Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ANDRO la orizont...

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 7 (0 members and 7 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ANDRO la orizont...

    In sfarsit a aparut magazinul virtual www.andro.ro Preturile sunt foarte bune, cu un discont semnificativ pentru comenzi mai consistente.
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

  • #2
    Oooooo! Super! Sper sa puna si adm. un link pe linga cele existente in Home page.
    Lemn- Bty Viscaria
    FH - TENERGY 05
    BH - TENERGY 80

    Comentariu


    • #3
      andro la...

      Mi-am luat ANDRO SUPER CORE CELL OFF, bineinteles cu priza anatomica. Are un control extraordinarla si o viteza remarcabila Se simte mai ales la returnarea servelor scurte, de langa fileu. Topspinul merge ca din pusca, de plesneli ce sa mai zic! Cine a incercat vreodata IMPULS-ul de la ANDRO? Tare m-ar tenta pe rever!Am urmarit mai multe forumuri de specialitate, si in unanimitate e ridicat in slavi! Moale in aparare si rapid in atac(cica..), totul datorat tehnologiei TENSOR. Apropo, SUPER CORE CELL CARBON OFF, portdrapelul noii familii CELL este noul lemn cu care joaca Christian Suss, proaspatul campion eoropean la dublu (cu Timo Boll)
      Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
      Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

      Comentariu


      • #4
        De unde l-ai luat ca eu nu pot sa dau de oamenii astia. Ma chinuiesc de mult cu mailuri, cu proforme de comenzi si degeaba, nu-mi raspunde nimeni.
        La fel si cu cei care au luat domeniul Donic.ro! Nu raspunde nimeni la mailuri si nici daca pui comenzi on line.
        Lemn- Bty Viscaria
        FH - TENERGY 05
        BH - TENERGY 80

        Comentariu


        • #5
          Cu Donic.Ro sa rezolvat. A fost omul in concediu, dar m-a sunt imediat ce a vazut mailurile mele. Dar Andro. Ro a ramas tot "discret" .
          Lemn- Bty Viscaria
          FH - TENERGY 05
          BH - TENERGY 80

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de VISCO
            De unde l-ai luat ca eu nu pot sa dau de oamenii astia. Ma chinuiesc de mult cu mailuri, cu proforme de comenzi si degeaba, nu-mi raspunde nimeni.
            La fel si cu cei care au luat domeniul Donic.ro! Nu raspunde nimeni la mailuri si nici daca pui comenzi on line.
            Patronul e rezident in Germania, comanda am facut-o prin proprietarul magazinului din M-Ciuc, prin care isi distribuie produsele. Am sa ma interesez de la dinsul, poate stie el ce-i cu www.andro.ro
            Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
            Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

            Comentariu


            • #7
              Mi-a raspuns totusi, dar mesajele sale intrau inexplicabil in folderul "bulk" pe care, din cauza numarului f mare de spam-uri, nu-l verific integral intotdeauna inainte de a le "face vant". Multumesc oricum!
              Lemn- Bty Viscaria
              FH - TENERGY 05
              BH - TENERGY 80

              Comentariu


              • #8
                stie cineva cum se cumpara de la andro.ro ?
                Blade DHS PG 2
                FH: DHS Hurricane 3
                BH: Stiga Airoc Astro M

                Comentariu


                • #9
                  Laky, am un prieten care are 2 de impuls speed(cu tensor bios), se pune foarte ushor mingea pe masa cu ele, dar dintr-un oarecare motiv cam vibreaza, poate tocmai de aceea ca le-a lipit cu un speed glue, mai dau shi sunet cand loveshti cu ele.

                  Vali, eu am comandat, suna la numarul de mobil de acolo de pe site shi intelege-te, eu i-am toate datele necesare shi in 2 zile au venit 3 fețe. Mi le-a expediat prin curier cu ramburs, am platit 25 de lei pentru curier.

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de RedBull
                    Laky, am un prieten care are 2 de impuls speed(cu tensor bios), se pune foarte ushor mingea pe masa cu ele, dar dintr-un oarecare motiv cam vibreaza, poate tocmai de aceea ca le-a lipit cu un speed glue, mai dau shi sunet cand loveshti cu ele.
                    Vali, eu am comandat, suna la numarul de mobil de acolo de pe site shi intelege-te, eu i-am toate datele necesare shi in 2 zile au venit 3 fețe. Mi le-a expediat prin curier cu ramburs, am platit 25 de lei pentru curier.
                    Multzam fain !
                    Blade DHS PG 2
                    FH: DHS Hurricane 3
                    BH: Stiga Airoc Astro M

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de RedBull
                      Laky, am un prieten care are 2 de impuls speed(cu tensor bios), se pune foarte ushor mingea pe masa cu ele, dar dintr-un oarecare motiv cam vibreaza, poate tocmai de aceea ca le-a lipit cu un speed glue, mai dau shi sunet cand loveshti cu ele.
                      Vali, eu am comandat, suna la numarul de mobil de acolo de pe site shi intelege-te, eu i-am toate datele necesare shi in 2 zile au venit 3 fețe. Mi le-a expediat prin curier cu ramburs, am platit 25 de lei pentru curier.
                      Ca si la PLASMA, IMPULS SPEED se lipeste numai cu lipici normal, fiind contraindicata folosirea speed glue-ului! Intradevar au un sunet de oala sparta atunci cind dai tare cu ele.Ai dreptate,nu cred ca vibratiile sunt cauzate de fața ci mai curind de lemn sau de lipiciul prost ales!
                      Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                      Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de RedBull
                        Laky, am un prieten care are 2 de impuls speed(cu tensor bios), se pune foarte ushor mingea pe masa cu ele, dar dintr-un oarecare motiv cam vibreaza, poate tocmai de aceea ca le-a lipit cu un speed glue, mai dau shi sunet cand loveshti cu ele.
                        Vali, eu am comandat, suna la numarul de mobil de acolo de pe site shi intelege-te, eu i-am toate datele necesare shi in 2 zile au venit 3 fețe. Mi le-a expediat prin curier cu ramburs, am platit 25 de lei pentru curier.
                        Curierul vine unde ii zici sau numai la adresa din buletin ?Adica poti specifica sa te caute la adresa de la serviciu intre orele 9-17 doar ?
                        Blade DHS PG 2
                        FH: DHS Hurricane 3
                        BH: Stiga Airoc Astro M

                        Comentariu


                        • #13
                          Da, poti, mie nu mi-a cerut datele din buletin

                          Comentariu

                          Procesare...
                          X