Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar lemne " VLADONE"

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 8 (0 members and 8 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar lemne " VLADONE"

    ... doresc ca toate mesajele sa fie postate aici.
    ... am rugamintea sa nu imi fie trimise mesaje private, cu preturi sau alte propuneri, decente sau indecente.

    va multumesc

  • #2
    CATE LEMNE doresti sa cumperi ?
    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

    Comentariu


    • #3
      Domnule "Alehandro", nu m-am hotarat, dar odata ce voi lua aceasta decizie, veti fi printre primii pe care ii voi anunta.

      Multumesc

      Comentariu


      • #4
        antrebam pt ca eu detin un lemn de acest fel iar in anunt scria cumpar lemne !! ori cum lemnu pe care al am eu e un lemn f vechi si nu am vrut s intervin asupra lui cu nimic insa nu are nici o inscriptie care sa dovedeasca ca e ul lemn valdone eu al am de la un profesor care al tinea de multi ani prin dulap la scoala !
        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

        Comentariu


        • #5
          Cred ca am inteles.
          Daca doriti sa il vindeti, va rog sa postati cateva fotografii ale acestui lemn (cat se poate de clare), precum si pretul pe care doriti sa il obtineti.
          Multumesc

          Comentariu


          • #6


            ---------- Post added 28-Dec-2011 at 22:16 ----------
            acesta este lemnul in starea pe care o vedeti ! mi sa spus de catre acel profesor ca ar fi un lemn probabil valdone daca cunoasteti si e sau nu atunci datimi de stire daca este si sunteti interesat pot sa al aranjez sa arate mult mai bine !!
            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

            Comentariu


            • #7
              buna dimineata,
              ma intereseaza acest lemn domnule alehandro, dar as dori sa-l primesc asa cum este, fara interventii asupra lui (cu tot respectul), mai ales ca, desenul realizat pe rever poate avea o valoare intriseca.
              astept oferta dvs. cu interes.
              multumesc

              Comentariu


              • #8
                va salut desenele leau facut copii mei ca lam tinut pe acasa o vreme si a picat in mana lor ! daca al doriti las la aprecierea dvs ca sa ami faeti o oferta pt lemn!!
                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                Comentariu


                • #9
                  domnule alehandro,
                  am achizitionat de curand un alt lemn, tot din comunitatea noastra, la pretul de 25 euro, prin urmare daca considerati acest pret convenabil, va pot trimite privat toate datele de contact
                  am insa o conditie, va rog sa nu stergeti desenele, lasati lemnul asa cum este.
                  multumesc,
                  bogdan

                  Comentariu


                  • #10
                    Vladone

                    Asta este mah Bogdane ) Tot intr-un dulap statea.
                    Fișiere atașate

                    Comentariu


                    • #11
                      cu respect domnu' corcoz u,

                      ce mai ziceati?

                      daca nu te as cunoaste, as zice ca i ai schimbat tu praselele sa semene cu vladone ....
                      dar arata bine, acum nu stiu daca fundalul fotografiei scoate esenta lemnului in evidenta sau vice versa ....
                      dar sunt interesat ...

                      Comentariu


                      • #12
                        bogdanele dar ce faci cu atitea lemne vladone daca nu sunt indiscret

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de jony Vezi post
                          bogdanele dar ce faci cu atitea lemne vladone daca nu sunt indiscret
                          Cred ca se anunta iarna grea in Germania! : )

                          Comentariu


                          • #14
                            cadouri sorine, cadouri, doar sunt sarbatorile

                            le impachetez frumos si le ofer drept artizanat romanesc

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de Corcoz Costin Vezi post
                              Cred ca se anunta iarna grea in Germania! : )
                              ... nu mi as permite, pentru agentu' termic as folosi poate, d'alea de la fluture, dar la cat lemn e prin ele probabil nu ar da mare randament

                              Comentariu


                              • #16
                                uau...astea-s lemne vladone???????pai aveam prin garaj 2 de astea aruncate...le-am primit de la o ruda si i le-am luat sa nu se simta prost...nu aratau prea bine...se vedea ca erau vechi...si aveau pe ele niste iarba rosie, perisori scurti si subtiri...de fapt mai erau cativa...o paleta stiu ca i-am dat-o lui fiica-mea sa se joace si a aruncat-o in wc...cealalta cine stie unde o fi...bine c-am pastrat bine,in cutie vreo 5 palete goldcup)))))))))))))))
                                tibhar def plus jumulita
                                gambler reflectoid 1,0
                                dawei 388 D-1 ox

                                Comentariu


                                • #17
                                  Alea cu perisori nu sunt vladone, alea sunt de la librarie Amintiri...
                                  Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
                                  Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
                                  Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Cam cat costa un lemn ca acesta??
                                    Blade - Timo Boll ZLF - OFF
                                    FH - Xiom Sigma II Pro
                                    BH- Xiom Sigma II Pro

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Cred ca depinde foarte mult de starea lui. Pe cel de la Alehandro s-a oferit 25 de euro.
                                      Lemn- Bty Viscaria
                                      FH - TENERGY 05
                                      BH - TENERGY 80

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        eu sunt de acord cu pretul daca al ma-i doriti dati-mi mp cu adresa de expediere pot sa al pun la posta vineri !!
                                        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          tovarasi ... aaa ....

                                          multumesc,

                                          puteti considera subiectul inchis

                                          un 2012 plin de medalii

                                          Comentariu

                                          Procesare...
                                          X