Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

hurricane 3 neo! help me

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • hurricane 3 neo! help me

    stie cineva unde gasesc un hurricane 3 neo cu burete mai gros sau cu un unghi de aruncare mai mare?
    Lemn:Viscaria
    FH: Hurricane 3
    BH: Dignics 05

  • #2
    la ttnpp.com se vand pt 30 de dolari fete hurricane neo 3 provincial cu o duritate de 39 si grosime de 2,1 si despre care zic eu ca isi merita banii pt ca sunt mult mult mai iuti decat variantele comerciale numa mana sa ai sa le poti controla.
    Lemne: DHS Hurricane Long W997
    FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
    BH: DHS GoldArc 8

    Comentariu


    • #3
      eu am cumparat acum cateva luni un hurricane 3 neo provoncial si bag la speedglue in ea si tot nu imi place unghiul ... se duce foarte drept nu prea face curba ....
      Lemn:Viscaria
      FH: Hurricane 3
      BH: Dignics 05

      Comentariu


      • #4
        nu dai bine cu ea
        TBS - FH H3 prov, BH Pryde 40

        Comentariu


        • #5
          Poti sa incerci Skyline TG3 cu burete 19, aveam eu... o sa mai aduc. E mai lipicioasa si buretele e mai moale (mediu - 36 de grade) -> arunca mai sus.
          Poti sa incerci si Galaxy Apollo. F lipicioasa, burete mediu, tunata din fabrica.
          www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
          http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

          Comentariu


          • #6
            cand mai aduci skyline tg3 sa ma anunti as vrea sa-l incerc si sa imi zici si un pret
            Lemn:Viscaria
            FH: Hurricane 3
            BH: Dignics 05

            Comentariu


            • #7
              Am eu 1 TG3 rosie,doar probata-50 ron fara transport
              Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
              "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

              Comentariu


              • #8
                e neo?
                grosime?
                Primorac Carbon
                FH Dignics 09C
                BH JOOLA MAXX

                Comentariu


                • #9
                  Neo,grosime 2,2
                  Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
                  "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

                  Comentariu


                  • #10
                    Vezi ca ai mp
                    Primorac Carbon
                    FH Dignics 09C
                    BH JOOLA MAXX

                    Comentariu


                    • #11
                      Nu va suparati, care ar fi diferenta intre Comercial, Provincial si National ? in cazul DHS H3 NEO. Ca mie imi place mult fata asta, dar am varianta comerciala, si as dori sa stiu cu ce vin in plus celelalte. Va multumesc
                      We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
                      Aristotle



                      Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

                      Comentariu


                      • #12
                        Cei de la DHS spun ca e diferenta de calitate, adica pt. National controlul calitatii e cel mai strict, provincial mai putin si pt commercial cel mai putin. Se pare insa ca variantele prov. si national de pe ttnpp sunt mai rapide decat cea comerciala.
                        www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                        http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                        Comentariu


                        • #13
                          Adica sunt aceleasi materiale componente, dar cele national, de ex, selectionate mai bine? As fi dezamagit sa aud asta...
                          We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
                          Aristotle



                          Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

                          Comentariu


                          • #14
                            Asa spun cei de la DHS.
                            www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                            http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de boghiu Vezi post
                              eu am cumparat acum cateva luni un hurricane 3 neo provoncial si bag la speedglue in ea si tot nu imi place unghiul ... se duce foarte drept nu prea face curba ....
                              Trebuia sa dai speedglue numai pe lemn,nu si pe fata
                              Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
                              "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

                              Comentariu


                              • #16
                                Din ce am inteles, vazut si testat sunt practic cu totul alte fete...f similare si totusi difera f multe chestii...am avut ocazia sa dau de doua or cu H3 neo despre care se spunea a ca provine de la niste jucatori din nationala Chinei...nu stiu ce "tunning" au facut dar fetele sareau exact cum vroiam eu...diferit fata de provincialele sau nationalele care le-am gasit eu pe niste site-uri...
                                Blade: Viscaria, FL
                                fh: T05, 2,1 mm, black
                                bh: T05, 2,1 mm, red

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de Cosnic Vezi post
                                  Nu va suparati, care ar fi diferenta intre Comercial, Provincial si National ? in cazul DHS H3 NEO. Ca mie imi place mult fata asta, dar am varianta comerciala, si as dori sa stiu cu ce vin in plus celelalte. Va multumesc
                                  Varianta provinciala e mai putin lipicioasa si sare mai tare in comparatie cu cea comerciala.Eu am incercat-o cateva ore si nu m-am putut obisnui,dadeam mult afara.Si am mai dat si 140 lei pe ea...
                                  Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
                                  "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    si zici sa dau numai pe lemn speed glue??? si pe fata numai dau nimic?
                                    Lemn:Viscaria
                                    FH: Hurricane 3
                                    BH: Dignics 05

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Fetzele Neo au deja lipici pe ele cand le scoti din pachet, deci nu trebuie decat sa dai pe lemn si sa lipesti. Daca vrei sa cresti spin-ul si viteza cu speed glue, poti da si pe fața, 3-4-7 straturi, o sa faca dom, o lipesti inainte sa se indrepte o ti cateva minute sub ceva greu, ca sa te asiguri ca e lipita. Apoi te duci repede si joci pt ca intr-o ora doua se evapora si nu mai are efect.
                                      TBS - FH H3 prov, BH Pryde 40

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        ms pt informatii am sa incerc si faza asta sa o lipesc inainte sa se indrepte dar faza e ca se indreapta de la primul strat daca dau 3 4 crek se intoarce invers)
                                        Lemn:Viscaria
                                        FH: Hurricane 3
                                        BH: Dignics 05

                                        Comentariu

                                        Procesare...
                                        X