Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand paleta Donic

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand paleta Donic

    Vand paleta Donic compusa din lemn DONIC EPOX POWER ALLROUND , fete FH : DONIC QUATTRO A'CONDA SOFT , BH : DONIC SLICE 40....cu paleta am jucat de putine ori si nu am reusit sa ma obisnuesc cu ea , asa ca nu are rost sa o tin , fetele au un control si spin mare asta in detrimentul vitezei ...mai am paleta din semnatura care este muuult mai rapida...am pus si poze in care se vede cum am reusit sa ciupesc fata neagra , este o ciupitura mica care nu influenteaza jocul , paleta a fost cumparata noua de la d-ul Tibi la sfarsitul lunii septembrie. , Pret : 200 ron . Tel. 0720735500 Mihai



    Paleta vanduta...subiect inchis
    Ultima editare de mschumy; 07.dec.2011, 08:25.
    BLADE :VISCARIA(FL) fluture negru , FH : Victas v 01 Limber , BH : Tibhar Evolution FX-P
    "Atentie : Dacă aprinzi proiectoarele de ceață noaptea (afară nefiind ceață) mașina ta primește automat 25 CP in plus !"

  • #2
    Nimeni nu vrea paleta defensiva ?
    ---------- Post added 21-Nov-2011 at 12:16 ----------
    Accept variante......eventual un lemn mai bun decat cel care il am in semnatura
    BLADE :VISCARIA(FL) fluture negru , FH : Victas v 01 Limber , BH : Tibhar Evolution FX-P
    "Atentie : Dacă aprinzi proiectoarele de ceață noaptea (afară nefiind ceață) mașina ta primește automat 25 CP in plus !"

    Comentariu


    • #3
      Se vinde si pe bucati daca vrea cineva
      BLADE :VISCARIA(FL) fluture negru , FH : Victas v 01 Limber , BH : Tibhar Evolution FX-P
      "Atentie : Dacă aprinzi proiectoarele de ceață noaptea (afară nefiind ceață) mașina ta primește automat 25 CP in plus !"

      Comentariu

      Procesare...
      X