Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Fata Tibhar Genius+ Sound rosie,max.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Fata Tibhar Genius+ Sound rosie,max.

    Stare foarte buna,a fost folosita cam 3 luni jumate,pe un Schlager.Ciupiturile mici de pe margini sunt din cauza mea,iar din graba am uitat sa fac poze la burete.Garantez ca e si el la fel de ok ca si fata.Incape pe majoritatea lemnelor.Pret,80 Ron fara transport.Puteti da PM sau la nr:0742750979 ,Claudiu.

  • #2
    Am eu perechea de la ea daca te intereseaza !
    Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

    Comentariu


    • #3
      Multumesc pentru oferta,,insa vreau doar sa amortizez alta investitie.Nici schimburi nu m-ar interesa.Stima!

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Cladyu Vezi post
        Stare foarte buna,a fost folosita cam 3 luni jumate,pe un Schlager.Ciupiturile mici de pe margini sunt din cauza mea,iar din graba am uitat sa fac poze la burete.Garantez ca e si el la fel de ok ca si fata.Incape pe majoritatea lemnelor.Pret,80 Ron fara transport.Puteti da PM sau la nr:0742750979 ,Claudiu.
        ofer 70 ron si spune gr. buretelui,cu ce a fost lipita,poza la burete........
        ---------- Post added 01-Jul-2011 at 11:06 ----------
        Postat în original de petre poli Vezi post
        ofer 70 ron si spune gr. buretelui,cu ce a fost lipita,poza la burete........
        scuze am vazut gr. max
        ---------- Post added 01-Jul-2011 at 20:28 ----------
        frate da de cand sunt pozele astea 07 01 2011 si tu vrei bani pe ceva ce arata altcum in prezent GRIJA MARE
        ---------- Post added 01-Jul-2011 at 20:32 ----------
        Postat în original de petre poli Vezi post
        ofer 70 ron si spune gr. buretelui,cu ce a fost lipita,poza la burete........

        ---------- Post added 01-Jul-2011 at 11:06 ----------


        scuze am vazut gr. max

        ---------- Post added 01-Jul-2011 at 20:28 ----------

        frate da de cand sunt pozele astea 07 01 2011 si tu vrei bani pe ceva ce arata altcum in prezent GRIJA MARE
        sau este luna ziua anul sa nu fac afirmati gresite
        Blade: kiso hinoki VII
        Fete:BH Joola samba+ FH Tibhar nimbus sound
        tel.0741118700

        Comentariu


        • #5
          Pozele sunt facute chiar in seara de 30/06/2011,iar cine va dori sa cumpere aceasta fata nu va fi dezamagit.Nu e prima tranzactie facut prin intermediul forumului si n-am de gand sa ma fac de rusine cu o fata.Dupa cum era de asteptat reduc pretul la 75 de Ron,tot fara transport,si cred ca asa ramane.Numai bine!
          ---------- Post added 05-Jul-2011 at 14:08 ----------
          S-a vandut,se poate inchide topicul.Multumesc!

          Comentariu

          Procesare...
          X