Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sanvis DHS Sharping

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Sanvis DHS Sharping

    In atentia amatorilor de sanvisuri, a probat cineva short pips-ul DHS Sharping? M-ar interesa si alte pareri decat cele ale producatorului.
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

  • #2
    Si eu il caut, DHS Sharping sau Nittaku Senrei, greu de gasit, eu mi-am pierdut speranta poate reusiti dumneavoastra.

    Comentariu


    • #3
      Intre timp am comandat unul pe www.eacheng.net. Deabia astept sa vina!
      Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
      Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

      Comentariu


      • #4
        Au doar de 2,2, prea mult pentru un sp, nittaku senrei are acelasi topsheet dar burete diferit si se gaseste si la 1,5 sau 1,7.

        Comentariu


        • #5
          Eu il vreau pe FH, sper sa ma inteleg cu el.
          Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
          Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

          Comentariu


          • #6
            Daca sunteti obisnuit cu sandvis, e foarte bun 2.2 pe FH. Nu stiu de ce zice domnul Victor ca e prea mult.
            Marc Barbu

            Comentariu


            • #7
              sa zicem ca este prea mult pentru mine, joc de ceva timp cu sp si am incercat destul de multe pe ambele fete, in cele din urma a ramas doar pe bh. 1,5 mi s-a parut cel mai polivalent, schimbi vitezele usor, poti sa tai sau sa dai si topspin, si merg mai bine unghiurile, la 2,2 trebuie sa te misti si eu nu prea mai pot.
              ---------- Post added 29-Oct-2011 at 22:11 ----------
              http://ooakforum.com/viewtopic.php?f=13&t=12963&start=0
              gasiti aici cateva informatii interesante despre sp, s-ar putea sa-l mai fi pus da nu strica inca o data.

              Comentariu


              • #8
                Aveti dreptate. Insa 2.1-2.2 pe FH e impecabil la pleznite daca pozitia e buna.
                Marc Barbu

                Comentariu

                Procesare...
                X