Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Paleta Hobby - Parerea dvs conteaza

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 19 (0 members and 19 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de Joo Vezi post
    ...toti care asamblam palete stim ca nu-i mare scofala sa faci asta...dar da bine la nestiutori cand le zici ca asamblatul paletei e gratis...nu tre sa fii vreun mester popular emerit sa dai cu lac un lemn,sa lipesti 2 fete si sa pui o banda de cant......
    Nu prea e deloc frumos din partea ta sa spui chestia asta avand in vedere ca acum cateva luni habar nu aveai sa faci chestiile alea de care vorbesti cu atata nonsalanta acuma...si oameni de aici din comunitate te-au ajutat in sensul asta...
    --=?!? / XIOM Strato / ?!?=--
    --=Yasaka Rakza 7 Soft MAX / Nittaku Septear / Donic Baracuda MAX=--

    Comentariu


    • #27
      nu vad legatura...acum cateva luni nu stiam sa asamblez o paleta, am intrebat si m-am uitat pe youtube iar dupa un timp mi s-a parut un lucru usor...pt.cei ce n-au invartit in viata lor un holsurub poate parea insa destul de complicat...asa ca, va rog,nu confundati o paleta asamblata f.bine cu "venus din milo"...iar chestia asta cu marginile perfecte este pur comerciala,pt a lua ochii...si altceva...cu cat paleta arata mai rau,cu atat parca valoarea posesorului este mai mare...
      tibhar def plus jumulita
      gambler reflectoid 1,0
      dawei 388 D-1 ox

      Comentariu


      • #28
        Ma simt dator sa raspund dupa atitea posturi , si sa multumesc celor care inteleg despre ce este vorba si au completat cu parerile lor acest subiect .
        Intradevar paletele au fost facute Duminica noaptea ca clientul sa le poata primi a doua zi pentru ca era o urgenta , cine a mai facut 3 palete odata stiu ca nu acestea nu se pot asambla in 10 minute cu tot "tacimul" .
        In urma cu ceva vreme am mai avut mici neintelegeri cu Joo si asta m-a facut sa pun acel post pentru ca nu e prima data , dar atunci si-a cerut scuze , dar daca stiam ca subiectul se intinde asa ma abtineam cum am facut cu multe altele tocmai ca sa avem un forum interesant si lipsit de rautati marunte .
        Acel lemn este prezent la mine pe site de luni bune si mai mereu a fost pe stoc la acelasi pret , este un lemn foarte bun la 80 lei . Daca nu era apreciat de voi nu aduceam de 4-5 ori pina acum . In plus o paleta noua la 200 lei la parametri aceia dupa mine este o paleta foarte buna , din comert nu poti lua decit unele fara calitati la acesti banuti deci este un "tirg" bun . Poate se gasesc si mai ieftine de atit nu zic nu , dar de multe ori pe linga comisioane iti trebuie si o rabdare de fier sa-ti ajunga produsele comandate care de multe ori se "intepenesc " pe undeva si nu stii daca mai vin sau nu tocmai atunci cind greu mai poti astepta .
        Va rog sa ma crede-ti ca sint oameni care au mers sute de km pentru a asambla o paleta , doar pentru atit .
        Printre miile de utilizatori cred ca putini cunosc situatia exacta a acestor citiva distribuitori din tara si problemele cu care se confrunta .
        Nu o mai revin la acest subiect , sa-l lasam pe dl. Emipeter sa vinda paleta , deci va doresc sarbatori fericite tuturor celor prezenti aici pe site .
        Ultima editare de valigti; 06.dec.2011, 23:07.
        Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
        Fete de palete tenis de masa
        TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

        Comentariu


        • #29
          Postat în original de valigti Vezi post
          Ma simt dator sa raspund dupa atitea posturi , si sa multumesc celor care inteleg despre ce este vorba si au completat cu parerile lor acest subiect .
          Intradevar paletele au fost facute Duminica noaptea ca clientul sa le poata primi a doua zi pentru ca era o urgenta , cine a mai facut 3 palete odata stiu ca nu acestea nu se pot asambla in 10 minute cu tot "tacimul" .
          In urma cu ceva vreme am mai avut mici neintelegeri cu Joo si asta m-a facut sa pun acel post pentru ca nu e prima data , dar atunci si-a cerut scuze , dar daca stiam ca subiectul se intinde asa ma abtineam cum am facut cu multe altele tocmai ca sa avem un forum interesant si lipsit de rautati marunte .
          Acel lemn este prezent la mine pe site de luni bune si mai mereu a fost pe stoc la acelasi pret , este un lemn foarte bun la 80 lei . Daca nu era apreciat de voi nu aduceam de 4-5 ori pina acum . In plus o paleta noua la 200 lei la parametri aceia dupa mine este o paleta foarte buna , din comert nu poti lua decit unele fara calitati la acesti banuti deci este un "tirg" bun . Poate se gasesc si mai ieftine de atit nu zic nu , dar de multe ori pe linga comisioane iti trebuie si o rabdare de fier sa-ti ajunga produsele comandate care de multe ori se "intepenesc " pe undeva si nu stii daca mai vin sau nu tocmai atunci cind greu mai poti astepta .
          Va rog sa ma crede-ti ca sint oameni care au mers sute de km pentru a asambla o paleta , doar pentru atit .
          Printre miile de utilizatori cred ca putini cunosc situatia exacta a acestor citiva distribuitori din tara si problemele cu care se confrunta .
          Nu o mai revin la acest subiect , sa-l lasam pe dl. Emipeter sa vinda paleta , deci va doresc sarbatori fericite tuturor celor prezenti aici pe site .
          Bravo Vali si mersi mult pt tot adevarul spus mai sus,prietenul meu va ajunge la tine pt o paleta.
          Va multumesc tuturor,TOPIC INCHIS!!!
          Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
          Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
          Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

          Comentariu


          • #30
            Baietii din Călărași care au primit paletele ca premii , pentru conscursul de 1 Decembrie iti multumesc mult pentru calitatea si promtitudinea de care ai dat dovada. Iar eu , voi mai cumpara produse de la tine. Mai convins ca esti un bun . 10.
            FH: GoldArc 8, 2.1
            STIGA XU XIN
            BH: XIOM VEGA SPO 2.0

            Comentariu


            • #31
              eu zic sa puneti mana de la mana, baietii din calarasi plus amicii lui daniel si sa faceti un bust de bronz pe care sa-l dezveliti inainte de EUROPA vs ASIA...
              tibhar def plus jumulita
              gambler reflectoid 1,0
              dawei 388 D-1 ox

              Comentariu


              • #32
                Initiatorul acestui post a spus stop joc. Post inchis. S-a deschis recent pe forum o sectiune pentru Mortal Kombat. De ce nu va duelati acolo?
                DONIC "Appelgren Exclusive AR" ST
                BH: DONIC ALLIGATOR DEF
                FH: DONIC ALLIGATOR ANTI

                Comentariu


                • #33
                  Postat în original de Sheshu Vezi post
                  Initiatorul acestui post a spus stop joc. Post inchis. S-a deschis recent pe forum o sectiune pentru Mortal Kombat. De ce nu va duelati acolo?
                  multumesc!
                  Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
                  Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
                  Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

                  Comentariu

                  Procesare...
                  X