Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Kokutaku Cremrtop + fețe

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand Kokutaku Cremrtop + fețe

    Vand setup-ul meu cu care joc in prezent si anume lemn Kokutaku Cremrtop off + fețe tenergy 05 2.1. Lemnul este putin lovit in centru insa nu afecteaza jocul, este un lemn ales cu un control f bun, fețele tenergy jucate aproximativ 4 luni. Pret 300 RON !
    Ultima editare de Alex.C; 10.ian.2012, 17:12. Motiv: atasare poze
    Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

  • #2
    Salut. Ma intereseaza fața neagra T 05. Vinzi si separat? Daca da as vrea un pret si o poza.

    Comentariu


    • #3
      o sa.ti para rau de lemn

      Comentariu


      • #4
        Asta e dany ...baremi sa-i foloseasca cuiva

        O sa pun poze cu paleta mai pe seara...
        ---------- Post added 10-Jan-2012 at 17:14 ----------
        am adaugat poze ...in primul post
        ---------- Post added 10-Jan-2012 at 17:30 ----------
        Postat în original de Cornel 67 Vezi post
        Salut. Ma intereseaza fața neagra T 05. Vinzi si separat? Daca da as vrea un pret si o poza.
        am pus pozele in primul meu post ! daca te int ma anuntzi!
        Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

        Comentariu


        • #5
          Ma intereseaza fața neagra. Spune-mi pretul totusi la aceasta fața (MP sau pe forum), sper ca buretele sa fie OK.

          Comentariu


          • #6
            Lemnul este rezervat momentan. Fetele sunt inca disponibile. Cornel iti las un mp.
            Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

            Comentariu


            • #7
              fata rosie cat costa?
              Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

              Lume multa, oameni putini...

              Comentariu


              • #8
                75 ron
                Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                Comentariu


                • #9
                  Fata rosie un pret?
                  FH: GoldArc 8, 2.1
                  STIGA XU XIN
                  BH: XIOM VEGA SPO 2.0

                  Comentariu


                  • #10
                    Salut Alex, ti-am trimis un mail, citeste-l si spune-mi cum sa procedam.

                    Comentariu


                    • #11
                      Cornel ti-am trimis raspunsul pe mail
                      Emipeter fața rosie e la 75 RON
                      Lemnul si fața neagra sunt rezervate, doar fața rosie mai e disponibila
                      Ultima editare de Alex.C; 11.ian.2012, 20:35.
                      Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                      Comentariu


                      • #12
                        Fata rosie inca disponibila - pret 70 ron
                        Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                        Comentariu


                        • #13
                          Lemnul este din nou disponibil...pret 140 RON
                          Este putin ciupit in partea de sus si pe mijloc atins ...insa nu afecteaza jocul. Este lemnul cu care am jucat eu. Este un lemn f bun cu un control exceptional. Nu ma intereseaza schimburi. Il vand doar pt ca eu nu mai joc si poate ii foloseste cuiva. Salutare !
                          Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                          Comentariu


                          • #14
                            Alex cred ca o sa ramana lemnul la tine.....cei al tau ,tot al tau ramane
                            ---------- Post added 20.01.2012 at 18:38 ----------
                            de ce nu mai joci? ai patit ceva?
                            Ma Lin Soft
                            Yasaka Rakza 7
                            Xiom Yanus

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de lus76 Vezi post
                              Alex cred ca o sa ramana lemnul la tine.....cei al tau ,tot al tau ramane

                              ---------- Post added 20.01.2012 at 18:38 ----------

                              de ce nu mai joci? ai patit ceva?
                              daca ramane la mine nu-i problema...il pun in vitrina ...mi-am dat seama ca nu sunt facut pt sportul asta.. ideea e cavreau sa ma fac antrenor de sah.....glumesc sunt ok n-am nimik ..ms de intrebare
                              Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de Alex.C Vezi post
                                daca ramane la mine nu-i problema...il pun in vitrina ...mi-am dat seama ca nu sunt facut pt sportul asta.. ideea e cavreau sa ma fac antrenor de sah.....glumesc sunt ok n-am nimik ..ms de intrebare
                                M-am si speriat cand am auizt de antrenor de sah )
                                Sunt convins ca vrei doar un lemn mai rapid,care sa te puna mai bine in valoare
                                Lemn:Butterfly Liu Shiwen
                                FH: Tenergy 05
                                BH: Dignics 05

                                Comentariu


                                • #17
                                  ca tot zicea ceva george de un lemn mai rapid ...il dau la schimb cu un yasaka ma lin extra offensive
                                  Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Iti iau eu un extra offensive ... pe care sa il ti chinezeste. Otiliu

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Postat în original de _Mike_ Vezi post
                                      Iti iau eu un extra offensive ... pe care sa il ti chinezeste. Otiliu
                                      Lemnul a fost cumparat de catre posesorul numelui MIKE

                                      fata neagra vanduta....fara rosie indisponibila
                                      Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                      Comentariu

                                      Procesare...
                                      X