Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

E buna combinatia?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 9 (0 members and 9 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Deci cei doi 25+ joaca in liga iar tu care nu te antrenezi, esti aproape la nivelul lor, pentru ca "tragi cu atacul bine" dar mai ai de finisat numai putin la BH. Am inteles. Este bine ca ai incredere in prieteni. Sa vedem daca sti si sa-i alegi. O umbra de indoiala ai totusi, pentru ca ne-ai intrebat pe noi. Nu inteleg, este asa de greu sa intrebi propietarul ce lemn este ala si sa ne spui si noua, apoi eventual sa iei o decizie daca cumperi sau nu setupul? Sau iti place sa descoperi singur?
    Lemn- Bty Viscaria
    FH - TENERGY 05
    BH - TENERGY 80

    Comentariu


    • #27
      Postat în original de Aurel Onut Vezi post
      Sau iti place sa descoperi singur?
      Eventual dupa ce dai overgrip-ul jos.
      www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
      http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

      Comentariu


      • #28
        eu sunt de acord ca-i fugit de la scoala ca sa joci tenis...e un sport frumos...si poate intradevar esti bun...dar inca o data iti spun...participa macar la un amatur si daca ajungi in primii 16, eu imi scot palaria...pe partenerii tai cum ii cheama,la ce echipa joaca si in ce liga?...iar pana nu spui ce lemn e ala,nu cred ca te poate ajuta nimeni...
        tibhar def plus jumulita
        gambler reflectoid 1,0
        dawei 388 D-1 ox

        Comentariu


        • #29
          Postat în original de RBlade Vezi post
          Eventual dupa ce dai overgrip-ul jos.
          Asta am presupus si eu,mai ales din descriere,paleta in niciun caz nu are cum sa fie usoara si nici fina,tocmai lemnele si paletele hobby sunt exact asa,pare lemnul dintr-o singura bucata,fara straturi ca la lemnele profesionale,si sigur daca era o paleta profesionala i s-ar fi parut mai grea decat una din Metro cu care sigur a jucat pana acum,a si apropo,cu o paleta hobby,banuiesc Gold cup sau orice altceva pana intr-un milion nu poti invata nici macar topspinul corect,ce sa mai vorbim de trasee,care daca te departezi o jumatate de metru de masa nici nu trec de fileu,crede-ma stiu ce spun,am avut 5-6 palete din toate gamele hobby,toate sunt praf si pulbere.
          Am incercat zilele trecute sa dau un topspin cu o paleta Donic 300 parca de 40 ron,nici la fileu nu a ajuns mingea si nu exagerez
          Lemn:Butterfly Liu Shiwen
          FH: Tenergy 05
          BH: Dignics 05

          Comentariu


          • #30
            (at) savuavram : ce ar fi daca ai putea sa filmezi un meci de-al tau si sa il postezi pentru noi pe forum. sunt si eu curios cum sfantu dai "trasele" alea . sper ca nu te simti ofensat, insa sunt multi jucatori batrani , pentru care modul de exprimare pe care l-ai ales ii face sa fie fie putin sceptici. oricum, prezumtia de "nevinovatie" iti apartine, insa ca si eu, sunt si eu curios cum joci.
            pune un film cu un joc de-al tau , chiar si filmat cu telefonul ( un telefon cat de cat decent te rugam , si sa fie situat pe ceva imobil, nu sa fie filmat cu mana ) si ne vom lamuri si noi.

            spor si la mai multe puncte !
            Boys, be ambitious !

            Comentariu


            • #31
              stiga boost tc, recunosc, mi s-a parut singura fata care e prea rapida pentru un eventual setup cu Mazunov...conteaza foarte mult si ce lemn...in orice caz daca nu joci mult nu iti recomand sa iti iei mazunov..e un lemn greu si ca grame dar si nivel de control si fara antrenament intens nu o sa poti sa-l controlezi
              FH: DHS Hurricane 3 Neo BS|Lemn: Donic Waldner Black Devil|BH: Xiom Omega 4 Pro
              www.vivasportshop.ro

              Comentariu


              • #32
                "Eu sunt mai sceptic de felul meu, si am o presimtire ca acea paleta este o teapa."
                "....poate nu trag atat de multe cu reverul dar cu atacul trag bine......"
                "Te rog eu pentru binele tau, pentru a nu o arunca in foc cum o cumperi..."
                "....nu mai e necesar asa mult antrenament...imi iese mult mai mult de 50% din mingile trase pe masa cum trb..."
                "O fi Kreanga Carbon lemnul )..."
                "...si app cu forehandu dau niste trasee..."
                "Am incercat zilele trecute sa dau un topspin...". Sarbatori fericite!
                Blade: Viscaria, FL
                fh: T05, 2,1 mm, black
                bh: T05, 2,1 mm, red

                Comentariu

                Procesare...
                X