Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand - Schimb 2 Palete - Butterfly - + 2 Fete 05FX + 1 DONIC ACUDA S2 + TIBHAR SINUS

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand - Schimb 2 Palete - Butterfly - + 2 Fete 05FX + 1 DONIC ACUDA S2 + TIBHAR SINUS

    Prima Paleta = Butterfly - GRUBBA CARBON-FL - ALL+ , FARA LOVITURI - STARE BUNA = 2 fete lipite pe ea = SPIN ART + 05-FX, fetele sunt lipite si taiate de firma de la bistrita de unde a fost achizitionata paleta.
    A doua Paleta = Butterfly Kong Linghui - OFF , FARA LOVITURI - STARE BUNA, = 2 fete lipite pe ea = TIBHAR SINUS + DONIC ACUDA S2 E LIPITA DE CEI DE LA BISTRITA SI TIBHAR SINUS E LIPITA DE MINE.
    __________________________________________________ _____
    2 FETE - Butterfly 05-FX - STARE EXCELENTA,
    1 FATA - Butterfly Spin Art - STARE EXCELENTA,
    1 FATA - Donic ACUDA S2 - STARE EXCELENTA,
    1 FATA - TIBHAR SINUS - STARE EXCELENTA,
    __________________________________________________ _____
    Le dau toate pentru ca vreau sa-mi schimb stilul de joc.
    Schimb doar cu lemne - BUTTERFLY TIMO BOLL ZLF - Xiom Stradivarius - DHS Hurricane King FL , eventual o sa mai dau si diferenta , astept oferte.
    Incerc sa pun pozele asa, sa-mi spuneti daca nu le puteti vizualiza cum trebuie sau daca mai doriti alte poze din alte unghiuri..
    1
    2
    3
    4
    5
    6 - fata de o am in plus la fx 05, a fost pusa pe o alta paleta si a jucat un incepator cu ea.. eu credetima ca naveam cum so fac asa de praf in cateva ore.. pur si simplu iam dato sa vada si el cum e cu fx05.. mia aduso dupa o sap praf... este in stare foarte buna, numai ca este ciupita partea dreapta atata tot.
    factura de la fetele o5fx, spin art, si lemnul gruba... cred ca de aici va puteti da seama ca tot ce vand eu in acest topic este doar al meu, nu au fost recumparate sau ceva de genu.. tot ce vand este luat de la tt-shop cu factura.
    accept si intalnire in valcea daca cineva e prin apropiere... si vrea sa le vada live.
    accept si propuneri de preturi....
    si alte variante cu alte lemne...

    Am uitat sa mentionez ca - lemnul si fetele la paleta - Butterfly Kong Linghui - nu au mai mult de 5-7 ore de joaca.
    In schimb mam antrenat mai bine de 70-100 ore cu Butterfly - GRUBBA CARBON-FL, - nici una dintre ele nu este accidentata -
    Ultima editare de bosulyca; 16.ian.2012, 16:21.

  • #2
    cat costa cele doua fete tenergy 05fx si fata donic acuda s2?
    Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

    Lume multa, oameni putini...

    Comentariu


    • #3
      Salut Axel, de moment nu vreau sa le dau pe bucati, as vrea sa le dau cu totul sau la schimb cu lemnele de le-am mentionat putin mai sus...
      daca nu am sa reusesc, cu siguranta te voy contacta cu o, oferta speciala
      thnx pt interes.
      Numai bine.

      Comentariu


      • #4
        d-le axel aveti spirit de comerciant....nu sunt doua fete t05 fx... mai cu atentie va rog 1 buc t05fx cobinat cu bty spin art ... vanzatorul e destul de clar ...rugam daca se poate poze cu produsele ... nu de alta dar ca sa poata oricine sa se bucure de un pret corect.
        Blade-TBS
        Fh- T05-2.1
        Bh- T05fx-1.9

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de bosulyca Vezi post
          2 FETE - Butterfly 05-FX - STARE EXCELENTA,
          1 FATA - Butterfly Spin Art - STARE EXCELENTA,
          1 FATA - Donic ACUDA S2 - STARE EXCELENTA,
          1 FATA - TIBHAR SINUS - STARE EXCELENTA,
          Din mesajul original reiese ca sunt doua fete 05FX si un Spin Art, cel putin eu asa inteleg.
          Blog de tenis de masă

          Comentariu


          • #6
            in 15min adaug toate pozele de la tot ce mentionez mai sus...
            stima
            andrei

            Comentariu


            • #7
              Preturi va rog la toate materialele!

              Comentariu


              • #8
                Prima Paleta = Butterfly - GRUBBA CARBON-FL - ALL+ , FARA LOVITURI - STARE BUNA = 2 fete lipite pe ea = SPIN ART + 05-FX, fetele sunt lipite si taiate de firma de la bistrita de unde a fost achizitionata paleta. .... doua palete.. tot repectul
                Blade-TBS
                Fh- T05-2.1
                Bh- T05fx-1.9

                Comentariu


                • #9
                  gasscan , ai mancat un S la repectul ala.. orcum mersi... sa inteles
                  ---------- Post added 16-Jan-2012 at 13:41 ----------
                  Claudiu84, in 1-2ore o sa estimez un pret la tot ce mentionez mai sus... mersi frumos pt interes.
                  numai bine...

