Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand paleta si fața Yasaka Rakza 7 Rosie

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand paleta si fața Yasaka Rakza 7 Rosie

    Vand paleta lemn Flaying Dragon fete chinezesti cea rosie zimti conici 802-40 burete 2 mm si Yasaka markV AD burete maxim, la 150 lei transport inclus .

    fața Yasaka Rakza 7 Rosie stare foarte buna e prea rapida pentru mine prefer focus snipe 3, decupata la 15,6cm x 15 cm , grosime 2 mm, Retrasa de la vanzare!!!
    Ultima editare de D.D.; 25.dec.2011, 18:39.

  • #2
    Buna ziua,
    Cate ore ati jucat cu Razka? S-ar putea sa va gasesc client. Si pentru mine cred ca e o idee prea rapida fata. Daca aveati varianta soft o cumparam.
    Un sfat privind lemnul Flying Dragon. Puneti fete Gambler Reflectoid (burete max) pe el si va merge struna. Sunt incantat de combinatia asta, care asigura un control excelent dar si o viteza neasteptat de mare. Pastrez setupul datorita pretului convenabil si durabilitatii bune a fetelor. Singurul neajuns e ca nu arunca suficient de bine mingea la topspin-uri puternice (te trezesti cu ea la 10 cm in fata paletei). In rest, raspunde excelent la orice tip de lovitura.
    Cat timp ati folosit MarkV-ul? Vi se pare prea rapid pentru Flying Dragon? L-as test pe Andro Temper Tech All+ (setupul meu principal), dar nu se potriveste dimensiunea.
    DR. Levi All+; FH: Andro Impulse PowerSponge 2.0 mm; BH: Giant Dragon Dragon's Talon OX
    Dr. Levi All; FH: Yasaka Razka Max; BH: TSP Curl-PH OX

    Comentariu


    • #3
      Craciun Fericit!
      Yasaka Mark V AD am utilizat-o cam 4 ore si e ok pe acest lemn, iar cu Rakza am dat cu ea 2-3 ore dar o retrag momentan de la vanzare ca am lipit-o pe un arylate carbon si e super ok.
      Pot sa-ti trimit fata neagra Mark V AD prin colegul Dan M din Cluj Napoca ca sa o incerci fara probleme.
      nu am gambler reflectoid dar poti sa ataci fara probleme cu 802-40 daca ai una pe negru putem testa.
      Multumesc

      Comentariu


      • #4
        Multumesc pentru urare.
        Craciun Fericit si tie (cat a mai ramas din ele)!
        De ce nu-ti place Mark V pe Flying Dragon?
        Te tenteaza un schimb Mark V - Palio Thor's negru? E folosita 15-20 de ore si o idee mai mica decat lemnul Flying Dragon (cam 153 x 146 - a "intrat la apa" cat a stat decupata si nefolosita). Imi place Thor's dar parca-s o idee prea lent pentru ea.
        Reflectoid nu am de vanzare. Se poate comanda la pret bun aici: http://ttnpp.com/shop/reflectoid-sg-p-366.html
        Au doar pe negru, grosime max (varianta ideala)
        S-auzim de bine.
        DR. Levi All+; FH: Andro Impulse PowerSponge 2.0 mm; BH: Giant Dragon Dragon's Talon OX
        Dr. Levi All; FH: Yasaka Razka Max; BH: TSP Curl-PH OX

        Comentariu

        Procesare...
        X