Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Primorac Carbon model vechi

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand Primorac Carbon model vechi

    Vand BTY Primorac Carbon ST, model vechi (cel cu fluture negru), 90 grame (cantarit).
    Pret 200 RON, transport inclus.
    Are o mica hiba, dupa cum se vede in poze: este lovit pe un cant, chestie care nu influenteaza jocul.
    Fișiere atașate
    Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

  • #2
    iti ofer la schimb un balsa x5 nou daca vrei lemnul lam probat cam 35 de minute !!
    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

    Comentariu


    • #3
      Multumesc, dar nu sunt interesat de schimburi decat, eventual, cu un Xiom Zetro Quad...
      Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

      Comentariu


      • #4
        ai pm
        Blade: Xiom Strato
        FH: Tenergy 05
        BH: Tenergy 05

        Comentariu


        • #5
          Accept la schimb un lemn OFF in stare foarte buna, sub 90 grame (Maze, Spirit, cu diferenta din partea mea).
          Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de gruia_lu_novac Vezi post
            Accept la schimb un lemn OFF in stare foarte buna, sub 90 grame (Maze, Spirit, cu diferenta din partea mea).
            Schimb si cu un Xiom Strato maner drept, sub 90 grame.
            Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

            Comentariu


            • #7
              va respect pentru faptul ca ati pus poze bune cu defectele lemnului. Toata stima!

              Comentariu


              • #8
                Nu vreau ca nimeni sa se poata plange de conduita mea in afaceri... Acesta e motivul pentru care am incercat sa relev exact "buba" lemnului...
                Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

                Comentariu


                • #9
                  am un lemn xiom magelan maner fl la schimb daca va intereseaza este kiso hinoki!!
                  DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                  Comentariu


                  • #10
                    De la Xiom doresc doar Zetro Quad sau Strato.
                    O zi buna.
                    Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

                    Comentariu

                    Procesare...
                    X