Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

donatie!! lemne! si fete !

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • donatie!! lemne! si fete !

    dragi colegi cu respect va salut pe toti iubitorii acestui sport!
    azi am primit coletul din partea dlui giulest care contine 2 lemne 10 fete si 5 tricouri noi personalizate cu porta doors ! dorim ca impreuna sa facem cativa copii sau iubitori ai acestui sport fericiti prin donarea a 5 palete gata echipate si 5 tricouri +o agenda ! si 4 pixuri [unul al pastrez eu ]!
    daca cunoasteti cazuri de jucatori de tdm talentati dar cu posibilitati mat reduse va rog sa postati aici pt a putea face pe acei copii sau sau jucatori fericiti cu aceste materiale disponibile acum si sper sa initiem o campanie nationala de sprijinire a amatorilor de tdm fara posibilitasti materiale !!! pt restul colegilor va spun doar atat !! donatiiii cat mai multe materiale cineva se va simti fericit !! multumesc !
    Ultima editare de DAN TT; 25.sep.2013, 23:22.
    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

  • #2
    aastept in continuare donatiile dvs pt a putea face niste palete competitive si gratuite pt cei care nu au posibilitati mat dar iubesc acest sport !!
    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

    Comentariu


    • #3
      am si eu o fata DHS rosie; este deja tratata si mai merge binisor pentru varsta ei - nu stiu daca reusesc sa o pun astazi la posta dar maine pleaca sigur spre tine - platesc eu mandatul!

      Comentariu


      • #4
        Câte lemne aveți? Și cui vor fi trimise paletele odata asamblate?
        DONIC "Appelgren Exclusive AR" ST
        BH: DONIC ALLIGATOR DEF
        FH: DONIC ALLIGATOR ANTI

        Comentariu


        • #5
          am specificat ca am primit lemnele de la cs tenis de masă vatra dornei din partea dlui marcu si dl dragos !! nr de lemne este 10 buc care pot fi curatate si trimise celor care au nevoie de ele daca sunt mai multi doritori am sa impart in tre acestia. daca nu se anunta doritori atunci vor fi trimise toate in agnita daca se vor dorii aceste materiale !!
          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

          Comentariu


          • #6
            am reusit sa ajung la posta si sa depun fata

            Comentariu


            • #7
              Stimate coleg,
              bunul simt ma indeamna sa intreb daca nu sunt si alti copii ,in afara celor din Agnita,care ar avea nevoie de palete.Desigur,noi vom accepta cu mare bucurie donatiile adresate noua si le vom alatura celorlalte palete deja pregatite pentru tolba lui Mos Craciun cu ocazia mini-turneului pe care intentionam sa-l organizam de Sarbatori!!!
              Va salut cu respect!
              I love table tennis !

              Comentariu


              • #8
                Intrebam pentru ca as vrea sa donez eu niste fete. Sper sa rezolv fete noi. Si voiam sa stiu cate lemne sunt. Am discutat cu RBlade si ar putea aduce la comanda niste fete 729 la un pret bun dar ar dura 2 saptamani. O sa revin.
                Ultima editare de Sheshu; 14.nov.2011, 21:14.
                DONIC "Appelgren Exclusive AR" ST
                BH: DONIC ALLIGATOR DEF
                FH: DONIC ALLIGATOR ANTI

                Comentariu


                • #9
                  acest anunt este pt toti ce au nevoie de o paleta lemn si fete dar care nu au posibilitati materiale !! pt acei ce se vor anunta in acest topic ca doresc o paleta de inceput sau pt a scimba paleta din supermarket cu una mai buna atunci le voi trimite in functie de cerinte ! voi face poze cu fiecare paleta facuta si trimisa unde e ceruta si voi specifica cine este donatorul fetelor!!
                  ---------- Post added 14-Nov-2011 at 22:48 ----------
                  multumesc taz pt donatie !! o sa postez poze cu fata !
                  DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                  Comentariu


                  • #10
                    cu placere

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de csabazedler Vezi post
                      Stimate coleg,
                      bunul simt ma indeamna sa intreb daca nu sunt si alti copii ,in afara celor din Agnita,care ar avea nevoie de palete.Desigur,noi vom accepta cu mare bucurie donatiile adresate noua si le vom alatura celorlalte palete deja pregatite pentru tolba lui Mos Craciun cu ocazia mini-turneului pe care intentionam sa-l organizam de Sarbatori!!!
                      Va salut cu respect!
                      Buna ziua
                      Am facut o promisiune în momentul în care am donat fețele Donic ca voi premia de sarbatori un copil talentat de la Dvs. cu o paleta. Daca v-ați g?ndit la cineva anume, sa-mi spuneți ce fel de caracteristici sa aiba paleta. Aș dori sa ma țin de promisiune.
                      DONIC "Appelgren Exclusive AR" ST
                      BH: DONIC ALLIGATOR DEF
                      FH: DONIC ALLIGATOR ANTI

                      Comentariu


                      • #12
                        Astept in continuare doritori pt palete care au intradevar nevoie de ele!!
                        ---------- Post added 17-Nov-2011 at 20:53 ----------
                        azi am primit fata de la taz e o fata f buna arata bine voi posta poze cu ea ! multumesc!
                        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                        Comentariu


                        • #13
                          si cu alta ocazie

                          Comentariu


                          • #14
                            asteptt doritori pt 1 paleta gata asamblata pt donatie !!
                            ---------- Post added 20-Nov-2011 at 18:22 ----------
                            am mai primit o fata rosie donic jo platin din partea dlui marcu vasile!! multumesc pt donatie astept in continuare donatiile dvs! multumesc!!
                            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                            Comentariu


