Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar lemn Kokutaku Kremrtop sau Staysher.

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar lemn Kokutaku Kremrtop sau Staysher.

    Daca are cineva de vanzare vreunul din aceste lemne,va rog sa-mi dati un mesaj.
    Multumesc!
    Dr.Levi Balsa Carbo Combi.FH:Xiom Vega Pro 2.0 BH:TSP Curl P1-r 0.5.
    Red+Black Kazak C. FH:SpinLord Marder IV Max BH:SpinLord Agenda 1.0

  • #2
    Are ValiGTI.
    Vezi www.ttsport.ro pentru contact.
    Cred ca pretul afisat pe site pentru Cremrtop nu mai e de actualitate.
    Blog de tenis de masă

    Comentariu


    • #3
      Multumesc,Cristi!
      M-am uitat si pe site-ul lui Vali.Pretul la Cremrtop este rezonabil avand in vedere ca este deja in Romania,dar mi-sa parut,ca are un maner diferit de cel de pe site-urile japoneze.In ceea ce priveste Staysher-ul,ma costa mai putin sa-l comand direct din Japonia (80$+shiping-ul).A,am uitat de TVA-ul platit vamesilor romani.
      Am dat anuntul cu speranta,ca are cineva deja unul din aceste lemne si ar vrea sa-l vanda.M-ar fi costat mai eftin la mana a doua,treia....
      Dr.Levi Balsa Carbo Combi.FH:Xiom Vega Pro 2.0 BH:TSP Curl P1-r 0.5.
      Red+Black Kazak C. FH:SpinLord Marder IV Max BH:SpinLord Agenda 1.0

      Comentariu


      • #4
        Intrucat lemnul se produce si se gaseste doar in Japonia, chestia cu manerul cred ca este doar o chestiune de poza. Totusi, ultimele lemne Cremrtop au un maner colorat diferit fata de cele mai vechi, insa lemnul este identic, la fel si forma manerului.
        Blog de tenis de masă

        Comentariu


        • #5
          Am eu un Staysher , daca mergi la Curtea de Argeș sambata, o sa-l aduc
          Adrian Gorum
          0741077327
          Ultima editare de kdt123; 06.sep.2011, 08:39.
          T05-ALC-T05
          Adrian Gorum

          Comentariu


          • #6
            Salut Adi!Din pacate nu pot sa vin,dar vin baietii Dan,Cristi,o sa le dau banii,dar sa-mi spui un pret.
            ---------- Post added 06-Sep-2011 at 13:31 ----------
            Apropo de manere.Sa stii Cristi,ca pentru mine conteaza foarte mult parerea ta si cred ca majoritatea celor de pe forum,care ti-au citit comentariile si aici si pe blog sunt de aceeasi parere.Faptul ca am hotarat sa incerc un Clipper Wood atesta acest lucru.Am mai citit si pe diferite forumuri straine si exista o parere ca replicile actuale ale unor lemne produse anterior sunt mai proaste.Eu nu am de unde sa stiu daca e adevarat pentru ca nu am avut ocazia sa compar.Tin sa cred ca o fi si ceva adevar in asta.De ex:un amic din Belgia joaca acum cu Joola MC1,pe care-l are de mai mult timp.Ii place lemnul atat de mult incat de curand si-a mai luat unul si mi-a zis ca este o mare diferenta,adica asta nou e mai prost.O fi subiectiva,dar e o parere.
            Dr.Levi Balsa Carbo Combi.FH:Xiom Vega Pro 2.0 BH:TSP Curl P1-r 0.5.
            Red+Black Kazak C. FH:SpinLord Marder IV Max BH:SpinLord Agenda 1.0

            Comentariu

            Procesare...
            X