Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

lungimea de la maner la fete

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • lungimea de la maner la fete

    Salutare,
    Imi poate spune cine lungimea(mm) de la maner la fete "normala"?
    "b.) How many length (mm) from the hold to the rubber (forhand and backhand)" ...varianta oficiala
    sau...lugimea de la maner la fete la Butterfly TBC402 (paleta avuta inainte) - http://cgi.ebay.co.uk/Butterfly-TBC4...item3cb9148674
    mersi mult

  • #2
    A... nu cred ca exista ceva oficial pe tema asta. Eu le lipesc exact de langa maner, dar e o chestiune de preferinta. Daca vrei sa fie paleta putin mai usoara si nu te deranjaza la degete... poti sa lipesti la cativa mm.
    TBS - FH H3 prov, BH Pryde 40

    Comentariu


    • #3
      Baietii de colo nu au intrebat intamplator deorece chinezii sau ma rog alte natii de prin zona au un obicei interesant acolo cumpara paleta normala (shakehand) dar o folosesc si cu priza chinezeasca, iar la paletele standard cu priza chinezeasca se lasa putintel mai mult decat intre 0 si 2 mm cum se lasa de obicei pe la noi. Gandeste-te cum vrei sa fie si spune-le, desi cred ca pe aici de pe forum la banii aia iei ceva sh dar mai profi. Spor la cumparaturi!
      Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

      Comentariu


      • #4


        mersi de raspunsuri...
        linku cu TBC402 l-am pus numa ca am avut inainte paleta, nu ca asta imi cumpar...
        acum imi iau un galaxy t-8 cu sriver fx, pret destul de bun, nu am gasit in tara inca + ca vreo 3-4 luni sunt plecat in uk si m-ar costa si transportu din romania vreo 70-80 lei.
        mersi.

        Comentariu

        Procesare...
        X