                            • #15
                              din deva sa anuntat pt donatie 2 palete cineva telefonic dar nu am putut duce discutia la final deoarece mi sa terminat bateria la tel ! il rog sa revina cu un tel maine sauc u adresa pt expediere a coletului!=== mentionez faptul ca am pregatit 2 palete pt deva un fata rosie donic coppa jo platin donata de dl marcu vasile si una fata rosie huricanee3dhs donata de dl taz!
                              a doua paleta este cu fete brice rosu si negru donate de dl dragos din v dornei !1 aceste 2 vor pleca spre deva daca voi primii adresa pt expediere!!
                              ---------- Post added 21-Nov-2011 at 23:44 ----------


                              ---------- Post added 21-Nov-2011 at 23:48 ----------
                              acestea sunt cele 2 palete gata facute si de trimis !! MAI AM CAM 6-7 LEMNE PT CARE AM NEVOIE DE FETE DE LA BINEVOITORI !! MULTUMESC ANTICIPAT!
                              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                              Comentariu


                              • #16
                                Am eu vreo patru fete 2xTibhar Genius , Tibhar Genius+ si una Joola Mambo pe care ti le-as trimite in cursul saptamanii. Sunt jucate dar pt copii sunt zic eu bune.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Buna ziua dl Danut!
                                  Azi am pus la posta o fata Donic Vario Big Slam, zic eu ca e in stare buna. Sper sa le fie de folos copiilor de la Agnita.
                                  Toate cele bune,
                                  Romeo

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    multumesc tuturor pt donatii azi am trimis spre deva 2 palete dlui florescu eleodor pt 2 elevi ai dansului am postat poze mai sus !1 voi posta poze si cu urmatoarele fete primite !!
                                    ---------- Post added 22-Nov-2011 at 20:09 ----------
                                    donez si eu un trening joola culoare mov cu ceva negru !! bun pt un tip 1,7 -1,8 m !!
                                    ---------- Post added 22-Nov-2011 at 22:12 ----------
                                    pt trening si-a anuntat dorinta de al primii dl alecsutzu35 din bucuresti rog pe cei care il cunosc sa imi dea recomandari despre dansul deoarece dupa reputatie nu prezinta icredere imi cer scuze daca gresesc !! multumesc!
                                    ---------- Post added 22-Nov-2011 at 22:34 ----------


                                    ---------- Post added 22-Nov-2011 at 22:35 ----------


                                    ---------- Post added 22-Nov-2011 at 22:42 ----------
                                    marimea m dupa cum se vede in poze!
                                    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      salut..am si eu un prieten care e innebunit dupa tenisul de masa dar nu are deloc posibilitati materiale..este genul de jucator care ataca mult..credeti ca este posibil sa ii donati o paleta?
                                      ps: imi pare rau pentru reputatie stiu ca am inceput cu stangul pe acest forum si tin sa imi cer scuze tuturor..cat despre trening imi este mic M dar daca am spus ca il doresc nu mai pot da inapoi
                                      FH: DHS Hurricane 3 Neo BS|Lemn: Donic Waldner Black Devil|BH: Xiom Omega 4 Pro
                                      www.vivasportshop.ro

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        (at)alecsutzu: Pai daca iti este mic treningul si il iei, totusi, fara sa-ti foloseasca - in loc sa-l lasi pentru altul caruia chiar ii vine bine - cum crezi ca va contribui chestia asta la indreptarea reputatiei tale?
                                        Blog de tenis de masă

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          alehandro spune ca este bun pentru persoane de 1,70 - 1,80...eu am 1,80 dar el decide daca mi-l trimite mie sau nu
                                          FH: DHS Hurricane 3 Neo BS|Lemn: Donic Waldner Black Devil|BH: Xiom Omega 4 Pro
                                          www.vivasportshop.ro

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            astept in continuare si alti doritori!
                                            ---------- Post added 23-Nov-2011 at 22:26 ----------
                                            astept in continuare si alti doritori!asi dori sa il dau cuiva onest cinstit si cu posibilitati materiale reduse ! acest costum se preteaza zic eu si pt fete sau persoane mai in varstra !!
                                            Ultima editare de DAN TT; 23.nov.2011, 22:37.
                                            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Pt ca dl Florescu Eleodor nu are cont pentru forum, transmit in numele lui multumirile si recunostinta pt generozitatea de care a dat dovada dl Pop Danut.
                                              Toata stima!!!
                                              Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
                                              Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                va multumesc dar meritele nu sunt numai ale mele !! dupa cum am mai spus lemnele sunt donate de cs vatra dornei iar o parte din fete de catre unii colegi de forum eu donez un costum sport si o paleta gata facuta din partea me cu lemn dan universal si fete joola samba si donic slice !! astept recomandari pt copii sau persoanele care au nevoie de aceste materialre ! multumesc!
                                                ---------- Post added 24-Nov-2011 at 21:29 ----------
                                                azi am primit o fata donic in stare f buna de la dl romi din bucuresti multumesc f mult! astept si alte fete pt aputea finaliza cele 6 lemne ramase si pt a le putea trimite tutror celor care au nevoie de ele.
                                                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  buna seara d-le alehandro. am o rugaminte. am un elev POP CRISTIAN care locuieste in mediul rural Cu o ambitie foarte mare in a progresa in tt. jocul lui consta in topspin aproximativ sa zic asa pe FH si taiat pe BH.daca cumva aveti o fata care ajuta la acest stil de joc pe rever dar nu iarba v-as fi recunoscator daca i-ati dona-o.

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X