Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar paleta sh sau noua!

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar paleta sh sau noua!

    Cumpar paleta(asamblata sau lemn+fete) sh sau noua undeva in jurul a 150 ron!Sunt un jucator amator spre mediu(asa imi place sa cred) cu un joc bazat mai mult pe atac!Se merita o paleta Michael Maze Gold la 150 ron sau mai bine lemn+fete de banii acestia?Accept orice sfat de la profesionisti!

  • #2
    in niciun caz nu face greseala sa iti iei paleta preasamblata...la pretul asta vorbeste cu rblade...uite aici: http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...alaxy-LKT-DHS)
    FH: DHS Hurricane 3 Neo BS|Lemn: Donic Waldner Black Devil|BH: Xiom Omega 4 Pro
    www.vivasportshop.ro

    Comentariu


    • #3
      vezi ca am si eu o paleta aproape noua la 100 lei...daca nu-ti place,asculta-l pe alecsutzu si ia legatura cu vlad,alias RBlade
      tibhar def plus jumulita
      gambler reflectoid 1,0
      dawei 388 D-1 ox

      Comentariu


      • #4
        Unde o pot vedea?

        Comentariu


        • #5
          Cred ca la București...sau paleta de la Joo cred ca la Iași
          BLADE :VISCARIA(FL) fluture negru , FH : Victas v 01 Limber , BH : Tibhar Evolution FX-P
          "Atentie : Dacă aprinzi proiectoarele de ceață noaptea (afară nefiind ceață) mașina ta primește automat 25 CP in plus !"

          Comentariu


          • #6
            Ai mp!

            Comentariu


            • #7
              http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...overgrip-folii

              aici o vezi...bine,si la iasi
              tibhar def plus jumulita
              gambler reflectoid 1,0
              dawei 388 D-1 ox

              Comentariu


              • #8
                Mai astept oferta pe forum sau PM!

                Comentariu


                • #9
                  Sincer,la 150 ron,daca vrei materiale noi 100% numai la Rblade gasesti,dar ai garantia ca va fi muuuuult peste ce ai propus tu initial.
                  Vei putea lipi alte fete pe lemn cand vei avansa,aici eu iti recomand un LKT instinct e vreo 50-60 ron cu fete Gambler si te va duce undeva la 130 ron.
                  Spre comparatie,paleta aceea din comert dupa ce se va uza,o vei arunca,deoarece cand vei incerca sa dezlipesti fetele,se va rupe buretele si va ramane lipit pe lemn,lemn care este de unica folosinta ca sa spun asa.
                  Lemn:Butterfly Liu Shiwen
                  FH: Tenergy 05
                  BH: Dignics 05

                  Comentariu

                  Procesare...
                  X