Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand produse Butterfly, Tibhar, Xiom, Yasaka, Joola

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand produse Butterfly, Tibhar, Xiom, Yasaka, Joola

    Am de vanzare urmatoarele produse :
    LEMNE :
    1. Butterfly Timo Boll Spirit FL - 88g , nou, probat aproximativ 30 de minute - pret 400 ron
    2. Butterfly Ishlion FL - 76g, nou, probat aproximativ 30 de minute - pret 430 ron
    FETE :
    1. Xiom Omega IV Pro Red 2.0 mm 156x149 mm - ca noua, probata cam 1 ora, pret 90 ron
    2. Butterfly Bryce Speed FX Red 2.1 mm 154x151 mm - probata ocazional ( maxim 10 ore ) - pret 120 ron
    3. LKT XT Pro black 2.2 158x153 mm - probata 3 minute, nou-nouta - 30 ron
    4. Tibhar Primus Red 2,0 mm 158x152 mm - probata ocazional ( maxim 5 ore ) , are o mica ciupitura pe burete la baza, langa maner ) - pret 90 ron
    5. Yasaka Rakza 7 2.0 mm Red 158x154 mm - ca noua, probata cam 1 ora, pret 100 ron
    6. Joola X-plode senzitive Black 1.8 157x152 mm - jucata in jur de 10 ore, are mici ciupituri pe burete fara sa influenteze calitatea de joc - pret 70 ron
    Schimb oricare din produse doar cu Butterfly Photino FL in stare foarte buna.
    Cu stima.
    Incearca sa fii un om de valoare si nu neaparat un om de succes...

  • #2
    Nu vad eu bine,ce scrie in cea de-a doua poza a lemnului Spirit,pe maner!!!

    Comentariu


    • #3
      ...daa, e cam ciudat...TAMCA 5000 ?????????????
      Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

      Lume multa, oameni putini...

      Comentariu


      • #4
        Da cam ciudat plus ca seria de pe el este cu I iar in acest moment cele fabricate din iunie incoace au seria cu L adica asta are cam 1,5 ani vechime...
        Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

        Comentariu


        • #5
          ...daca nu ma insel lemnele astea sunt cumparate de la dl. Edward...fir al naibii de eBAY...recomand aceste poze in atentia celor de la Butterfly Bistrița pt expertiza...
          Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

          Lume multa, oameni putini...

          Comentariu


          • #6
            omul a pus poze cat mai evidente cu lemnul!nu cred ca are nici o vina!
            tb alc t05/t05 fx

            Comentariu


            • #7
              Salutare tuturor.
              Multumesc pentru aducerea in atentie a acestor aspecte, si multumesc lui ma long pentru comentariu.
              Intr-adevar cele doua lemne au fost cumparate de la dl. Edward in urma cu ceva timp, eu le-am incercat, nu m-am inteles personal cu ele. Cat priveste emblema de pe Spirit, nu stiu sa va ofer o explicatie, am testat mai multe lemne Spirit si comparativ cu acesta nu am vazut nici o diferenta. Daca colegii de la Bistrița cunosc mai multe detalii, le astept cu mare placere.
              Motivele vanzarii sunt legate de faptul ca am strans prea multe echipamente, si doresc sa mai renunt la cateva din ele.
              Acestea sunt lemnele, cine doreste sa le probeze sau sa le cumpere, ma poate gasi pe forum sau prin pm.
              O zi buna va urez.
              Cu stima.
              Incearca sa fii un om de valoare si nu neaparat un om de succes...

              Comentariu


              • #8
                Up.
                O zi buna.
                Incearca sa fii un om de valoare si nu neaparat un om de succes...

                Comentariu

                Procesare...
                X