, la care au fost participanti din Targoviște, Pitești, Slobozia, etc.
    Si la capitolul castig, poate mai detaliati- eu nu am filiatie cu Viva Sport, nu am nimic de castigat sau de pierdut.
    In acest caz manifest doar intelegere pentru niste organizatori de turnee. Singurul interes este ca este cel mai aproape de casa.
    Si, la urma urmei, ce interes aveti dvs? Pe Danut il stiu capos. Dar dvs, domnul Deni? Va cunoasteti cu patronii salii sau cu mine?
    1 Emile nu sunt capos, sunt doar corect ... am un defect sunt de formatie profil real si din cauza asta tind sa gandesc matematic.
    2 Faptul ca am o parere diferita de a ta nu inseamna ca sunt contra ci doar ca am o parere diferita de a ta. Si in cazul asta te-ai comportat ca tot romanul nu esti cu mine esti impotriva mea.
    3 Mie cel putin imi pasa de acest turneu pentru ca cei de la VIVA chiar s-au chinuit sa ridice sala aia au investit timp si multa munca, pana in acest moment au facut o treaba ff buna reusind sa monopolizeze zic eu toata zona din jurul lor si sa atraga si alti jucatori din alte zone ale bucurestiului carora le-ar fi peste mana sa vina la sala (unul din ei sunt chiar eu care vin din cand in cand acolo). Dar eu sunt de parere ca daca simpatizezi pe cineva nu trebuie sa-l lauzi tot timpul doar asa ca-l simpatizezi ci uneori sa-i atragi atentia ca gresseste. Peste ceva timp daca ai dreptate si persoana in cauza intreprinde actiuni corective dupa trecerea timpului o sa-ti multumeasca pt asta.
    4 Stai linistit Emile ca nu o sa organizez niciodata un turneu de tenis de masă pt ca nu este telul meu sa faca asta (eu am cu totul alte obiective, tenisul de masa e doar un hobby pt mine).
    5 Si cand am zis ca afirmatia ta ca un numar semnificativ de jucatori s-au mutat la turneul de masters de duminica chiar stiu ce vorbesc pentru ca am fost la sala si i-am vazut. Ca exemplu amuzant unul din ei a fost chiar castigatorul concursului de la VIVA. Si ca o concluzie adiacenta la aceasta multi din jucatorii de la masters au fost jucatori din superliga si totlalul jucatorilor a fost de 24 daca nu ma insel. Deci de aceasta am zis ca e lipsit de substanta ce afirmi tu ca 15 jucatori au fugit de la VIVA la masters.
    Mult sanatate si nu te mai supara asa ca n-are rost.
    ---------- Post added 21-Jun-2011 at 09:59 ----------
    Postat în original de Catalin.R Vezi post
    taiegatu .. Iti convine taxa te bagi la joaca , nu iti convine stai acasa . Abonamentul nu consta in bani???? 20 ore => 20 x 12 = 240 lei .
    e o vorba romaneasca pt ceea ce ai afirmat tu aici Cea in care nu stii despre ce e vorba sau stii doar asa partial si te bagi in discutie ))))
    Ultima editare de taiegatu; 21.iun.2011, 08:56.

    Comentariu


    • #52
      Stiu foarte bine despre ce se vorbeste , despre taxa de 35 lei in care erau premii de 3 mil , eu totusi cred ca veneau jucatori foarte buni daca ramanea aceasta "tactica" . Cat despre zicala romaneasca tu esti cel care nu stii despre ce este vorba , doar auzite . Tu nu participi la concurs si comentezi organizarea si jocul? Ciuss

      Comentariu


      • #53
        Postat în original de Catalin.R Vezi post
        Stiu foarte bine despre ce se vorbeste , despre taxa de 35 lei in care erau premii de 3 mil , eu totusi cred ca veneau jucatori foarte buni daca ramanea aceasta "tactica" . Cat despre zicala romaneasca tu esti cel care nu stii despre ce este vorba , doar auzite . Tu nu participi la concurs si comentezi organizarea si jocul? Ciuss
        mda, are rost sa-ti raspund? )
        Eu cred ca nu.
        o zi frumoasa

        Comentariu


        • #54
          Mai terminati odata cu prostiile....parca muriti pentru 5 lei in plus sau in minus. 5 lei inseamna mai putin de o sticla de cola la 2L, sau inseamna bacsisul pe care il lasi la un restaurant in vacanta fara atata tevatura. E o chestie psihologica mai mult peste care unii nu reusesc sa treaca. Din cate stiu la toate concursurile la care am fost la viva s-a dat si sandwich si apa. Daca scazi din aia 25 cei aproximativ 10 lei pe care i-ai da pentru astea doua...ar veni ca platesti 15 lei. Pentru un om care face antrenamente...cu antrenor...singur...si stim cu totii cam care sunt preturile in ziua de azi, nu cred ca e o problema sa dai 15 lei ca sa joci 10-11 meciuri intr-un concurs. Asa le place unora sa se bage in seama in niste subiecte in care nu sunt implicati.
          Cat despre concursurile de la viva, desi imi pare rau ca nu am putut ajunge sambata, pot sa spun fara ezitare ca sunt printre cele mai frumoase turnee la care am participat
          Blade: Viscaria
          FH: Tenergy05
          BH: Tenergy05

          Comentariu


          • #55
            Asta ma enervat si pe mine mihai , faptul ca vrea sa joace dar sa nu plateasca . Sala perfecta si unii vor 15 sau 25 lei taxa . Foarte ironic d-l danut . Daca toti jucatorii s`ar trezi sa spuna ca ei nu vor sa participe ca e prea scump unde s`ar mai ajunge??
            Si daca stai sa calculezi timpul jucat , aprox 3 ore + sandwich (7 lei ) + apa (4 lei ) am ajunge la pretul initial

            Comentariu


            • #56
              Va multumim tuturor pentru participarea la acest turneu, pentru aprecierile si parerile voastre care nu fac decat sa ne ajute sa creem un loc in care tenisul, voia buna si prietenia sa se imbine perfect. Asteptam in continuare parerile si sugestile voastre deoarece ele conteaza foarte mult pentru noi si ca de obicei, vom face tot ce ne sta in putere sa tinem cont de ele.
              P.S.: Era sa uit... in luna iulie Viva Sport va implini un an de cand este aproape de voi. Cu acest prilej vom organiza "TURNEUL ANIVERSAR VIVA SPORT". Intrarea la acest concurs se face doar pe baza de invitatie. Pana atunci sanatate si toate cele bune !
              Ultima editare de VivaSportShop; 22.iun.2011, 19:55.
              www.VivaSportShop.ro // contact@vivasportshop.ro // 0722.678.078 // https://www.facebook.com/VSSTT/
              Program: Luni-Vineri intre 12:00 - 20:00

              Comentariu

              Procesare...
              X