Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

donez 4 fete!!

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 8 (0 members and 8 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • donez 4 fete!!

    in urma concursului de la dej dl marcu vasile din vatra dornei mia inmanat 4 fete pt a le dona unui tanar jucator cu posibilitati materiale reduse ! 2 fete sau dat atunci pe loc dlui ursuleanu v , pt juniorul dansului ! au mai ramas 2 fete de la dl marcu! 1 yaska zap negru ! si donic liga rosu ambele fete arata bine pe fata dar sunt cam ciupite pe spate dar inca mai merg f bine! la aceste fetea mai adaug si eu 2 fete =1 donic baracuad negru taiata mai mic si 2-donic jo waldner negru tot mica si ea !
    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

  • #2
    Incearca aici: http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...pii-din-Agnita

    Comentariu


    • #3
      Stimate coleg,
      campania initiata in sprijinul copiilor din Agnita in urma cu 4 luni a prilejuit descoperirea caracterului uman al multora dintre colegii nostri amaturisti.Am multumit si voi multumi in continuare acelor colegi care ne-au sustinut in aceasta campanie.
      Drept urmare,participarea celor 5 copii din Agnita la turneul de la Brașov s-a datorat atat sprijinului material acordat de CS Agnita si Primaria Or. Agnita dar si efectului campaniei mai sus amintite si a interesului fata de activitatea copiilor si coptarea lor in numar cat mai mare in randurile amaturistilor.De aceea,orice donatie este in continuare bine primita iar gratitudinea noastra este nemarginita.
      Va salut cu respect.
      I love table tennis !

      Comentariu


      • #4
        aveti mp
        JOOLA ROSSCKOPH AUTOGRAPH
        FH : Buterfly Bryce Fx
        BH : Donic Vario

        Comentariu


        • #5
          cred ca pana la urma fetele vor pleca spre copiii din agnita daca si alti colegi de forum imi confirma ca da este nevoie de aceste materiale acolo si astept si o adresa !!
          ---------- Post added 09-Aug-2011 at 00:01 ----------
          fata baracuda va pleca spre oso gherla !! tel 0748352369!
          ---------- Post added 09-Aug-2011 at 00:03 ----------
          dlui ton pot sa ai donez o fata rosie btf sirver fx rosie dim normale care inca mai functioneaza ! daca doreste!!
          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

          Comentariu


          • #6
            Ca si pana acum,eventualele donatii pentru copii din agnita se pot face pe adresa:Csaba Zedler,str.A.Iancu,76,Agnita-555100 daca sunt cu plata la destinatar sau CS Agnita-Primaria or Agnita.
            Va multumesc si va salut cu respect.
            I love table tennis !

            Comentariu


            • #7
              transportul este inclus prin posta romana! pt agnita multumesc!
              ---------- Post added 09-Aug-2011 at 22:26 ----------
              pt cei 2 colegi de forum astept adrese !! oso ! si ton!!
              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

              Comentariu


              • #8
                as dori sa stiu cand puneti fata la posta.......multumesc!!
                JOOLA ROSSCKOPH AUTOGRAPH
                FH : Buterfly Bryce Fx
                BH : Donic Vario

                Comentariu


                • #9
                  SAl

                  Postat în original de alehandro Vezi post
                  in urma concursului de la dej dl marcu vasile din vatra dornei mia inmanat 4 fete pt a le dona unui tanar jucator cu posibilitati materiale reduse ! 2 fete sau dat atunci pe loc dlui ursuleanu v , pt juniorul dansului ! au mai ramas 2 fete de la dl marcu! 1 yaska zap negru ! si donic liga rosu ambele fete arata bine pe fata dar sunt cam ciupite pe spate dar inca mai merg f bine! la aceste fetea mai adaug si eu 2 fete =1 donic baracuad negru taiata mai mic si 2-donic jo waldner negru tot mica si ea !
                  Salut eu am doar 15 ani am inteles ca donezi fetse as vreau eu

                  Comentariu


                  • #10
                    da amai ramas doar fata donic jo waldner negru taiata mai mica ! daca imi dai adresa o trimit cel tarziu pe marti deoarece acum sunt plecat cateva zile din oras !
                    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                    Comentariu


                    • #11
                      As dori si eu sa stiu daca mai ai vreo fata....inafara de cele ce sau dus la cei care au fost specificati mai sus.Astept un raspuns.