                  Comentariu


                  • #10
                    poza cea mai tare e cea in care se vede pretul din factura......belea.....succes la schimb,sunt setupuri f bune,dc nu incerci sa te inveti cu ele???
                    fh-xiom vega-pro 2mm
                    blade--galaxy-v16
                    bh-xiom omega tour--max

                    Comentariu


                    • #11
                      salut Zalter,
                      Multi mi-au zis asta, dar nu sunt chiar asa de avansat pentru a stapanii bestiile astea.. asa ca am sa ma cobor la un nivel mai mic, cu alt setup cemi vine mai bine pentru mana mea.
                      stima

                      Comentariu


                      • #12
                        okk tooata ssSstima spor la vanzare si toate bune , se poate o poza mai clara cu Bty spin art? m-ar interesa ...si daca este de 2.1 , eventual un pret separat? mersi frumos
                        Blade-TBS
                        Fh- T05-2.1
                        Bh- T05fx-1.9

                        Comentariu


                        • #13
                          mai bun setup de inceput decat Grubba cu Spin Art si Acuda S2 nu prea pot gasi: lemnul ofera control, Spin Art-ul ofera spin si invatarea de a-l folosi, iar Acuda S2 ofera viteza
                          eu va ofer un schimb...Joola Energy X-tra pe Acuda S2....astept pm sau mesaj aici
                          FH: DHS Hurricane 3 Neo BS|Lemn: Donic Waldner Black Devil|BH: Xiom Omega 4 Pro
                          www.vivasportshop.ro

                          Comentariu


                          • #14
                            alecsutzu35, nu accept schimburi de fete, accept numai schimburi de lemne, mentionate mai sus.
                            __________________________________________________ ____________________________________
                            gasscan, maine o sa fac mai multe poze, si o sa-ti trimit.
                            la preturi nu mam gandit inca... astept oferte serioase.
                            stima.

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de gasscan Vezi post
                              d-le axel aveti spirit de comerciant....nu sunt doua fete t05 fx... mai cu atentie va rog 1 buc t05fx cobinat cu bty spin art ... vanzatorul e destul de clar ...rugam daca se poate poze cu produsele ... nu de alta dar ca sa poata oricine sa se bucure de un pret corect.
                              ...in primul rand eu m-am luat exact dupa ce a scris autorul anuntului...dumneavoastra cum interpretati acest anunt "2 FETE - Butterfly 05-FX - STARE EXCELENTA"...deci va rog fara "spirit de comerciant" si daca doriti va puteti da rotund in alta parte...multumesc...
                              Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

                              Lume multa, oameni putini...

                              Comentariu


                              • #16
                                Pret la paleta Grubba + tenergy + spinart.
                                Blade : Dr.Alehandro
                                Forehand : Donic Bluefire M2 2.0
                                Backhand : Yasaka Rakza 7 Soft 2.0

                                Comentariu


                                • #17
                                  Pret la paleta Linghui?
                                  Nittaku Septear
                                  FH: Xiom Sigma 1 Pro 2.0
                                  BH: Xiom Sigma 1 Pro 2.0

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Nu am dorit sa va jignesc, acea remarca cu spirit de comerciant nu a fost facuta in nume de rau, cred ca sunteti vizibil in foarte multe posturi in calitate de cumparator...sau vanzator probabil cu calificative bune ,nu contest acest lucru , insa fata de mine a-ti gresit cu toata reputatia dv.. acest forum este public.Mai departe tine de atitudinea dv de un raspuns cu cuvinte decente, va multumesc.
                                    Blade-TBS
                                    Fh- T05-2.1
                                    Bh- T05fx-1.9

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      cred ca v-ati ajuta atat pe dumneavoastra cat si pe eventualii clienti daca a-ti pune preturi la produse!nu cred ca acest forum promoveaza licitatile!si nici dumneavoastra nu cred ca v-ar conveni sa vi se ofere un pret subevaluat!tot respectul si spor la vanzare!
                                      tb alc t05/t05 fx

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Dragi colegi tenismeni "ati" se scrie legat!!! fara cratima!
                                        Andro Rasanter 48
                                        Butterfly Timo ALC
                                        Andro Rasanter 48​

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Postat în original de gasscan Vezi post
                                          Nu am dorit sa va jignesc, acea remarca cu spirit de comerciant nu a fost facuta in nume de rau, cred ca sunteti vizibil in foarte multe posturi in calitate de cumparator...sau vanzator probabil cu calificative bune ,nu contest acest lucru , insa fata de mine a-ti gresit cu toata reputatia dv.. acest forum este public.Mai departe tine de atitudinea dv de un raspuns cu cuvinte decente, va multumesc.
                                          ...imi cer scuze pentru cuvintele nepotrivite si pentru tonul lovit...
                                          Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

                                          Lume multa, oameni putini...

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Andrei.xD , Pret la paleta Grubba + tenergy + spinart. = 310-RON, trimit oriunde in tara.
                                            stima
                                            ---------- Post added 17-Jan-2012 at 09:07 ----------
                                            Dorell, Pret la paleta Linghui + fetele dupa ea = 320RON, trimit oriunde in tara.
                                            stima
                                            ---------- Post added 17-Jan-2012 at 09:08 ----------
                                            ma long, preturile sunt adaugate din acest moment.
                                            stima

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              fețele T 05 FX SUNT DIN 2010?
                                              Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
                                              "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                jhon, pe factura in prima pagina se poate observa ca sunt din 08.2010
                                                Numai bine

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Pret pentru Acuda ?

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X