Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Xiom omega iv pro pentru fh?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Xiom omega iv pro pentru fh?

    As dori sa aflu cateva concluzii de la cei care au luat contact cu ea.Multumesc

  • #2
    Ooooo DA! O fata extraordinara! Cu ea poti da topspin moale, in forta, capace in mare viteza,smash decisiv! Un mic minus la chop! Parerea mea!
    PS: Mare grija pe ce lemn o pui!
    Fh: Rakza X
    Blade: Bty Innerforce ULC
    Bh: Rakza X Soft

    Comentariu


    • #3
      Si pe ce lemn s-ar potrivi cel mai bine ?
      BLADE :VISCARIA(FL) fluture negru , FH : Victas v 01 Limber , BH : Tibhar Evolution FX-P
      "Atentie : Dacă aprinzi proiectoarele de ceață noaptea (afară nefiind ceață) mașina ta primește automat 25 CP in plus !"

      Comentariu


      • #4
        Eu am avut Omega IV PRO pe Septear si ALC! Insa am probat si pe TBS si pe Balsa Carbo X5...pe Septear am jucat cel mai mult cu ea si mi-a placut!
        Fh: Rakza X
        Blade: Bty Innerforce ULC
        Bh: Rakza X Soft

        Comentariu


        • #5
          Pe kong linhui special merge foarte bine ,am probat-o si pe un nittaku tenor si vreau sa spun ca e o fata superba.am probat-o si pe schlager light dar vreau sa spun ca pe acesta din urma e foarte greu de controlat din cauza vitezei.Minusul de la chop se remediaza cu timpul pentru ca nu le poti avea pe toate.

          Comentariu


          • #6
            Eu vreau sa cumpar un Septear pe care sa pun Xiom omega IV PRO pe FH...si omega IV euro pe BH...problema e ca nu gasesc Septear nou..intrebarea e ce lemn este asemanator cu Septear si care s-ar potrivi cu fetele Xiom...Balsa carbo x5 ??
            BLADE :VISCARIA(FL) fluture negru , FH : Victas v 01 Limber , BH : Tibhar Evolution FX-P
            "Atentie : Dacă aprinzi proiectoarele de ceață noaptea (afară nefiind ceață) mașina ta primește automat 25 CP in plus !"

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de mschumy Vezi post
              Eu vreau sa cumpar un Septear pe care sa pun Xiom omega IV PRO pe FH...si omega IV euro pe BH...problema e ca nu gasesc Septear nou..intrebarea e ce lemn este asemanator cu Septear si care s-ar potrivi cu fetele Xiom...Balsa carbo x5 ??
              ...daca vrei Septear nou are dl.Tibi la 200 ron, sau dl.ValiGTI...
              Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

              Lume multa, oameni putini...

              Comentariu


              • #8
                Nu are nimeni pe stoc am intrebat..trebuie sa vine comanda in...1..2...3..4 sapt.
                BLADE :VISCARIA(FL) fluture negru , FH : Victas v 01 Limber , BH : Tibhar Evolution FX-P
                "Atentie : Dacă aprinzi proiectoarele de ceață noaptea (afară nefiind ceață) mașina ta primește automat 25 CP in plus !"

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de mschumy Vezi post
                  Nu are nimeni pe stoc am intrebat..trebuie sa vine comanda in...1..2...3..4 sapt.
                  http://tenismasa.ro/nittaku-septear/131.htm
                  incearca si aici
                  Lemn:Butterfly Liu Shiwen
                  FH: Tenergy 05
                  BH: Dignics 05

                  Comentariu


                  • #10
                    Balsa carbo X5 nu are nici o treaba cu Septear are total alta compozitie! Nu lua altceva, asteapta sa vina comanda!!!
                    Fh: Rakza X
                    Blade: Bty Innerforce ULC
                    Bh: Rakza X Soft

                    Comentariu


                    • #11
                      Ia-ti Timo Boll Forte ca este Off si tot la fel de bun ca Septearul!!
                      ---------- Post added 24-Nov-2011 at 21:46 ----------
                      Acum depinde ce fete vrei pe el. Eu i-am facut fetei cu Xiom Vega Europe si merge super buine, mai bine ca a mea-Ma Lin Carbon cu Xiom Vega Pro
                      Blade - Timo Boll ZLF - OFF
                      FH - Xiom Sigma II Pro
                      BH- Xiom Sigma II Pro

                      Comentariu


                      • #12
                        Nu are pe stoc http://tenismasa.ro/nittaku-septear/131.htm..am intrebat ...ma gandeam si la Kiso Hinoki VII...pe asta l-am gasit..dar nu stiu cum e in compatatie cu Septear
                        BLADE :VISCARIA(FL) fluture negru , FH : Victas v 01 Limber , BH : Tibhar Evolution FX-P
                        "Atentie : Dacă aprinzi proiectoarele de ceață noaptea (afară nefiind ceață) mașina ta primește automat 25 CP in plus !"

                        Comentariu


                        • #13
                          Eu zic ca e mult mai placut Septearul. Iar viteza mai potrivita, pt ca "Hinoki VII" o sa vi se para prea rapid.
                          Lemn- Bty Viscaria
                          FH - TENERGY 05
                          BH - TENERGY 80

                          Comentariu


                          • #14
                            Din cate citesc Septear iese invingator in duelul cu Balsa carbo x5 si Hinoki VII..deci probabil ca ramane sa astept sa apara lemnul la cineva ...asta in caz ca nu citesc cine stie ce lucruri minunate despre Balsa si imi schimb parerea.
                            BLADE :VISCARIA(FL) fluture negru , FH : Victas v 01 Limber , BH : Tibhar Evolution FX-P
                            "Atentie : Dacă aprinzi proiectoarele de ceață noaptea (afară nefiind ceață) mașina ta primește automat 25 CP in plus !"

                            Comentariu


                            • #15
                              Nu exista comparatie intre Balsa si Septear! Poate Kiso Hinoki V...dar cel mai bine astepti Septearul! Nu o sa regreti!
                              Fh: Rakza X
                              Blade: Bty Innerforce ULC
                              Bh: Rakza X Soft

                              Comentariu


                              • #16
                                Meciuri ale lui Alexandru Cazacu (bleumarin), pe vremea cand juca cu Septear:
                                Lemn- Bty Viscaria
                                FH - TENERGY 05
                                BH - TENERGY 80

                                Comentariu


                                • #17
                                  N-are nici o vina Septear-ul
                                  Blog de tenis de masă

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de grasomega Vezi post
                                    N-are nici o vina Septear-ul
                                    ...hai Cristi ca strici reclama...acest lucru demonstreaza ca si un lemn ce " nu sare de 200 ron " poate fi o arma de temut pt adversari...motoul acestei palete ar fi " ieftin si bun "
                                    Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

                                    Lume multa, oameni putini...

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      septear septear, dar are un zgomot boost-ul ala din fete ceva de groaza, te sperie doar zgomotul!
                                      Blade-Darker speed 90
                                      Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                                      Bh- Testing

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Pai io ziceam ca n-are vina lemnul ca joaca Alex Cazacu asa. Daca iei Septear nu ajungi sa joci ca el instant
                                        Blog de tenis de masă

                                        Comentariu

                                        Procesare...
                                        X