Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar Fata Soft Rosie pentru FH

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar Fata Soft Rosie pentru FH

    Astept oferte de la detinatori.
    Stima
    Ultima editare de alecsutzu35; 29.nov.2011, 18:13.
    FH: DHS Hurricane 3 Neo BS|Lemn: Donic Waldner Black Devil|BH: Xiom Omega 4 Pro
    www.vivasportshop.ro

  • #2
    Ai putea sa spui cateva amanunte despre paleta pe care o ai acum,ce stil de joc ai,ce buget,daca ai o preferinta pentru o firma anume,cu ce fete ai mai jucat,ce ti-ar placea,sunt foarte multe lucruri de luat in considerare,a si sa nu uit cel mai important,ce lemn ai,pentru ca nu toate fetele se potrivesc pe orice lemn
    Lemn:Butterfly Liu Shiwen
    FH: Tenergy 05
    BH: Dignics 05

    Comentariu


    • #3
      Soft pentru FH??? Cum joci? Cu ce ai mai jucat soft?
      DONIC "Appelgren Exclusive AR" ST
      BH: DONIC ALLIGATOR DEF
      FH: DONIC ALLIGATOR ANTI

      Comentariu


      • #4
        yasaka rakza 7 soft -sau vega eur. vezi la dl. " Tibi"
        lemn:HML -carbon, hinoki
        fetze; Victas V>01 Limber
        si echipament Xiom

        Comentariu


        • #5
          de cea rosie am facut rost...acum am nevoie de una neagra...ca stil de joc mai mult ofensiv..incerc mult topspinuri si cu BH si cu FH...tai mult de langa masa...ca firma nu conteaza ce firma e...dar ca buget stau prost cu banii - am decat vreo 30 lei..
          FH: DHS Hurricane 3 Neo BS|Lemn: Donic Waldner Black Devil|BH: Xiom Omega 4 Pro
          www.vivasportshop.ro

          Comentariu


          • #6
            La acesti bani poti sa-ti iei o chinezarie!!!
            Blade - Timo Boll ZLF - OFF
            FH - Xiom Sigma II Pro
            BH- Xiom Sigma II Pro

            Comentariu


            • #7
              chinezarie imi iau doar LKT Rapid Soft
              FH: DHS Hurricane 3 Neo BS|Lemn: Donic Waldner Black Devil|BH: Xiom Omega 4 Pro
              www.vivasportshop.ro

              Comentariu


              • #8
                ia-ti Focus Snipe sau Gambler Outlaw daca joci ofensiv ca Rapid Soft e cam inceata

                Comentariu


                • #9
                  apreciez mesajul tau dar am lemn A.Mazunov OFF+ si daca mai pun si fete de atac pe el bubuie
                  dar cred ca o sa imi iau una din cele 2...mersi de propunere
                  FH: DHS Hurricane 3 Neo BS|Lemn: Donic Waldner Black Devil|BH: Xiom Omega 4 Pro
                  www.vivasportshop.ro

                  Comentariu


                  • #10
                    stai linistit ca sunt rapide, nu rachete gen tenergy 05. cel mai bine ia-ti focus snipe de la RBlade ca e moale si se potriveste pe lemnul tau(mai moale si decat rapid soft si decat gambler outlaw).

                    Comentariu


                    • #11
                      mi-am luat pana la urma Focus 3 Snipe....multumesc tuturor pentru sfaturi si pareri...apreciez...las topicul deschis daca mai vrea cineva sa adauge ceva
                      daca e interesat cineva am 1 fata neagra Stiga boost TC cu 2 ciupituri in mijloc care nu afecteaza deloc jocul si un BTY Solcion cu ciupituri pe margini...pentru cei interesati (daca sunt) imi dati pm si trimit poze (nu stiu de ce nu pot uploada aici)...pret 30 lei amandoua
                      FH: DHS Hurricane 3 Neo BS|Lemn: Donic Waldner Black Devil|BH: Xiom Omega 4 Pro
                      www.vivasportshop.ro

                      Comentariu


                      • #12
                        Ai facut afacere buna cu Focus 3 Snipe. Este foarte buna. Si eu o am pe FH. Excelenta.
                        DONIC "Appelgren Exclusive AR" ST
                        BH: DONIC ALLIGATOR DEF
                        FH: DONIC ALLIGATOR ANTI

                        Comentariu


                        • #13
                          va multumesc...dar pentru Mazunov-ul meu am inteles ca este buna Roundell (ce aveti dvs.)
                          FH: DHS Hurricane 3 Neo BS|Lemn: Donic Waldner Black Devil|BH: Xiom Omega 4 Pro
                          www.vivasportshop.ro

                          Comentariu

                          Procesare...
                          X