Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar lemn Stiga Clipper

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar lemn Stiga Clipper

    Cumpar lemn Stiga Clipper.....maner FL(legend...cred) in stare foarte buna.
    Blade: Bty Primorac Carbon off+
    Bh:Tenergy 80 fx
    Fh:Tenergy 80 fx

  • #2
    nu are nimeni un clipper de care vrea sa scape ?
    Blade: Bty Primorac Carbon off+
    Bh:Tenergy 80 fx
    Fh:Tenergy 80 fx

    Comentariu


    • #3
      Ba da,suna maine du 11 la numarul asta,are un Clipper CR WRB cu maner legend.
      0730873584 Adi.
      Iti spun eu care este motivul,de nimeni nu vrea sa scape de lemnele Stiga.Prea multi de aici de pe forum nu-l folosete ca nu joaca Timo Boll sau Ma Log cu ele si nu sunt asa de mediatizate si cumparate.Care a ajuns sa joace cu ele nu le mai vinde,decat foarte greuDar daca s-ar uita mai atenti ar opserva ca 80% dintre asiatici joaca cu lemne Stiga.

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de ticu sorin Vezi post
        Ba da,suna maine du 11 la numarul asta,are un Clipper CR WRB cu maner legend.
        0730873584 Adi.
        Iti spun eu care este motivul,de nimeni nu vrea sa scape de lemnele Stiga.Prea multi de aici de pe forum nu-l folosete ca nu joaca Timo Boll sau Ma Log cu ele si nu sunt asa de mediatizate si cumparate.Care a ajuns sa joace cu ele nu le mai vinde,decat foarte greuDar daca s-ar uita mai atenti ar opserva ca 80% dintre asiatici joaca cu lemne Stiga.
        Am sunat...am vorbit.Domnul urma sa-mi trimita poze.Apoi,a doua zi a spus ca vinde lemnul la cineva in apropiere la un pret mult mai bun.
        ---------- Post added 27-Jul-2011 at 21:34 ----------
        Am reusit totusi sa achizitionez un Clipper datorita domnului Dragos Balanescu,reprezentant Stiga in Romania.
        Multumesc.
        ---------- Post added 27-Jul-2011 at 21:34 ----------
        ................
        Blade: Bty Primorac Carbon off+
        Bh:Tenergy 80 fx
        Fh:Tenergy 80 fx

        Comentariu

        Procesare...
        X