Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Fete Roundell

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Fete Roundell

    A jucat cineva cu astfel de fete. M-ar interesa ce fel de viteza si spin au. Vreau sa le pun pe un lemn de aparare (innershild zlf). Sau ce fete sa pun pt a creste viteza si spinul. Mentionez ca joc cu niste zap-uri. Multumes anticipat!

  • #2
    Fetele Roundell sunt asemanatoare cu Bryce ca topsheet dar sunt ceva mai usoare, mai moi si mai controlabile. Au un spin bun dar nu deosebit, durabilitate mare, viteza mai mica decat precizeaza producatorul. Cu ajutorul lor se lobeaza usor mingea, traiectoria este ceva peste medie, nu prea merg insa pentru backspin, dupa 2-3 taiate dai mingea relativ usor afara.
    Andro Rasanter 48
    Butterfly Timo ALC
    Andro Rasanter 48​

    Comentariu


    • #3
      eu cred ca spin-ul e foarte bun
      vorbesc de roundell soft

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de acidutzu Vezi post
        Fetele Roundell sunt asemanatoare cu Bryce ca topsheet dar sunt ceva mai usoare, mai moi si mai controlabile. Au un spin bun dar nu deosebit, durabilitate mare, viteza mai mica decat precizeaza producatorul. Cu ajutorul lor se lobeaza usor mingea, traiectoria este ceva peste medie, nu prea merg insa pentru backspin, dupa 2-3 taiate dai mingea relativ usor afara.
        Ms acidutzu. O sa tin cont de sfatuti.

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de danr Vezi post
          eu cred ca spin-ul e foarte bun
          vorbesc de roundell soft
          n-am zis ca nu e bun... e bun dar e inferior fata de tenergy, acuda, genius, vega pro... etc. De aceea am spus ca e bun nu foarte bun. Sa nu se astepte initiatorul subiectului la cine stie ce proprietati...
          Andro Rasanter 48
          Butterfly Timo ALC
          Andro Rasanter 48​

          Comentariu


          • #6
            daca vb de topspin in forta probabil ca ai dreptate
            daca intereseaza un joc pe masa cu spin mult si finete maxima cred ca roundell soft se preteaza mai bine
            este parerea mea dupa ce am jucat si cu tenergy si cu roundell
            tenergy genereaza efect foarte bun dar viteza este mai mare
            roundell soft genereaza efect foarte bun dar viteza este mai mica
            mai departe conteaza ce doreste fiecare si ce joaca
            amandoua sunt high tension dar tenergy beneficiaza si de spring sponge
            asta inseamna teoretic mai mult efect dar practic am vazut ca se manifesta in mod special la jocul in viteza
            Ultima editare de danr; 13.iun.2011, 15:31.

            Comentariu

            Procesare...
            X