                      Comentariu


                      • #12
                        Stimati clegi!
                        Campania initiata in urma cu 4 luni in sprijinul copiilor din Agnita s-a bucurat de la inceput de atentia dvs,donatiile facute pana in prezent confirmand interesul pe care-l aratati copiilor din acest orasel din centrul tarii.Vreau sa stiti ca participarea celor 5 copii din Agnita la turneul de la Brașov de sambata trecuta a fost posibila si datorita voua si a acestui interes pe care l-a-ti manifestat fata de acesti copii !Vazand reactiile pozitive ale acestei campanii si,mai ales, interesul ALTOR oameni de bine fata de COPIII din Agnita care practica acest sport,parintii si factorii locali s-au "sensibilizat" indeajuns incat sa ne sprijine in activitatea noastra de initiere si practicare a tenisului de masa intr-un cadru organizat si in conditii decente.Chiar si numai pentru aceasta eu va multumesc tuturor acelora care a-ti fost de la inceput aproape de noi si ne-a-ti sprijinit in actiunea noastra,cu fapta si cu vorba, si a-ti facut posibil acest lucru.
                        Va ramanem profund recunoscutori si va asiguram de stima si respectul nostru.
                        I love table tennis !

                        Comentariu


                        • #13
                          doarece dl oso nu mia dat adresa inca sunt nevoit sa dau fata baracuda neagra altui doritor si anume lui laur din pitesti astept adresa !!
                          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                          Comentariu


                          • #14
                            V-am trimis PM.
                            Ultima editare de Sterian Laurentiu; 16.aug.2011, 14:07.

                            Comentariu


                            • #15
                              azi am trimis cele 2 colete 1 pt agnita cu 1 fata donic liga si fata neagra yasaka zap donate de dl marcu vasile din vatra dornei ! spre userul ton a plecat fata sriver fx rosie donata de mine !! mai am 1 baracuda neagra dimensiuni mici si un donic jo waldner tot dim mici dar inca functioneaza ! astept adrese si dupa primire confirmari !!! multumesc! primul venit primul servit!!!!
                              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                              Comentariu


                              • #16
                                azi am primit fata buterfly sriver fx , este in stare foarte buna abia astept sa o probez si tin sa ii multumesc userului alehandro pentru acest gest pe care l-a facut ......il recomand ca vanzator ......
                                JOOLA ROSSCKOPH AUTOGRAPH
                                FH : Buterfly Bryce Fx
                                BH : Donic Vario

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de ton Vezi post
                                  azi am primit fata buterfly sriver fx , este in stare foarte buna abia astept sa o probez si tin sa ii multumesc userului alehandro pentru acest gest pe care l-a facut ......il recomand ca vanzator ......
                                  Vrei sa il recomanzi pe Danut ca vanzator sau... donator?
                                  Sau inca nu stii daca iti ia bani pt sriver !
                                  Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    recomanda-l ca "bun baiat"...
                                    tibhar def plus jumulita
                                    gambler reflectoid 1,0
                                    dawei 388 D-1 ox

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Danut ti-a lasat Csaby doua adrese la care poti trimite fetele .
                                      Personal s-au la primarie !

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        am trimis fetele si spre agnita deodata cu cea a userului ton sper ca nu am trecut adresa gresit!
                                        ---------- Post added 18-Aug-2011 at 23:06 ----------
                                        toate fetele din acest topic au fost donate nu vandute cum cred unii colegi care sunt putin ranchiunosi pe mine ! multumesc pt intepaturi dle adi si dle buburuz !!
                                        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Postat în original de ton Vezi post
                                          azi am primit fata buterfly sriver fx , este in stare foarte buna abia astept sa o probez si tin sa ii multumesc userului alehandro pentru acest gest pe care l-a facut ......il recomand ca vanzator ......
                                          Danut noi stim ca tu le-ai donat dar uite ca ton nu stie
                                          Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            ok adi !dar chiar si ton ar trebui sa stie deoarece chiar si transportul lam platit eu deci e clar o donatie !!
                                            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Postat în original de alehandro Vezi post
                                              ok adi !dar chiar si ton ar trebui sa stie deoarece chiar si transportul lam platit eu deci e clar o donatie !!
                                              Am primit ieri donatia ta Alehandro,alias Pop Danut din Dej!
                                              Multumiri din partea mea si a copiilor din Agnita.
                                              Te salut cu respect,Csaby.
                                              I love table tennis !

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                eu stiu ca e o donatie , normal , vroiam sa il recomand ca vanzator pentru ca mie mi-a donat o fata in stare foarte buna si ma gandesc ca daca a facut aces gest nu si-ar permite sa intepe oameni cu marfa pe care o vinde
                                                JOOLA ROSSCKOPH AUTOGRAPH
                                                FH : Buterfly Bryce Fx
                                                BH : Donic Vario

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  eu nu vand prea multe! mai mult cumpar ! eu sunt reparator de lemne rupte si mai si fabric cate un lemn ! dacca esti cuminte poate o sa primesti si tu un lemn dan universal!!

                                                  ---------- Post added 20-Aug-2011 at 00:17 ----------

                                                  cu placere csaby donatia afost facuta de dl marcu vasile din vatra dornei !! daca mai gasesc ceva fete sigur vi le trimit voua!! multumesc!!
                                                  ---------- Post added 20-Aug-2011 at 00:20 ----------
                                                  spre pitesti a plecat fata neagra baracuda dlui laur!! azi cred ca va ajunge pe marti sau miercuri!!
                                                  DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X