Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand paleta Cornilleau 700 Pro cu fete Kokutaku Blutenkirsche 868 (URGENT)

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand paleta Cornilleau 700 Pro cu fete Kokutaku Blutenkirsche 868 (URGENT)

    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_3422.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	84,9 KB 
ID:	777712Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_3423.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	85,2 KB 
ID:	777713Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_3424.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	81,9 KB 
ID:	777714Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_3425.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	88,9 KB 
ID:	777715 Vand paleta Cornilleau 700 Pro cu fete Kokutaku Blutenkirsche 868 cumparate separat si lipite de mine. Paleta a fost luata acum o luna de la Decathlon, este in stare excelenta, folosita foarte putin, fetele au mai putin de 3 saptamani de cand au fost inlocuite cu cele originale.
    Paleta se vinde doar intreaga la pretul de 140 RONusor negociabil impreuna cu o husa gold cup bonus.
    Anunt valabil doar pt București, predare personala in zonele Ghencea, Dr. Taberei, Militari, Crangasi.
    Contact: Tel. 0768664766, PM sau aici.

  • #2
    se vinde urgent. fac discount maricel daca o cumparati pana la sf saptamanii viitoare (7 august)

    Comentariu


    • #3
      eu iti spun de pe-acum...nu-ti fa iluzii ca-i sa vinzi asa ceva aici, mai ales la pret mare ... lemnul e hobby ( pe forum sunt lemne profi noi la 40 lei ) iar o pereche de kokutaku 868 noi o iei de la chinezi cu vreo 45 de lei...paleta arata ok dar nu stiu cine s-ar impaca cu un lemn hobby si fete chinezesti grele si lipicioase...
      tibhar def plus jumulita
      gambler reflectoid 1,0
      dawei 388 D-1 ox

      Comentariu


      • #4
        paleta este destul de buna (pt hobby la fel cum ai zis si tu), nu se compara cu tenergy sau mai stiu eu ce dar nici nu o poti compara cu cele din comert. Si inca o chestie pe care banuiesc ca toata lumea o stie ca alegerea paletei se face si in functie de stiul de joc, de ex cineva poate sa joace f bine cu tenergy, alt jucator e posibil sa nu se inteleaga deloc cu fetele astea. Cat despre pret am zis clar ca e negociabil mai ales ca ma grabesc sa o vand.
        ---------- Post added 01-Aug-2011 at 12:20 ----------
        pret nou 120 RON negociabil se vinde cat mai repede cu putinta. fac discount si mai mare

        Comentariu


        • #5
          pret nou 100 ron negociabil !!!
          ---------- Post added 03-Aug-2011 at 12:16 ----------
          super oferta! 80 ron negociabil ultimul pret
          ---------- Post added 03-Aug-2011 at 23:29 ----------
          se inchide topicul, multumesc tenisdemasa.ro pt gazduire! paleta se scoate la joc, anuntul ramane valabil pt 60 RON pret FIX. cine doreste contact me!
          ---------- Post added 03-Aug-2011 at 23:30 ----------
          nu ratati oferta, paleta este chiar excelenta pt banii astia, nu se compara cu cele din comert.

          Comentariu

          Procesare...
          X