Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand paleta Joola

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand paleta Joola

    Ambele fete sunt Joola Smart
    Lemnul Rooskopf Smart
    Putin jucat aprox 10 ore
    Pret 60 ron+transport
    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG00039.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	91,6 KB 
ID:	777625Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG00036.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	91,4 KB 
ID:	777626Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG00038.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	90,3 KB 
ID:	777627Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG00035.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	98,2 KB 
ID:	777628Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG00037.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	89,7 KB 
ID:	777629
    Editat clau:
    Atentie: Paleta hobby.
    Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

    Lume multa, oameni putini...

  • #2
    50 ron ultimul pret
    Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

    Lume multa, oameni putini...

    Comentariu


    • #3
      e o paleta hobby?

      Comentariu


      • #4
        Da, scrie si sus cu rosu!

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Messi Vezi post
          e o paleta hobby?
          DA SE PARE CA E O PALETA HOBBY (Clau, initial nu am trecut-o pt ca nu am stiut, nu din alte intentii necurate)
          Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

          Lume multa, oameni putini...

          Comentariu


          • #6
            sincer eu detin 2 fete jola smart si nu sunt fete hoby!! de lemn nu stiu dar fetele daca suint la fel eu le recomand pt jucatori in formare care au nevoie de control dar si de explozii in atac!!
            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de alehandro Vezi post
              sincer eu detin 2 fete jola smart si nu sunt fete hoby!! de lemn nu stiu dar fetele daca suint la fel eu le recomand pt jucatori in formare care au nevoie de control dar si de explozii in atac!!
              ...si eu cunosc fetele joola smart, in schimb de lemn nu am gasit nimic, din cauza asta nu am precizat tipul paletei...dar cand esti editat(corectat) de un admin...mai poti sa zici ceva?....
              Oricum, oferta e valabila...mie mi se pare prea rapida pt stilul meu de joc, in schimb sustin tot ce a spus alehandro!!!
              Toate cele bune...
              Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

              Lume multa, oameni putini...

              Comentariu


              • #8
                Axel,ai mesaj privat(MP)!

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de axel Vezi post
                  ...si eu cunosc fetele joola smart, in schimb de lemn nu am gasit nimic, din cauza asta nu am precizat tipul paletei...dar cand esti editat(corectat) de un admin...mai poti sa zici ceva?....
                  Oricum, oferta e valabila...mie mi se pare prea rapida pt stilul meu de joc, in schimb sustin tot ce a spus alehandro!!!
                  Toate cele bune...
                  Axel nu e nevoie sa fii ironic, doar cinstit.
                  Au incercat si altii sa dea tepe pe aici si s-au ales cu ban.
                  http://www.hbt-trading.de/product_in...r-neu-ovp.html
                  La cei 19,90 EUR ti se pare o paleta profi?
                  Inca o data: ATENTIE, PALETA HOBBY!
                  lemn: Waldner Dotec Carbon
                  fețe: Dignics 05/Dignics 05

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de clau Vezi post
                    Axel nu e nevoie sa fii ironic, doar cinstit.
                    Au incercat si altii sa dea tepe pe aici si s-au ales cu ban.
                    http://www.hbt-trading.de/product_in...r-neu-ovp.html
                    La cei 19,90 EUR ti se pare o paleta profi?
                    Inca o data: ATENTIE, PALETA HOBBY!
                    Eu consider ca am fost si sunt cat se poate de cinstit : am scris exact ce scrie pe lemn, ce scrie pe fete, am si facut poze si le-am si postat, nu am spus sau sustinut nici un neadevar...mai mult de atat...poate mai trebuia sa si jur pe rosu
                    Este o realitate si ce spui tu cum ca sunt si multi tepari pe acest blog si cred ca voi incercati doar sa-i protejati pe cei tineri si nu numai...dar nu cred ca e o solutie sa editezi din prima (cu rosu!!!) cu litere mari peste anunt de parca eu as fi nu stiu ce tepar pe acest forum...ma simt jignit si inca odata repet : EU NU AM SCRIS NICIODATA CA E O PALETA PROFI
                    Daca consideri ca am fost ironic, imi cer sincer scuze
                    Toate cele bune....
                    Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

                    Lume multa, oameni putini...

                    Comentariu


                    • #11
                      Cand ascunzi ceva se cheama tot minciuna.
                      Iar eu, incercand sa protejez eventualii cumparatori (asta e si rolul unui moderator - de a nu lasa utilizatorii forumului sa fie indusi in eroare) am corectat / adaugat ceea ce ai evitat sa specifici : ca e o PALETA HOBBY.
                      Faptul ca nu confirmi o chestie evidenta, din contra, il iei pe "n-am stiut" in brate, nu te va ajuta sa-ti vinzi paleta.
                      Mai ramane sa spui ca fetele sunt profi, au fost patrate si le-ai taiat asa de perfect cu laserul.
                      Spor la vanzare!
                      lemn: Waldner Dotec Carbon
                      fețe: Dignics 05/Dignics 05

