Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Help Please__ Opinii...

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Help Please__ Opinii...

    As dori daca se poate niste opinii , deoarece sunt cam incepator . Am o paleta alcatuita dintr-un lemn sincer nu stiu cum se cheama ( ceva + Champion ) si doua fete Dawei Inspirit .Am jucat cu ea cam jumatate de an si cred ca joc destul de bine ( ca incepator ) insa vreau sa incerc alta fata pe forehand poate ceva cu mai mult spin si speed ...Mentionez ca sunt in general jucator de atac . Ce fata imi propuneti ? Multumesc .
    Ultima editare de Andrey5iur; 05.ian.2012, 16:16.
    =

  • #2
    Posteaza la sectiunea Echipament, aici se discuta doar probleme legate de circuitul Amatur!
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

    Comentariu


    • #3
      Totul pleaca de la bani , trebuie sa spui si ce suma esti dispus sa investesti . Exista fete de la 20-30 lei pana pe la 250 lei.
      BLADE :VISCARIA(FL) fluture negru , FH : Victas v 01 Limber , BH : Tibhar Evolution FX-P
      "Atentie : Dacă aprinzi proiectoarele de ceață noaptea (afară nefiind ceață) mașina ta primește automat 25 CP in plus !"

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Andrey5iur Vezi post
        As dori daca se poate niste opinii , deoarece sunt cam incepator . Am o paleta alcatuita dintr-un lemn sincer nu stiu cum se cheama ( ceva + Champion ) si doua fete Dawei Inspirit .Am jucat cu ea cam jumatate de an si cred ca joc destul de bine ( ca incepator ) insa vreau sa incerc alta fata pe forehand poate ceva cu mai mult spin si speed ...Mentionez ca sunt in general jucator de atac . Ce fata imi propuneti ? Multumesc .
        ...ar cam trebui sa mai dati search si sa cititi subiectele postate de colegii incepatori care in general sunt "atacanti" si cam au aceeasi problema si intrebari...nu degeaba sunt arhivate subiectele...
        Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

        Lume multa, oameni putini...

        Comentariu


        • #5
          Mersi all
          =

          Comentariu

          Procesare...
          X