Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

fete obosite

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • fete obosite

    am jucat saptamina asta de doua ori cite trei ore si la un moment dat fiind si foarte cald ,mingea nu mai prindea efectul scontat pe fete ci lua o traiectorie ciudata ,de multe ori pleca direct in masa.este posibil ca asta sa afecteze permanent fetele?chestia e ca nu le-am mai dezlipit dupa meci,si la doua zile dupa, cea de pe drive care e sriver l si care am folosit-o atunci la antrenament cel mai mult ,nu isi revenise.fetele le am cam de 6-7 luni.a-ti patit si voi asa ceva?acum le-am dezlipit si le-am lasat doua zile nelipite si o sa vad azi ce mai e si cum daca nu ,altele
    timo boll zl
    tenergy fx

  • #2
    Despre fete obosite

    Daca le-ai lipit la fiecare joc e clar ca trebuie sa curetzi solutia care s-a depus pe burete.Daca le curetzi o sa sara ca noi.Ca sa le curetzi iti trebuie ceva experientza adica sa apuci stratul de solutie si sa il scoti ca pe o folie.Daca nu ai mai facut asa ceva apeleaza la cineva care stie ca sa nu risti sa rupi buretele.Exista si varianta cu toluen insa afecteaza buretele, deci cea mai buna varianta ramane "jupuirea"

    Comentariu


    • #3
      Eu cred ca victor se referea la un alt fenomen. Atunci cand lipesti rar fetele, asa cum fac si eu de altfel, se ajunge ca la un moment dat acestea sa imbatraneasca. Parca sare mingea din ele mai prost decat cea mai ordinara paleta de Metro. Chiar si cele cu efect incorporat au soarta asta. Daca le deslipesti si le lasi sa isi revina o zi, revin la normal. Ideal ar fi ca dupa fiecare joc sa le deslipesti, dar cum nici jocul nostru nu e ideal .....
      Blade : Nitakku Septear (OFF)
      FH>Joola Express Two
      BH>Butterfly Speedy PO

      Comentariu

      Procesare...
      X