Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ce paleta este prin Barlad

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ce paleta este prin Barlad

    Ce palete sunt bune prin Barlad(Birlad) ?As vrea sa imi cumpar si eu una mai buna

  • #2
    Alleluja!!! Sincer nu stiu sa-ti raspund ca nu am ajuns in Barlad dar cand o sa ajung o sa caut pe strazi, prin curti etc sa vad poate gasesc o paleta buna. Pe bune vorbind paleta poate sa fie si din China(poti comanda de pe net) singura cerinta este ca ea sa fie un profesionala(fete+lemn nu una gata facuta) si sa se potriveasca stilului tau. Ne poti zice de cat timp joci, ce stil de joc ai si ce buget ai pt aceasta paleta ca sa te putem ajuta. Salut, numai bine!

    Comentariu


    • #3
      am fost si eu prin Barlad si n-am vazut vreo paleta

      Comentariu


      • #4
        Pai,eu nu prea joc de mult timp.e\Eu as cumpara in maxim 80 ron.Stilul(Habar n-am ce stiluri sunt).

        Comentariu


        • #5
          Stil inseamna daca peferi sa ataci sau s ate aperi,daca pe rever tai mingile.
          Din pacate in 80 ron nu prea poti lua nimic profesional,poate doar second hand.
          Fete s-ar gasi la 40-50 ron noi la Rblade,dar pt lemn ar fi bine sa mai scoti din buzunare macar 40-50 ron undeva pe la 150 ron
          Lemn:Butterfly Liu Shiwen
          FH: Tenergy 05
          BH: Dignics 05

          Comentariu


          • #6
            pfffffff...cam mic bugetul dar te poti incadra cat de cat daca te grabesti si comanzi repede. poti lua o pereche de fete de aici(CLICK)[pui in cos o fata neagra, una rosie, bagi adresa si gata] Kokutaku Tulpe 007 Taiwan (fete chinezesti, moi, nelipicioase perfecte pt tine daca nu joci de mult timp) iti recomand grosimea la burete 1.8mm daca esti incepator sau poti sa iei direct 2.0mm pt un plus de viteza. Iar lemn iei de aici de pe forum de la RBLADE(CLICK) iti recomand LKT Instinct, un lemn f bun. Cu tot cu transport o sa te coste 50 de lei fetele + vreo 55 de lei lemnul = 105 RON. De lipit fetele sigur gasesti tu pe cineva mai priceput sa ti le lipeasca si sa ti le taie. Si asa ai o paleta f buna care face varza palete de 200 de lei din comert. Asta iti recomand eu in cazul in care vrei sa progresezi! Salut, numai bine!

            Comentariu


            • #7
              Se poate incadra si in 80 ron, cu 2 fete de pe www.pingpongshop.ro la 30 lei amandoua, si un lemne de la Rblade la 45 lei.
              We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
              Aristotle



              Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

              Comentariu


              • #8
                Sau o paleta Loopsonic de la mine cu 60/70 ron. Nu sunt pre-made.
                www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                Comentariu


                • #9
                  Man.Vorbim dupa ce mergem cu uratul.Cu colindatul am facut 50 ron.Iar cu uratu mai fac vr 80 ron si iau mai multe
                  ---------- Post added 24-Dec-2011 at 20:17 ----------
                  Men.Am gasit un prieten de a lui taicamio care a jucat tenis de masă cand era mai mic.A spus ca si el a fost antrenat de nush cine... .Cred ca ma va antrena si el pe mine

                  Comentariu


                  • #10
                    Mergi la scoala 9. Acolo, la sala de sport, se antreneaza cativa jucatori foarte buni, baieti si fete. Antrenorul lor este dl. Iulian Bularda care iti poate recomanda/vinde/face cadou o paleta profesionala. Daca nu il gasesti la scoala 9, intreaba de el pe la "Cleopatra". Daca ai pasiune si talent pentru acest sport, cred ca dl. Bularda se va ocupa si de tine.
                    Tu la ce scoala inveti?

                    Comentariu


                    • #11
                      La scoala 8.Men am primit o paleta Double Fortune
                      ---------- Post added 25-Dec-2011 at 18:59 ----------
                      Imi poti da numarul luai Bularda?Vreau sa il sun.Mersi
                      ---------- Post added 26-Dec-2011 at 17:53 ----------
                      Am primit o veste:
                      Tatal meu este cumnatul cumnatului dl. Bularda .Deci o sa invat ping pong de la el.

                      Comentariu

                      Procesare...
                      X