Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand lemn Nittaku Septear nou si fata Yasaka Razka 2,1 neagra

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 9 (0 members and 9 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand lemn Nittaku Septear nou si fata Yasaka Razka 2,1 neagra

    Salutare colegi!
    Ma despart de:

    Lemn Nittaku Septear, doar probat o ora - 200 lei.

    Fata Yasaka Razka 2,1 mm, neagra, jucata un antrenament, taiata la 15,8 mm/14,7 mm, la 90 lei.

    Lemnul e binecunoscut, are o cota f buna, avand control deosebit pentru cat de ofensiv este. Pe deasupra e f usor si bine lucrat.
    Fata are proprietatile lui tenergy 05. E prea mult pentru mine.
    Am incercat sa o "decojesc" de solutie intr-un colt, merge f. bine- buretele ramane ca din fabrica (vezi poze), dar mi-e lene sa o curat pe toata!
    Transportul cu ramburs apartine cumparatorului!
    Orice nemultumire fata de ceea am relatat mai sus, legata de aspect lemn/fata la primirea coletului (fata lemn presata, lovitura cant, ciupitura/uzura fata, etc) ma obliga sa returnez banii!... dar n-o sa fie cazul!
    Fișiere atașate
    Xiom -Mitzutani - Xiom

  • #2
    schimb nu doriti adica ofer un KISO HINOKI VII si diferenta de 50 ron daca sunteti interesat o sa dau fetele jos si fac poze
    Blade: kiso hinoki VII
    Fete:BH Joola samba+ FH Tibhar nimbus sound
    tel.0741118700

    Comentariu


    • #3
      ma feresc de hinoki! (are si septearul)....imprima o viteza pe care eu nu o pot stapani!...multumesc de oferta de schimb!... o sa caut ceva din fibra de sticla cu balsa, ca m-am inteles bine in trecut cu un kreanga aeros. ma gandesc la un tsp balsa 5.5 sau 6.5 fiber glass.
      Xiom -Mitzutani - Xiom

      Comentariu


      • #4
        Am vrut sa-ti trimit PM dar zice ca ai spatiul de primire ocupat, asa ca-ti scriu aici:
        Am avut demult, din seria "TSP Balsa Plus", 6.5 - 5.5 - 4.5. Ultimul mi sa parut cel mai reusit, si mie si lui Valigti. Nu e lent cum probabil ti-ai inchipui si are un control...excelent. Daca totusi vrei sa faci "vitejie", dupa "Kreanga Carbon", desi cu fetele actuale (f bune) e deajuns, nu trece de 5.5 ca o sa-ti para rau.
        Lemn- Bty Viscaria
        FH - TENERGY 05
        BH - TENERGY 80

        Comentariu


        • #5
          Daca sunteti de acord, eu va pot oferi 180 de ron, cu tot cu transport pentru lemn. O zi buna!

          Comentariu


          • #6
            Geoge daca ti sa pare rezonabil pretul de 250 ,o sa-ti trimit adresa ,cu stima .
            P.S. Casuta plina [ L+F]
            Tel 0744755536.

            Comentariu


            • #7
              Buna seara dl. Lica ! Am incercat sa va trimit o oferta prin mesaj privat dar aveti casuta cu mesaje plina ! Va rog sa mai stergeti din ele ! Cu multa sanatate!
              Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

              Comentariu


              • #8
                Scuze de intarziere la raspunsuri!.... am fost pe drumuri... vedeam pe tel. ce mi-ati scris, dar nu puteam sa ma autentific de pe mobil ca sa va pot raspunde.
                Ei bine, mi-am eliberat si cutia postala de mesaje private!
                Visco, mi-am comandat deja un TSP de 5,5. Sper sa am un control apropiat de cel de 4,5. Multumesc frumos pentru recomandari.
                Adishor, astept mp-ul tau.
                Pentru Strooler si Deni-baci... multumesc de oferte, dar... mai astept. Lemnul si fata sunt doar probate... mentionez aici ca mai scad max. 15 lei daca le vand impreuna...inseamna un colet mai putin de facut pt mine, castig timp si timpul il cumpar, daca e nevoie!
                Telefonic, am 0722-317974.
                Cele bune!
                Xiom -Mitzutani - Xiom

                Comentariu


                • #9
                  Ne vedem la Mangalia ,daca nu intervine ceva deosebit .
                  Numai de bine sa auzim ,cu stima .

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de Antal Denes Vezi post
                    Ne vedem la Mangalia ,daca nu intervine ceva deosebit .
                    Numai de bine sa auzim ,cu stima .
                    Desigur, d-le Denes! Poate facem tranzactia la Mangalia, daca mai este de actualitate!... eu nu ma grabesc cu vanzarea si nici colete nu imi place sa fac!
                    Xiom -Mitzutani - Xiom

                    Comentariu


                    • #11
                      Sunt foarte curios cate grame are lemnul.

                      Comentariu


                      • #12
                        o sa-l cantaresc. Se pare ca difera de la un produs la altul... nu sunt standard...
                        ---------- Post added 13-Jun-2011 at 14:52 ----------
                        Postat în original de Anndrei Vezi post
                        Sunt foarte curios cate grame are lemnul.

                        80 grame.
                        L-am cantarit la doua magazine alimentare diferite si mi-au aratat la fel.
                        Xiom -Mitzutani - Xiom

                        Comentariu


                        • #13
                          Merci. Sa sti ca asa e, septearurile au variatii mari la greutate. Al tau e ca la carte, 80.

                          Comentariu


                          • #14
                            Asadar, cel care e fan Septear si il doreste, va avea parte de un lemn "ca la carte", dragalas, la cutie, doar ca o sa plateasca cu vreo 30-40 lei mai putin fata de pretul pietii! 190 lei cred ca e un pret mai comercial si atractiv!
                            Reiterez ca orice mica anomalie fata de proprietatile unui lemn sigilat duce la anularea intelegerii si returnarea banilor.
                            N-are nici macar o scama pe "dansul".
                            L-as fi pastrat, dar eu "m-am invatat minte" abia acum la batranete si trec de la lemne off+/off la all+. E mai intelept asa!
                            Xiom -Mitzutani - Xiom

                            Comentariu


                            • #15
                              La schimb cu un lemn LKT Instinct all + o iarba inferno dr. neauber + un tenergy 64 fara ciupituri v-ar interesa? Am lasat si MP
                              FH/Butterfly Tenergy 05
                              Blade/DHS Hurricane King
                              BH/Butterfly Tenergy 05

                              Comentariu


                              • #16
                                Salut Cosmin!
                                Am achizitionat deja un lemn, de care sunt multumit!
                                Iarba nu servesc... Prefer fete xiom (fie si la schimb, dar noi sau doar probate).
                                Succes!
                                Xiom -Mitzutani - Xiom

                                Comentariu


                                • #17
                                  un tsp balsa de 8,5 nu v-ar interesa? are control mare dar si viteza...greu de stapanit
                                  nitaku septear
                                  Joola Energy

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    am deja un balsa 5,5... imi este suficient!... mersi oricum!
                                    Xiom -Mitzutani - Xiom

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      topic inchis
                                      Xiom -Mitzutani - Xiom

                                      Comentariu

                                      Procesare...
                                      X