Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Hurricane 3 National vs Neo Comercial vs Neo Provincial vs Neo National blue sponge

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 13 (0 members and 13 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    "Decat sa umblii cu uleiuri sau cu fel si fel de alte minuni pe acele fete chinezesti, mai bine pui un banut sub pernuta si ti-ai luat o fata tensionata, astfel scapand de aceste operatii migaloase!!!"
    poate ca da sau poate ca nu
    acum folosesc timo boll spirit cu tenergy 05fx, cu care tocmai am inlocuit tenergy 05, cu care inlocuisem roundell soft
    am dat la antrenament cu o paleta cu h3 boosterit pe forehand si mi s-a parut foarte misto
    mai lenta, dar fata de tenergy cu mai mult spin la serva scurta, servele mai joase, mai mult control pe masa si topspinul de la masa dat cu mai mult efect
    si ca atare m-am hotarat sa-mi mai fac si o paleta cu h3 pe forehand fix pentru motivele de mai sus
    e o distractie pana la urma
    oricum nu cred ca a iesit la fel cu ce am vazut eu

    Comentariu


    • #27
      Postat în original de grasomega Vezi post
      Da un exemplu, te rog. La aceeasi duritate si grosime, un burete tare si ne-elastic mai rapid ca unul moale si elastic, cu acelasi tip de topsheet dedesubt.
      Nu stiu un exemplu in conditiile astea. Nu am vrut sa spun ca H3 ne-boosterit ar avea topspeed mai mare decat H3 boosterit.
      ---------- Post added 19-Jan-2012 at 23:28 ----------
      Postat în original de danr Vezi post
      "Decat sa umblii cu uleiuri sau cu fel si fel de alte minuni pe acele fete chinezesti, mai bine pui un banut sub pernuta si ti-ai luat o fata tensionata, astfel scapand de aceste operatii migaloase!!!"
      poate ca da sau poate ca nu
      acum folosesc timo boll spirit cu tenergy 05fx, cu care tocmai am inlocuit tenergy 05, cu care inlocuisem roundell soft
      am dat la antrenament cu o paleta cu h3 boosterit pe forehand si mi s-a parut foarte misto
      mai lenta, dar fata de tenergy cu mai mult spin la serva scurta, servele mai joase, mai mult control pe masa si topspinul de la masa dat cu mai mult efect
      si ca atare m-am hotarat sa-mi mai fac si o paleta cu h3 pe forehand fix pentru motivele de mai sus
      e o distractie pana la urma
      oricum nu cred ca a iesit la fel cu ce am vazut eu
      Exact, nu e vorba doar de elasticitatea buretelui. Fetele chinezesti au si ele avantajele lor.
      www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
      http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de grasomega Vezi post
        Da un exemplu, te rog. La aceeasi duritate si grosime, un burete tare si ne-elastic mai rapid ca unul moale si elastic, cu acelasi tip de topsheet dedesubt.
        Erata: aici voiam sa zic "deasupra" in loc de "dedesubt".
        Ultima editare de grasomega; 20.ian.2012, 11:09.
        Blog de tenis de masă

        Comentariu


        • #29
          Erata human est.
          Lemn- Bty Viscaria
          FH - TENERGY 05
          BH - TENERGY 80

          Comentariu


          • #30
            de unde se poate cumpara varianta provincial ?

            Comentariu


            • #31
              De pe www.eacheng.net,sau de la cei care aduc materiale chinezesti.Vorbeste cu ei si fa o comanda ferma...!
              FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

              Comentariu


              • #32
                Www.ttnpp.com are cel mai ieftin si sigur nu sunt false.
                Blog de tenis de masă

                Comentariu


                • #33
                  multumesc mult, o sa-mi comand
                  cele negre sunt cu adevarat mai tacky sau e zvon ?
                  nu prea am avut de-a face cu chinezestile

                  Comentariu


                  • #34
                    Asa cred, dar am avut pe mama doar negre. Am vazut una rosie si era non-tacky. Spinul foarte bun, de altfel.
                    Blog de tenis de masă

                    Comentariu

                    Procesare...
                    X