Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

donatie!! lemne! si fete !

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    salut lemne mai am cateva insa nu am decat o fata si aia f mica daca primesc ce va fete ati fac o paleta buna !! insa astept si eu donatiile colegilor de forum ! oricum te anunt ! lasa adresa pe mp si un nr de tel sa te pot contacta !!
    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

    Comentariu


    • #52
      Felicitari

      Postat în original de alehandro Vezi post
      acest anunt este pt toti ce au nevoie de o paleta lemn si fete dar care nu au posibilitati materiale !! pt acei ce se vor anunta in acest topic ca doresc o paleta de inceput sau pt a scimba paleta din supermarket cu una mai buna atunci le voi trimite in functie de cerinte ! voi face poze cu fiecare paleta facuta si trimisa unde e ceruta si voi specifica cine este donatorul fetelor!!

      ---------- Post added 14-Nov-2011 at 22:48 ----------

      multumesc taz pt donatie !! o sa postez poze cu fata !


      Felicitari pt. initiativa de a face donatii, apreciez eforturile Dnv de a ajuta niste pasionati ai tenisului de masa , fara posibilitati materiale, si eu am o paleta cu fete mai vechi pe lemn hobby , si in curand va mai fi o paleta disponibila, poate voi ajuta si eu 2 copii fara posibilitati prea mari.. sau care vor sa invete tenis si trebuie sa inceapa cu o paleta cat de cat buna
      Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
      BH : Tenergy 05Fx
      FH : Tenergy 05Fx

      Comentariu


      • #53
        Postat în original de mariusmarian2000 Vezi post
        As dori, daca se poate, o paleta defensiva pentru incepatori.
        Am decoperit acest sport in urma cu 1 an si de atunci joc aproape in fiecare week-end (o zi adica vineri sau sambata) cu cativa colegi ai sotiei (profesori) intr-o sala de sport unde incape o singura masa.
        Paleta pe care o am acum este cumparata din carrefour, si, daca doriti v-o pot trimite in schimb.
        Nu imi pot permite sa cumpar alta paleta, pentru ca in ianuarie vine bebe, si sunt foarte multe cheltuieli inainte si dupa venirea lui.
        Astept raspunsul dumneavoastra.
        Cu respect,
        Marius
        am primit un mesaj de la dl marius de curand cred ca de 1 luna are un baietel sanatos si frumos si sa speram un mare campion la tenis ! dnsul mia multumit mie pt paleta donata dar multumirile se adreseaza si voua celor care ati donat fete !! sa va traiasca baietelul si sa fie sanatos !
        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

        Comentariu


        • #54
          multumesc frumos pentru paleta si pentru fata de paleta Tenergy 64

          Comentariu


          • #55
            cu placere sa o folositi cu succes !!si sa auzim numai de bine !!
            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

            Comentariu


            • #56
              Nu mai aveti palete sau lemne?

              Comentariu


              • #57
                Nu mai ai ce sa vinzi?!?

                Comentariu


                • #58
                  Postat în original de Kralizec Vezi post
                  Nu mai ai ce sa vinzi?!?
                  sper ca e o gluma?!!
                  DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                  Comentariu


                  • #59
                    Ma refeream la Laurentiu2010.

                    Comentariu


                    • #60
                      aa.. scuze acum am vazut linkul !! deci nu esti chiar asa de nevoit !! imi pare rau in aceste conditii nu poti sa primesti gratuit nimic !!
                      DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                      Comentariu


                      • #61
                        cum adica nu sunt nevoit? deci daca e din cauza paletei care am cumparat-o de la copilul catalin care i-ati donat paleta atunci am vrut sa o vand. eu nu am stiut ca a fost donata........ nu o mai am si as vrea sa ma reapuc iara de tenis dar nu am cu ce
                        Ultima editare de Laurentiu2010; 04.feb.2012, 01:13.

                        Comentariu


                        • #62
                          deocamdata nu am ce sa mai donez!! inchid acest topic pana voi avea de dat alte materiale !
                          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                          Comentariu


                          • #63
                            Postat în original de mariusmarian2000 Vezi post
                            As dori, daca se poate, o paleta defensiva pentru incepatori.
                            Am decoperit acest sport in urma cu 1 an si de atunci joc aproape in fiecare week-end (o zi adica vineri sau sambata) cu cativa colegi ai sotiei (profesori) intr-o sala de sport unde incape o singura masa.
                            Paleta pe care o am acum este cumparata din carrefour, si, daca doriti v-o pot trimite in schimb.
                            Nu imi pot permite sa cumpar alta paleta, pentru ca in ianuarie vine bebe, si sunt foarte multe cheltuieli inainte si dupa venirea lui.
                            Astept raspunsul dumneavoastra.
                            Cu respect,
                            Marius
                            mariusmarian2000
                            Junior Member
                            Data înscrierii
                            13.12.2011
                            Locație
                            Buzău
                            Vârsta
                            31
                            Posturi
                            4
                            Paleta
                            Paleta o folosesc, are niste efecte tare pronuntate. Bebe e ok, foarte mancacios, plange doar cand ii este foame sau vrea sa fie schimbat. II place foarte mult apa (la baita nu scoate nici un cuvant).
                            Atasez cateva poze "recente", azi avem 3 saptamani :d.
                            Raspunde cu citat Raspuns la Mesaj Privat înainteaza mesaj înainteaza
                            Raspuns Rapid
                            ---------- Post added 07.02.2012 at 00:23 ----------

                            ---------- Post added 07.02.2012 at 00:32 ----------
                            sunt nevoit sa redeschid acest subiect mie mi-au dat lacrimile am si eu 2 copii si stiu ce inseamna sa ai nevoi !! pt acest fapt am deschis acest subiect !! pt astfel de oameni doresc sa continui cu aceste donati atat din partea dvs dragi colegi de forum cat si din partea mea pe cat posibil! va multumesc !! am facut o familie fericita ma simt si eu fericit sper ca si voi cei care ati donat fete sau alte materiale !! cu respect danut pop !!pt dl marius multumesc pt mesaje si poze sa fie sanatos micutul si sa ne tineti la curent cu evolutia lui !! apropo cum al cheama !?
                            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                            Comentariu


                            • #64
                              Pe micut il cheama Robert Andrei, si in mare masura e un copil cuminte. Cu paleta ii voi face cunostinta dupa ce va reusi sa stea singur in fund.
                              Aseara l-am cantarit si are 4720g, prin urmare eu cred ca e bine. La iesirea din maternitate avea 3880g, iar la nastere 4000g.
                              Azi am facut 4 saptamani, iar peste trei zile, pe 16, facem o luna, suntem mari, nu?
                              Pentru cine isi doreste, e minunat sa fii parinte!!!!!!!!!!
                              Ultima editare de mariusmarian2000; 13.feb.2012, 08:41.

                              Comentariu


                              • #65
                                sa traiasca si sa fie sanatos !!
                                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X