Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sfat achizitionare paleta pentru hobby

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Sfat achizitionare paleta pentru hobby

    Salutare tuturor.As dori sa-mi configurez o paleta, cat mai ieftina posibil, cu care sa joc prin parcuri.In general imi place sa ma apar, sa imprim mingii efect, sa o tai (asta pe rever) insa stiu sa joc si pe forehand, cu acesta preferand sa atac, atacul constand in mingi trase, cu o usoara tentativa de topspin.Pana acum am jucat cu palete de supermarket insa vreau sami fac o paleta, cea mai ieftina posibil, care sa fie cat de cat profi.
    Blade:Levi Harpy Special OFF
    FH:Tibhar Evolution MX-P
    BH:Tibhar Evolution MX-P

  • #2
    Și-a comandat un prieten de la RBlade de aici de pe forum o paleta cu lemn LKT Instinct (foarte ușor și bun) fața Focus III Snipe pe FH și fața LKT Rapid Soft pe BH. Paleta rezultata este excelenta. Și eu am luat aceleași fețe tot de la RBlade dar le-am pus pe un Donic Carbon. Mai ieftin de atât la așa calitate nu se poate.
    DONIC "Appelgren Exclusive AR" ST
    BH: DONIC ALLIGATOR DEF
    FH: DONIC ALLIGATOR ANTI

    Comentariu


    • #3
      Ce inseamna la tine cea mai ieftina posibil sau ce buget ai pentru paleta? In functie de buget iti putem propune.

      Comentariu


      • #4
        Bugetul este maxim 100 ron.
        ---------- Post added 10-Sep-2011 at 23:01 ----------
        Multumesc tututor pentru recomandari si oferte.Pana la urma cred ca voi alege ce mia recomandat sheshu.
        Blade:Levi Harpy Special OFF
        FH:Tibhar Evolution MX-P
        BH:Tibhar Evolution MX-P

        Comentariu


        • #5
          As dori si eu o paleta mai buna. Cea cu care joc in momentul de fata este o Joola care are cca 6-7 ani. I-a cam trecut timpul si as vrea una noua, o paleta cu viteza mare pe forehand si o combinatie intre viteza si control pe rever, eu folosind destul de mult reverul atac pentru a face puncte cat si pe parte defensiva
          Astept recomandarile voastra. sunt din timisoara

          Comentariu


          • #6
            Buna ziua
            Pot sa va ajut cu configurarea paletei dvs
            pot sa va sun eu la....
            multumesc
            0728747067
            www.tenismasa.ro
            www.tenismasa.ro

            Comentariu


            • #7
              Recomand serviciile Domnului Gelu!
              Fh: Rakza X
              Blade: Bty Innerforce ULC
              Bh: Rakza X Soft

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de Sheshu Vezi post
                Și-a comandat un prieten de la RBlade de aici de pe forum o paleta cu lemn LKT Instinct (foarte ușor și bun) fața Focus III Snipe pe FH și fața LKT Rapid Soft pe BH. Paleta rezultata este excelenta. Și eu am luat aceleași fețe tot de la RBlade dar le-am pus pe un Donic Carbon. Mai ieftin de atât la așa calitate nu se poate.
                ...nu pot decat sa confirm cele spuse mai sus...si eu am cumparat de la RBlade aceeasi fete cu un Ayous Hinoki si vreau sa spun ca in raport calitate - pret este de neegalat...si nici nu am pus seriozitatea...recomand
                Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

                Lume multa, oameni putini...

                Comentariu

                Procesare...
                X