Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

cumpar lemn combi

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • cumpar lemn combi

    cu acest lemn Giant Dragon - Kris II a jucat cineva?
    Ultima editare de adi catri; 14.dec.2011, 17:43.

  • #2
    http://www.hallmarktt.co.uk/e-comb.php si dureaza max o saptamana sunt foarte promti

    Comentariu


    • #3
      am vazut pe site insa m-ar interesa unul putin folosit.multumesc de ajutor.

      Comentariu


      • #4
        Daca vrei un lemn bun ia-ti Timo Boll Spirit sau Yasaka Ma Lin Carbon. Eu joc cu Yasaka si crede-ma ca daca ai mana merge super super bine. Numai un adversar bun te mai poate bate!!!
        Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	asul.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	86,9 KB 
ID:	765297
        Blade - Timo Boll ZLF - OFF
        FH - Xiom Sigma II Pro
        BH- Xiom Sigma II Pro

        Comentariu


        • #5
          claudiu nu mai investesc in lemne noi si scumpe. am cumparat o paleta de la kralizec de pe forum si sunt foarte multumit.mai am niste fete ciudate si un lemn toxic 3 de la Rblade(mercy mult) si experimentez pana la sfarsitul anului.daca mai scap de materialele pe care le am as incerca un lemn combi.ce am pus intr-un post la vanzare sunt ale unui prieten care le-a comandat din U.S.A. si care s-a indragostit si el de paleta care o am.
          am tot incercat in ultima jumatate de an tot felul de fete si lemne accesibile ca pret .cel mai mult mi-a placut Butterfly Kong Linghui Euro. e timpul sa ma opresc si sa ma hotarasc.

          Comentariu


          • #6
            Eu joc cu configuratia de mai jos, dar merge bine,bine. Cu paleta mea a jucat baiatul de la mine de a luat locul 7. Ai vazut ca l-a batut si pe cel de la Bistrița in conditiile in care el nu mai jucase de 2 ani!!! A facu inainte vreo 3-4 antrenamente, dar se vedea ca n-a mai jucat. La salariile noastre de profesori nu prea ne permitem prea multe!!! Merg bine fetele Omega IV de la Xiom- si-a luat baiatul meu si merg mai bine ca ale mele; astea sunt urmatoarele, dar mai joc vreo 5-6 luni cu astea. Bafta si imi pare bine ca ne-am gasit pe aici!!! O seara buna!!!
            Blade - Timo Boll ZLF - OFF
            FH - Xiom Sigma II Pro
            BH- Xiom Sigma II Pro

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de adi catri Vezi post
              sunt interesat de lemn HALLMARK AURORA stare buna nelovit sau reparat maner ST.astept oferte.
              Toti cei ce au incercat acest lemn, au fost dezamagiti de el si l-au pasat mai departe. E foarte lent atat pe BH cat si pe FH. Si totusi e cumva lipsit de filing.
              Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
              Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

              Comentariu


              • #8
                in afara lemnelor DR Neubauer , donic alligator combi si cele made by levi sau alehandro mai sunt altele combi rigide dar cu o viteza mai mare pe FH?

                Comentariu


                • #9
                  Salut "adi catri". Eu joc cu hallmark aurora de 9 luni. Nu il vand, dar vroiam sa-ti spun ca "laky" are in mare parte dreptate si nu vei regreta daca vei tine cont de sfatul lui.
                  Eu am cumparat lemnul pt ca era foarte usor si pentru ca era combi. Pot spune ca ma ajutat in privinta refexului, adica raspund mult mai rapid din cauza greutatii scazute a paletei, dar straturile combinate DEF/OFF parca nu sunt chiar atat de grozave precum suna. Spre exemplu partea DEF parca arunca mai tare decat ar trebui, uneori mingea sarind dincolo de masa, iar fata OFF parca arunca prea incet; unele lovituri foarte puternice fiind-mi retrimise in teren cu un simplu capac.
                  Recomandarea mea este un lemn Dr Levi Combi, catre care ma voi indrepta si eu foarte curand.
                  Succes!
                  FR: Donic Slice
                  BH: Nittaku Best Anti
                  Blade: JOOLA KOOL OFF++

                  Comentariu


                  • #10
                    combi nu ai sa gasesti cu viteza mai mare altele decat cele care le-ai mentionat.la capitolul viteza pe fh exceleaza dr neubauer efect combination dar e foarte scump si sa nu neglijam titanul care are viteza ceva mai mica pe fh dar moare mingea pe bh adica pur si simplu se opreste in aer dar e tot la fel de scump.la hallmark aurora te ajunge maxim 39 de lire cu tot cu transport asta insemnand aproape 200 de lei.fata de dr neubauer c e si titan care sunt 140 de euro bucata adica 610 lei bucata.eu zic ca aurora nu e scump deloc!

                    Comentariu


                    • #11
                      Adi iti fac eu unul combi !!
                      DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                      Comentariu


                      • #12
                        mercy mult alehandro daca nu gasesc ceva de la aceste firme .

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de adi catri Vezi post
                          in afara lemnelor DR Neubauer , donic alligator combi si cele made by levi sau alehandro mai sunt altele combi rigide dar cu o viteza mai mare pe FH?
                          POTI SA COMANZI DE PE TTNPP.COM LEMN DE LA FIRMA SWORD(DUAL MONSTER KING),VINE SI CU UN DVD.
                          Dual Property - Best weapon for Mixed Playing Style:
                          - Forehand: Rigid material for fast offensive style
                          - Backhand: Soft material for defensive and control
                          With teaching DVD instructed by best Long pimple player in China - Huang En who play mixed style closed to table with this blade. ( Medium of instruction: Chinese)
                          SI EU PUSESEM OCHII PE EL....
                          ---------- Post added 01-Dec-2011 at 17:10 ----------
                          Postat în original de adi catri Vezi post
                          in afara lemnelor DR Neubauer , donic alligator combi si cele made by levi sau alehandro mai sunt altele combi rigide dar cu o viteza mai mare pe FH?
                          Mai este unul dual pe eacheng.net tot de la firma Sword mai ieftinut...
                          Sword subdue Table Tennis Balde
                          It's a combination blade where front side is hardwood and back side is softwood.
                          Weight: 91g?5
                          Thickness: 6.4mm?0.2mm
                          Ply: 9-plywood
                          Type: Allround with Long oinpoint
                          POTI INCERCA
                          E F.IEFTIN.....
                          Blade TESTE
                          Fh TENERGY
                          ​Bh IARBA UZATA

                          Comentariu


                          • #14
                            adriannn din cate am inteles lemnele rigide ofera spin reversal mare. eu doresc sa pun pe BH un SUPERBLOCK .materialul de pe rever la aceste 2 lemne SWORD este soft.si se pare ca pe TTNPP.COM nu au cu maner ST.
                            Ultima editare de adi catri; 01.dec.2011, 17:32.

                            Comentariu


                            • #15
                              ma intereseaza si Giant Dragon - Kris I sau II.

                              Comentariu


                              • #16
                                salut...eu joc cu un lemn combi luat la reduceri...15 euro...tibhar samsonov techno power...are 80 g,limba si are o fata off- si una all...si se simte diferenta ( mai ales ca am si inversat fetele intre ele )...mai mult control pe bh si mai rapid pe fh...am mai vrut la un mom.dat sa-mi mai iau unul si am gasit pe un site la vreo 28 de euro...
                                tibhar def plus jumulita
                                gambler reflectoid 1,0
                                dawei 388 D-1 ox

                                Comentariu


                                • #17
                                  valabil

                                  Comentariu

                                  Procesare...
                                  X