Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand paleta completa impecabila

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand paleta completa impecabila

    O paleta ideala ptr incepatori.
    Paleta este formata din :
    -lemn Donic Persson exclusive off
    -fata rosie Donic Liga 2.0
    -fata neagra Nittaku Learner 2.0
    Lemnul este usor lacuit , fetele sunt lipite cu solutie pe baza de apa ; paleta este asamblata de dl Tibi.
    Paleta este jucata circa 8-10 antrenamente ; lemnul nu prezinta absolut nicio zgarietura sau lovitura, fetele nu prezinta absolut nicio zgarietura sau ciupitura.
    Pret paleta completa : 140 lei
    Cei interesati sa imi dea mesaj .
    mersi
    Ultima editare de midnight8080; 21.aug.2011, 08:11.

  • #2
    nu vinzi si separat? ma intereseaza lemnul
    JOOLA ROSSCKOPH AUTOGRAPH
    FH : Buterfly Bryce Fx
    BH : Donic Vario

    Comentariu


    • #3
      As prefera sa o vand completa ; mai asteptam.

      Comentariu


      • #4
        dupa cum arata cea neagra se pare ca s-a jucat mai mult de cat ai precizat tu
        Blade: kiso hinoki VII
        Fete:BH Joola samba+ FH Tibhar nimbus sound
        tel.0741118700

        Comentariu


        • #5
          Hmmmm.. lemnul tau costa 100 de lei nou iar fetele noi costa la dl. Tibi (Gelu Popescu) fiecare 40 de lei.. total 180 lei... sa inteleg ca dupa ce ai jucat cu ea 8 sau 10 ore cat spui tu vrei sa o vinzi cu exact acelasi pret cu care ai cumparat-o ? Presupunand ca joci tenis de masă din pasiune as vrea sa apelez putin la notiunea ta de fair play ! Multumesc!
          Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

          Comentariu


          • #6
            8 sau 10 antrenamente,adica zeci de ore,iar pe fata neagra,cu blitul, se vad mai bine niste scame...este perfecta
            sau schimb cu balsa carbo x5(maner fl) in stare foarte buna plus ceva diferenta
            ---------- Post added 13-Aug-2011 at 11:25 ----------
            Pret nou : 150 lei
            Ultima editare de midnight8080; 11.aug.2011, 21:46.

            Comentariu


            • #7
              vinde-le separat...ca eu n-am inteles cum de-ai imperecheat un lemnt ofensiv+ cu 2 fete lesinate...de ce o vinzi totusi?
              tibhar def plus jumulita
              gambler reflectoid 1,0
              dawei 388 D-1 ox

              Comentariu


              • #8
                haideti fratilor ca nu e un pret exagerat !si fetele inca arata bine omul incearca sa nu piarda la aceasta afacere su nu neaparat sa castige voi 2 adisorul si joo va bagati nasul prin toate topicurile doar de dragul de a face posturi fiti si voi fair play iar daca nu doriti sa cumparati lasati omu in pace !! multumesc ,si fara sa va suparati pe mine acest post este chiar de de bun simt!!
                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                Comentariu


                • #9
                  ...sa stii ca ai dreptate...lucrez mult pe laptop si de multe ori nu ma pot abtine sa nu mai navighez pe forum...asta cu posturile n-am inteles-o...se da ceva daca ai multe posturi?...ia stai un pic...eu am 300 de posturi in 10 zile jumate,tu ai 550 in 8 zile...stai linistit ca nu te-ntrec...

                  eu i-am dat colegului de forum un sfat...n-am vazut niciodata pe forum sa cumpere cineva donic liga si nittaku learner...sau poate mi-a scapat...astia incepatori nu vor asa ceva...ei is cu bryce,tenergy...lemnul l-ar putea vinde mult mai usor...eu zic ca ar trebui sa fii de bun simt pana la capat si sa cumperi omului paleta...si da,e un pret bun...
                  tibhar def plus jumulita
                  gambler reflectoid 1,0
                  dawei 388 D-1 ox

                  Comentariu


                  • #10
                    A fost prima mea paleta profesionala ,recomandata de dl Tibi ; cu lipitul si dezlipitul nu am experienta , dar am inteles ca se face destul de usor in cazul adezivului pe baza de apa ;poate voi vinde si separat daca nu am alta optiune...ambele fete sunt cotate cu viata lunga ,nu sunt deloc uzate , ciupite sau zgariate...
                    ps : paleta are banda de cant donic

