Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

A incercat cineva Timo Boll W5

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • A incercat cineva Timo Boll W5

    Lasand la o parte politica de marketing a celor de la bty(tamasu kaka-pishu) cred ca ar fi interesant daca cineva a incercat lemnul si poate sa faca un mic review...greutate, feeling,etc...
    Blade: Viscaria, FL
    fh: T05, 2,1 mm, black
    bh: T05, 2,1 mm, red

  • #2
    Chiar nu a probat nimeni asa ceva...pe forum-urile de afara e in mare voga...eram curios sa vad si un review de pe aceste plaiuri...
    Blade: Viscaria, FL
    fh: T05, 2,1 mm, black
    bh: T05, 2,1 mm, red

    Comentariu


    • #3
      Si fiindca nu a incercat nimeni pana acum asa ceva o sa incerc sa pun eu un review...l-am testat cu fetele mele obisnuite H3 neo 2,1 mm, black pe fh, pe rever nu am avut chiar ce trebuia si am pus Xiom Omega III euro, tot black, de 2,0 mm...Ce sa spun, este asa cum m-am asteptat in mare...un lemn cu un control f bun, viteza medie(ceva mai mica decat la acousticul meu), destul de flexibil, vibratii controlate...se aseamnana putin cu Petr Korbel ca sa spun asa insa e mult mai bine facut...cel putin din punct de vedere al dimensiunilor (157 / 150 mm - care mie mi se pare idealul) si al formei manerului care este mult mai confortabila...asa e si foarte bine echilibrat, cel putin asta pe care il am eu - se simte mult mai usor fata de greutatea lui reala...Merge foarte bine si la topspin cat si la preluarile din serva...in linii mari poti sa faci cam tot ce vrei cu el...este un lemn destul de versatil care se pliaza la diferite strategii de joc...f potrivit dupa parerea mea pentru debut in tenisul de masa de performanta...
      Blade: Viscaria, FL
      fh: T05, 2,1 mm, black
      bh: T05, 2,1 mm, red

      Comentariu

      Procesare...
      X