Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cea mai "letala" combinatie

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cea mai "letala" combinatie

    Care este cea mai buna combinatie pentru lemne si fete Butterfly, pentru a atinge cel mai bun spin posibil?

  • #2
    Sunt mai multe variante aici insa depinde de cat de multa "letalitate" poate duce mana ta
    Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

    Comentariu


    • #3
      combinatia cea mai letala s-ar putea sa fie letala pt.tine...letal poti fi si jucand defensiv...am mai zis-o...paleta e 10%,jucatorul 90%...probabil multi o sa-ti spuna un lemn carbon si fete tenergy...dar daca nu esti un timo boll macar cand are mana rupta e bine sa te abtii...spinul depinde mult si de mana...si daca dai de un ierbar pe care il doare-n cot de spinul tau ce faci?
      tibhar def plus jumulita
      gambler reflectoid 1,0
      dawei 388 D-1 ox

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de ImP4Kter Vezi post
        Care este cea mai buna combinatie pentru lemne si fete Butterfly, pentru a atinge cel mai bun spin posibil?
        Mazunov + Sriver EL sau L
        Blade DHS PG 2
        FH: DHS Hurricane 3
        BH: Stiga Airoc Astro M

        Comentariu


        • #5
          Poate acum vreo 25 de ani...Fetele astea si-au cam trait viata.Sincer e o intrebare fara rapuns, caci spinul e "personalizat" cuprinzand cel mult 10%MATERIAL si cel putin 90% mana+antrenament.
          Ultima editare de laky; 10.aug.2011, 17:18.
          Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
          Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Joo Vezi post
            combinatia cea mai letala s-ar putea sa fie letala pt.tine...letal poti fi si jucand defensiv...am mai zis-o...paleta e 10%,jucatorul 90%...probabil multi o sa-ti spuna un lemn carbon si fete tenergy...dar daca nu esti un timo boll macar cand are mana rupta e bine sa te abtii...spinul depinde mult si de mana...si daca dai de un ierbar pe care il doare-n cot de spinul tau ce faci?
            bine zis Joo. :X ce-mi plac atacantii :X

            Comentariu


            • #7
              Inseamna ca tu esti un jucator defensiv...incearca sa fii ofensiv si cu topspin
              Blade:Galaxy T-11
              FH:Yasaka Rakza 7 max
              BH:Yasaka Rakza 7 soft max

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de cristy007 Vezi post
                Inseamna ca tu esti un jucator defensiv...incearca sa fii ofensiv si cu topspin
                Din nou Cristy dai raspunsuri ciudate celor care incearca sa te ajute. Sunt combinatii de lemne si fete care vor respinge poate prea tare si nu te vei putea acomoda cu ele, si nu vei scoate nici macar 20% din potentialul acelui setup.Sau care pur si simplu nu sunt pe mana ta. Parerea mea e sa mergi la o sala unde sunt mai multi jucatori si sa incerci mai multe combinatii lemne + fete,sau la un turneu amatur unde vei gasi persoane cumsecade care iti vor inmana paleta lor sa o incerci., si sa`ti faci o mica parere despre ce ti s-ar potrivi. Apoi urmeaza partea cea mai importanta: ANTRENAMENTUL, eu pot sa am cea mai "letala" paleta nu voi reusi sa dau niciodata topspin ca Ma Long.
                Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                BH : Tenergy 05Fx
                FH : Tenergy 05Fx

                Comentariu


                • #9
                  ok ok...
                  Blade:Galaxy T-11
                  FH:Yasaka Rakza 7 max
                  BH:Yasaka Rakza 7 soft max

                  Comentariu

                  Procesare...
                  X