                    Comentariu


                    • #11
                      pt dl joo alias buburuz eu am posturi mai multe deoarece am cumparat si am reparat lemne si nu miam bagat nasul in afacerea altuia decat atunci cand am vazut ca se cere un pret prea mare pt un produs care se vinde cu un pret mult mai mic ! dvs dupa ce ati primit reputatie negativa din cauza altui post cu userul dan d vati schimbat nikul dece?? eu personal am vrut sa fiu subiectiv daca vam jignit cu ceva imi cer scuze aici in public fata de dvs si fata de userul acestui topic pt of topic multumesc!!
                      DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                      Comentariu


                      • #12
                        Scuze de off-topic, dar schimbarea nick-ului nu da reset la reputatie, deci nu avea legatura decat cu faptul ca-i place mai mult "Joo".
                        www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                        http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                        Comentariu


                        • #13
                          eu incurajez piata sa se miste...sa nu mai stea unii cu paletele-n vitrina iar altii cu gandul la paletele lor...
                          asta cu nick-ul iar n-am inteles-o dar am sa ma explic...
                          1.mi-am schimbat nickul ca sa nu mai dau posibilitatea forumistilor educati sa-si piarda vremea stalcindu-l...gen "bubu roz"sau"mai buburuza"...
                          2.schimbarea nickului nu are legatura strict cu conflictul avut cu d.dan d...voiam mai demult sa-l schimb
                          3.daca voiam sa ma ascund,fiti sigur ca nu-mi mai pastram poza...chiar un forumist intr-un topic mi-a sugerat sa-mi pastrez poza ca sa ma recunoasteti...
                          ...in nici un caz nu m-ati suparat cu ceva...si chiar daca m-ati fi suparat,nu-i nimic...trece...am remarcat ca sunt cativa pe forum care nu ma suporta...insa eu n-am nimic cu ei...si d.dan d daca m-ar suna maine,fiti sigur ca mi-as gasi timp pt un meci si-o bere rece dupa...

                          scuze admin.-ului si lui midnight pt offtopic...
                          tibhar def plus jumulita
                          gambler reflectoid 1,0
                          dawei 388 D-1 ox

                          Comentariu


                          • #14
                            Actualizat
                            pret nou : 140 lei

                            Comentariu


                            • #15
                              atunci cand ne intalnim dau eu berea recce si dupa aia dam si un meci ?? eu nam nimic personal cu dvs!!! multumesc!
                              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                              Comentariu


                              • #16
                                dau si pe componente :
                                Donic Persson Exclusive Off - 85 lei
                                Donic Liga - 35 lei
                                Nittaku Learner - 35 lei
                                sau paleta intreaga la 140 lei

                                Comentariu


                                • #17
                                  vreau sa aflu daca o dati la schimb pe alta paleta Def
                                  FH: DHS Hurricane 3 Neo BS|Lemn: Donic Waldner Black Devil|BH: Xiom Omega 4 Pro
                                  www.vivasportshop.ro

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    pe o paleta def,nu ; multumesc

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      fetele din cate am vazut sunt mai mult de control...lemnul este de atac..ceea ce imi place
                                      FH: DHS Hurricane 3 Neo BS|Lemn: Donic Waldner Black Devil|BH: Xiom Omega 4 Pro
                                      www.vivasportshop.ro

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Paleta este formata din :
                                        -lemn Donic Persson exclusive off - 85 ron
                                        -fata rosie Donic Liga 2.0 - 30 ron
                                        -fata neagra Nittaku Learner 2.0 - 30 ron

                                        Lemnul este usor lacuit , fetele sunt lipite cu solutie pe baza de apa ; paleta este asamblata de dl Tibi.
                                        Paleta este jucata circa 8-10 antrenamente ; lemnul nu prezinta absolut nicio zgarietura sau lovitura, fetele nu prezinta absolut nicio zgarietura sau ciupitura.

                                        Pret paleta completa : 125 lei

                                        Cei interesati sa imi dea mesaj .
                                        mersi

                                        o ultima reducere

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          valabil

                                          Comentariu

                                          Procesare...
                                          X