Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Paleta noua...

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (0 members and 5 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Paleta noua...

    Salutare tuturor celor de pe forum ! As dori sa-mi schimb vechea paleta...( o chinezarie la 20 lei ) cu una mai buna deoarece joc chiar foarte bine si nu-mi reusesc toate loviturile mai ales cele de efect, fata fiindu-i tocita. Ce paleta imi puteti recomanda intr-un buget de 150 lei ? E mai bine sa o iau gata facuta din magazin, gen Carrefour sau sa o fac pe bucati, numai ca nu o sa ma incadrez in buget sau poate ma insel. Ah... am uitat sa precizez, sunt un jucator mai mult de atac, iar lemnul sa nu fie prea greu. Astept pareri ! Multumesc mult

  • #2
    Salut! Pot sa-ti ofer un lemn Tibhar black gold (all) ,1 fata Sriver -l pentru forehand si 1 fata Butterfly Tackifire-d pentru backhand.Lipitul gratuit!
    Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
    "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

    Comentariu


    • #3
      Cu ce ai jucat tu pana acum este o paleta hobby cu care nu poti progresa foarte mult ai impresia doar ca joci bine cum aveam si eu candva pana ce am participat la primul turneu din amatour si am aflat ce inseamna o paleta profi si jocul cat de cat bun.Este o diferenta de la cer la pamant,daca facem comparatie ca intro dacie veche si un mercedes.Eu iti recomand sa iei legatura cu cei de la ttshop.ro sau ttsport.ro sau tenismasa.ro sa le explici situatia si ei iti recomanda ce tra sa iei la i9nceput.Oricum bugetul de 150 de lei e cam subtirel ca sa poti face o paleta mai buna.Sau poti lua de pe siteurile chinezesti sau sunt unii pe forum care vand chestii bune chiar daca nu sunt noi dar chiar si asa e cam greu pt o paleta buna sa te incadrezi in 150 lei.Poate ai noroc.Oricum eu iti recomand sa incepi initial cu un lemn all+ maxim unu off-si fete ceva asemenatoare si o sa ai surpriza ce diferenta este intre paleta ta si veche si paleta profi.
      Lemne: DHS Hurricane Long W997
      FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
      BH: DHS GoldArc 8

      Comentariu


      • #4
        salut daca vrei am eu o paleta de vanzare : lemn: primorac off- ,fete :sriver fx pe ambele parti ,cred ca ar fi ideala pt tine,daca spui ca joci ofensiv.pretul este de 150ron
        Butterfly Jonyer-h OFF
        FH: Butterfly Bryce Speed
        BH: Xiom Omega IV pro

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de vasi25 Vezi post
          salut daca vrei am eu o paleta de vanzare : lemn: primorac off- ,fete :sriver fx pe ambele parti ,cred ca ar fi ideala pt tine,daca spui ca joci ofensiv.pretul este de 150ron
          ..daca te rog ai putea sa pui si poza (daca dansul nu e interesat, poate sunt altii )
          Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

          Lume multa, oameni putini...

          Comentariu


          • #6
            deseara sau maine dimineata am sa postez niste poze
            Butterfly Jonyer-h OFF
            FH: Butterfly Bryce Speed
            BH: Xiom Omega IV pro

            Comentariu


            • #7
              Ai mesaj privat.
              www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
              http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

              Comentariu


              • #8
                ASa. Asta voiam sa iti spun si eu! Vorbeste cu RBlade pentru ca are niste preturi foarte bune la materiale chinezesti. Sunt foarte bune, si te poti incadra in buget.
                Marc Barbu

                Comentariu

                Procesare...
                X