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de clau Vezi post
                        Cand ascunzi ceva se cheama tot minciuna.
                        Iar eu, incercand sa protejez eventualii cumparatori (asta e si rolul unui moderator - de a nu lasa utilizatorii forumului sa fie indusi in eroare) am corectat / adaugat ceea ce ai evitat sa specifici : ca e o PALETA HOBBY.
                        Faptul ca nu confirmi o chestie evidenta, din contra, il iei pe "n-am stiut" in brate, nu te va ajuta sa-ti vinzi paleta.
                        Mai ramane sa spui ca fetele sunt profi, au fost patrate si le-ai taiat asa de perfect cu laserul.
                        Spor la vanzare!
                        ...chiar nu am stiut nimic despre aceasta paleta iar acest lucru iti poate confirma si rblade, el fiind primul membru cu care am intrat in contact m-am interesat de la el daca stie ceva despre paleta inainte sa postez anuntul, am pus pozele pt a fi identificat mai usor, nu cred ca asa procedeaza un tepar si te rog frumos sa nu ma faci mincinos sau orice altceva doar pentru simpu fapt ca eu nu am experienta necesara sa identific o paleta dupa ochi, tu pate o ai, bravo tie, oricum incerc sa invat cat mai repede ca sa nu mai pot "ascunde" nimic pe viitor intr-un anunt oarecare de vanzare-cumparare, o sa incerc sa-ti demonstrez ca nu ai avut dreptate in legatura cu mine si ca sunt un om cat se poate de cinstit si serios...dar o sa astept in schimb si scuzele tale, sau aia -22 de puncte inapoi ce mi le-ai luat zic eu si accentuez ZIC EU pe nedrept.
                        Iar sa nu mai fie discutii o sa inchid topicul cu paleta de vanzare, cred ca asa e cel mai bine...
                        ---------- Post added 16-Jun-2011 at 17:16 ----------
                        Topicul este inchis.
                        Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

                        Lume multa, oameni putini...

                        Comentariu


                        • #13
                          Asa-i cum zici TU.
                          E bine daca sterg toate comentariile off topic, inclusiv completarea mea ca paleta e hobby?
                          Si in schimb iti laud "fetele" si "lemnul" ca sa le poti vinde mai usor unui naiv?
                          Nu sunt ironic, doar incerc sa fim pe aceeasi lungime de unda.
                          Topic deschis ca sa poti avea ultimul cuvant. Promit ca nu o sa mai scriu dupa TINE (daca tot suntem la per tu)
                          lemn: Waldner Dotec Carbon
                          fețe: Dignics 05/Dignics 05

                          Comentariu


                          • #14
                            ...daca tot am primit sansa de "ultim" cuvant ma si folosesc de ea, chiar daca miroase a ironie...am reusit sa vand paleta chiar atunic cand am inchis topicul, deci oricum trebue sa o inchid iar, si va asigur ca nu la un copil nevinovat de 14 ani...
                            Apreciez foarte mult ca reactionati la ceea ce scriu si in general ca sunteti sheriff-ul acestui forum, iar trebue sa realizez ca sunt prea "junior member"ca sa fiu crezut "doar" pe cuvant dar o sa incerc sa demonstrez in timp, in aceeasi timp este si o realitate f trista faptul ca sunt si oameni care se compromita pt o astfel de suma...
                            In concluzie imi cer iertare pt ca am fost nepoliticos si vorbeam la pertu fara acordul dv.
                            ---------- Post added 16-Jun-2011 at 23:40 ----------
                            Postat în original de axel Vezi post
                            ...daca tot am primit sansa de "ultim" cuvant ma si folosesc de ea, chiar daca miroase a ironie...am reusit sa vand paleta chiar atunic cand am inchis topicul, deci oricum trebue sa o inchid iar, si va asigur ca nu la un copil nevinovat de 14 ani...
                            Apreciez foarte mult ca reactionati la ceea ce scriu si in general ca sunteti sheriff-ul acestui forum, iar trebue sa realizez ca sunt prea "junior member"ca sa fiu crezut "doar" pe cuvant dar o sa incerc sa demonstrez in timp, in aceeasi timp este si o realitate f trista faptul ca sunt si oameni care se compromita pt o astfel de suma...
                            In concluzie imi cer iertare pt ca am fost nepoliticos si vorbeam la pertu fara acordul dv.
                            ...iar daca mai aveti ceva de adaugat, chiar va rog sa o faceti, nu vreau ca lumea sa creada ca-mi sunteti complice la acest plan diabolic de a pacali oamenii (sper ca stiti si de gluma)
                            Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

                            Lume multa, oameni putini...

                            Comentariu


                            • #15
                              salut dl-or daca chiar nu stiti sunt fete joola smart de vanzare la dl valy pe site deci eu daca si detin aceste fete am specificat ca nu sunt hoby ale mele !! si nu stiam ca joola smart au si varianta hoby cine a cumparat paleta respectiva poate sa incerce sa deslipeasca fetele si daca se dau jos usor si pot fi refolosite atunci nu cred ca sunt fete hoby !! eu am avut aceste fete patrate !!
                              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                              Comentariu


                              • #16
                                Topic inchis
                                Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

                                Lume multa, oameni putini...

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X