Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand - Schimb 2 Palete - Butterfly - + 2 Fete 05FX + 1 DONIC ACUDA S2 + TIBHAR SINUS

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 7 (0 members and 7 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Mar93ian, vand paleta cu tot cu acuda... nu vand separat
    sorry

    Comentariu


    • #27
      Acidutzu a scris ragi colegi tenismeni "ati" se scrie legat!!! fara cratima!
      ...se scrie legat atunci cand urmeaza dupa pronumele "voi"...de ex....voi ati plecat ..., voi ati mancat...,formand participiul trecut al verbelor...
      DAR se scrie intotdeauna folosind cratima..."a-ti"...,cand dupa acest ..."a-ti"... urmeaza infinitivul unui verb...,de ex:..a-ti pune..(tie), a-ti aduce aminte...(tie)..insemnand de ex....tu sa-ti pui..., tu sa-ti aduci aminte.
      ---------- Post added 17-Jan-2012 at 21:19 ----------
      ...atunci cand poti zice..."a iti ...aduce...,..."a iti pune o dorinta"..., se scrie...a-ti pune..., a-ti ...aduce...
      ---------- Post added 17-Jan-2012 at 21:46 ----------
      ...sorry ...Ma Long...dar si la tine este gresit..., se poate pune inainte..."dumneavoastra"...in expresia..." ca v-ati ajuta atat pe dumneavoastra cat si pe eventualii clienti daca..."dumneavoastra"... a-ti...(aici trebuia ati)... pune preturi la produse...
      ...a-ti pune(tie) o dorinta...,a-ti aduce(tie) aminte...
      Ultima editare de nelu mutiu; 17.ian.2012, 21:46.
      FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

      Comentariu


      • #28
        este un anunt de vanzare sau e un topic de gramatica ? multumesc!
        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

        Comentariu


        • #29
          Si de una si de alta...,toti invatam unii de la altii!
          FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

          Comentariu


          • #30
            pai da ce sa facem si noi mai pacalim si noi timpul nu? ... cam asa vine asta... in loc sa lasam -postul- curat doar cu intrebarile necesare pt vanzare/cumparare..

            Comentariu


            • #31
              Postat în original de nelu mutiu Vezi post
              Acidutzu a scris ragi colegi tenismeni "ati" se scrie legat!!! fara cratima!
              ...se scrie legat atunci cand urmeaza dupa pronumele "voi"...de ex....voi ati plecat ..., voi ati mancat...,formand participiul trecut al verbelor...
              DAR se scrie intotdeauna folosind cratima..."a-ti"...,cand dupa acest ..."a-ti"... urmeaza infinitivul unui verb...,de ex:..a-ti pune..(tie), a-ti aduce aminte...(tie)..insemnand de ex....tu sa-ti pui..., tu sa-ti aduci aminte.
              ---------- Post added 17-Jan-2012 at 21:19 ----------
              ...atunci cand poti zice..."a iti ...aduce...,..."a iti pune o dorinta"..., se scrie...a-ti pune..., a-ti ...aduce...
              ---------- Post added 17-Jan-2012 at 21:46 ----------
              ...sorry ...Ma Long...dar si la tine este gresit..., se poate pune inainte..."dumneavoastra"...in expresia..." ca v-ati ajuta atat pe dumneavoastra cat si pe eventualii clienti daca..."dumneavoastra"... a-ti...(aici trebuia ati)... pune preturi la produse...
              ...a-ti pune(tie) o dorinta...,a-ti aduce(tie) aminte...
              Eu ma refeream strict la cele 2 cazuri postate inaintea mesajului meu... Acolo se scrie legat!
              Andro Rasanter 48
              Butterfly Timo ALC
              Andro Rasanter 48​

              Comentariu


              • #32
                Am nevoe de bani, asa ca mam gandit sa las la 280ron bucata inclus transport. prin posta romana.
                tel : 0745 878 878
                Andrei.

                Comentariu


                • #33
                  Eu zic sa dai niste preturi separat pentru fete si lemne. Iti garantez ca in doua zile ai scapat de ele!
                  Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                  Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                  Comentariu


                  • #34
                    Postat în original de bosulyca Vezi post
                    Am nevoe de bani, asa ca mam gandit sa las la 280ron bucata inclus transport. prin posta romana.
                    tel : 0745 878 878
                    Andrei.
                    afisati preturi la toate produsele.cred ca ar trebui sa cititi regulamentul.forumul nu este un site de licitatii online.va inteleg ca ati cumparat produsele noi,dar orice produs iesit de pe usa magazinului isi pierde pretul,una la mana si in al doilea rand majoritatea membrilor forumului cunosc preturile!e simplu!asa o sa va puteti vinde marfa!toata stima!
                    tb alc t05/t05 fx

                    Comentariu


                    • #35
                      Imi pare rau... hai sa nu fim rai... Eu asa am vazut ca scrie acolo... 1. Bucata Paleta = Pret. 280 ron. Transport inclus... posta romana... . Bafta!

                      Comentariu

                      Procesare...
                      X