Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Lemn pentru Yasaka Rakza 7 Soft

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Lemn pentru Yasaka Rakza 7 Soft

    As dori sa imi recomandati un lemn potrivit pentru Yasaka 7 Rakza Soft.
    De preferat un intre 150-300 ron.
    Multumesc anticipat pentru ajutor
    Lemn:Butterfly Liu Shiwen
    FH: Tenergy 05
    BH: Dignics 05

  • #2
    Jasaka Ma Lin cu/fara carbon .

    Comentariu


    • #3
      Va recomand Ma Lin soft carbon sau Ma Lin extra offensive . Ambele sunt la 180 ron ,daca doriti mai multe detalii tel : 0726461883 sau 0742027999 www.pingpongshop.ro

      Comentariu


      • #4
        Care este diferenta intre ele,sunt jucator de nivel mediu,pana acum am avut Donic liga,si abia am invatat loviturile de baza.
        Care lemn ar fi mai potrivit?Am avut Primorac Off- pana acum,dar mi se pare ca sare prea rau din el
        Lemn:Butterfly Liu Shiwen
        FH: Tenergy 05
        BH: Dignics 05

        Comentariu


        • #5
          Yasaka

          Incearca setupul MaLinCarbon(care e un lemn fantastic) cu Pryde 30 si la urmatorul facelift schimba Pryde 30 cu Rakza 7(avand in vedere ca setupul tau care ti se parea cateodata prea rapid, e relativ mai lent decat combinatia MaLin-Rakza7). Intra pe http://www.yasaka.se/ si mai studiaza. Preturile cele mai bune la Yasaka le gasesti pe http://www.pingpongshop.ro/. Succes!
          YASAKA MA LIN Soft CARBON / YASAKA RAKZA 7 Soft

          Comentariu


          • #6
            Ma Lin Carbon cu Pryde 30 sare mult mai tare decat Primo Off- cu Donic Liga...
            Daca cumva prin "sare prea rau" incerci sa spui ca sare prea tare, prea rapid. Caz in care eu zic sa nu schimbi nimic, mai baga antrenament.
            Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
            FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
            BH: Tibhar Quantum X Pro Max

            Comentariu


            • #7
              Mi-a mai spus cineva,ca primorac off- este un lemn tare,eu joc cu combinatia cu liga cam de un an si jumatate,mi-am format un stil,iar la unele lovituri,la care as vrea sa lovesc mingea incet,simt numai lemnul,nu si fata si mingea iese afara
              Lemn:Butterfly Liu Shiwen
              FH: Tenergy 05
              BH: Dignics 05

              Comentariu

              Procesare...
              X