Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

nittaku septear

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • nittaku septear

    doresc sa stiu ce fete au compatibilitate mai mare pe acest lemn?jocul pe care il practic este si deasupra mesei si de la distanta .am intrebat daca merge tenergy05 si m-i sa spus ca nu.baracuda fiind parerea catorva jucatori ca ar fii combinatia cea mai buna sau vario.doresc sa aflu si parerile celor care au un lemn ca cel de sus si au jucat cu diferite configuratii.cu respect ,astept raspunsuri.

  • #2
    Multa lume zice ca Xiom Omega IV Pro si Euro se impaca foarte bine cu Septear .
    BLADE :VISCARIA(FL) fluture negru , FH : Victas v 01 Limber , BH : Tibhar Evolution FX-P
    "Atentie : Dacă aprinzi proiectoarele de ceață noaptea (afară nefiind ceață) mașina ta primește automat 25 CP in plus !"

    Comentariu


    • #3
      Omega IV PRO pe fh e senzatie!
      Fh: Rakza X
      Blade: Bty Innerforce ULC
      Bh: Rakza X Soft

      Comentariu


      • #4
        multumesc de sfaturi,o sa tin cont de ele dar inainte de a lipii fetele poate reusesc sa incerc configuratiile pe care le-am primit de la voi la sala(top tenis arena)
        multumesc si dl. tibi. am notat tel.

        Comentariu


        • #5
          Am vazut cativa useri de pe forum trecand de la Bty Balsa Carbo x5 la Nittaku Septear , ce avantaje / dezavantaje produce aceasta schimbare de la x5 la septear ?
          Lemn : Yasaka Sweeden Classic
          Fh : Butterfly bryce
          Bh : Butterfly bryce

          Comentariu


          • #6
            Chestia asta si eu as fi curios sa o aflu.
            BLADE :VISCARIA(FL) fluture negru , FH : Victas v 01 Limber , BH : Tibhar Evolution FX-P
            "Atentie : Dacă aprinzi proiectoarele de ceață noaptea (afară nefiind ceață) mașina ta primește automat 25 CP in plus !"

            Comentariu


            • #7
              Merg Xiom Omega IV si Xiom Vega Pro destul de bine!! Elevii mei au ambele configuratii, Omega IV iti da mai mult control!!! Bafta!!!
              Blade - Timo Boll ZLF - OFF
              FH - Xiom Sigma II Pro
              BH- Xiom Sigma II Pro

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de Radu George Vezi post
                Am vazut cativa useri de pe forum trecand de la Bty Balsa Carbo x5 la Nittaku Septear , ce avantaje / dezavantaje produce aceasta schimbare de la x5 la septear ?
                Septear ul este cu 2 clase peste x5 la toate capitolele...simtul mingii, viteza, control...cu conditia sa-ti placa feelingul Hinoki...parerea mea este ca x5 ul este maxim un OFF-...
                Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

                Lume multa, oameni putini...

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de axel Vezi post
                  Septear ul este cu 2 clase peste x5 la toate capitolele...simtul mingii, viteza, control...cu conditia sa-ti placa feelingul Hinoki...parerea mea este ca x5 ul este maxim un OFF-...
                  Cred ca ai dreptate x5 este cam un off- foarte bun la capace , eu ma inteleg foarte bine cu el .. numai ca simt nevoia de mai multa forta in schimburile de la semi-distanta , am sa caut un septear sa dau cu el sa vad cum e.
                  Lemn : Yasaka Sweeden Classic
                  Fh : Butterfly bryce
                  Bh : Butterfly bryce

                  Comentariu


                  • #10
                    Sa vezi atunci lemn!
                    Fh: Rakza X
                    Blade: Bty Innerforce ULC
                    Bh: Rakza X Soft

                    Comentariu


                    • #11
                      Din ce am simtit eu pana acuma, fetele soft au mers cel mai bine pe Septear (sau cel putin asa mi-au placut mie).
                      --=?!? / XIOM Strato / ?!?=--
                      --=Yasaka Rakza 7 Soft MAX / Nittaku Septear / Donic Baracuda MAX=--

                      Comentariu


                      • #12
                        inainte de a-mi cumpara lemnul si fetele-xiom omega 4 pro - rog pe cei care au aceasta configuratie si vin sa joace la top tenis arena sa ma sune pentru a schimba cateva mingi ca sa-mi dau seama daca aceasta configuratie este compatibila cu jocul pe care il practic. tel 0757364475

                        Comentariu


                        • #13
                          revin si eu cu aceeasi intrebare: ce fete mai recomandati pt Nittaku Septear in afara de xiom omega, vega? ce parere aveti, ar merge o chinezeasca pe FH?

                          Comentariu


                          • #14
                            Eu am incercat un H3 comercial cu burete #19 (adica era soft) pe FH si nu mi-a placut...nu se simtea mingea in el asa cum se simte intr-o fata europeana soft. Dar poti incerca sa vezi cum e. Personal eu am luat fata de la RBlade...si are preturi bune...adica nu iti faci o gaura in portofel ca sa incerci o fata chinezeasca...
                            --=?!? / XIOM Strato / ?!?=--
                            --=Yasaka Rakza 7 Soft MAX / Nittaku Septear / Donic Baracuda MAX=--

                            Comentariu


                            • #15
                              Oare cu Rakza 7 nu ar merge foarte bine?
                              Nittaku Septear
                              FH: Xiom Sigma 1 Pro 2.0
                              BH: Xiom Sigma 1 Pro 2.0

                              Comentariu


                              • #16
                                donic acuda s3 si acuda s1 sau s2 daca vrei sa nu fie nici prea rapida amandoua se potrivesc perfect combinate....am dat eu cu unul asa cum am specificat

                                Comentariu


                                • #17
                                  Donic Acuda S1
                                  Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                                  BH : Tenergy 05Fx
                                  FH : Tenergy 05Fx

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de Dorell Vezi post
                                    Oare cu Rakza 7 nu ar merge foarte bine?
                                    Ba chiar merge foarte bine...
                                    --=?!? / XIOM Strato / ?!?=--
                                    --=Yasaka Rakza 7 Soft MAX / Nittaku Septear / Donic Baracuda MAX=--

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Eu l-am intrebat pe dl Tibi si mi-a recomandat omega 4 euro pt Nittaku Septear

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        eu am dat cu nittaku septar cu fete acuda s1 si s3 combinate si se potriveste super bine control spin tot ce vrei

                                        Comentariu

                                        Procesare...
                                        X