Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar fața inferno de culoare rosie

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar fața inferno de culoare rosie

    Cum spune si titlul.... ma intereseaza o fața inferno de culoare rosie, eventual cu burete 1mm.
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

  • #2
    salut am eu una dr neubauer inferno dar e ox... pret 100 lei sigilata patrata
    Lemn: Butterfly Petr Korbel
    BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Radu668 Vezi post
      salut am eu una dr neubauer inferno dar e ox... pret 100 lei sigilata patrata
      buna. nu stiu cum sare din inferno ox... Momentan folosesc o inferno cu burete 1mm.
      Am si inferno classic ox si sincer sa fiu nu prea m-a incantat. Si am si inferno classic cu burete care la fel nu prea ma incanta, este diferita de inferno asta veche care perturba mingea.
      Oricum retin si oferta d-vs.
      Multumesc.
      Blade: lemn off...ce lemn !
      Bh: cu tepi
      Fh: fara tepi

      Comentariu


      • #4
        inferno ox intoarce si mai bine efectul decat cea cu 1mm burete... nu stiu exact cum tragi tu cu iarba dar eu am jucat doar cu ox-uri pana acum si mi se par mai controlabile decat cele cu burete ... cel putin la mana mea (eu nu sunt ierbar, doar ca am incercat sa ma prostesc si eu cate-odata)
        Lemn: Butterfly Petr Korbel
        BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

        Comentariu


        • #5
          Vezi sa nu ramai asa...Eu am patit-o... pentru vecie! Era mai daunezi aici pe forum un Scalpel rosu taiat mare si unul patrat. Eu am jucat cu amandoua si parerea mea e ca Scalpelul e peste Inferno. E ceva mai rapid si totusi mai deranjant. Poti sa ataci mai bine cu el. Nu vreau sa incarc topicul, daca te intereseaza amanunte ,da-mi mp.
          Ultima editare de laky; 09.feb.2012, 23:29.
          Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
          Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de laky Vezi post
            Vezi sa nu ramai asa...Eu am patit-o... pentru vecie! Era mai daunezi aici pe forum un Scalpel rosu taiat mare si unul patrat. Eu am jucat cu amandoua si parerea mea e ca Scalpelul e peste Inferno. E ceva mai rapid si totusi mai deranjant. Poti sa ataci mai bine cu el. Nu vreau sa incarc topicul, daca te intereseaza amanunte ,da-mi mp.
            Scalpel-urile la vanzare sunt ale mele, la fel si inferno classic (toate sunt absolut noi). Un scalpel tocmai s-a dus (cel taiat).
            Inferno mi s-a parut un pic mai deranjant pentru adversar (decat scalpel) ! Din cate am inteles, mai apropiate una de alta ar fi inferno vs super block. Nu stiu, n-am incercat...
            Blade: lemn off...ce lemn !
            Bh: cu tepi
            Fh: fara tepi

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Radu668 Vezi post
              inferno ox intoarce si mai bine efectul decat cea cu 1mm burete... nu stiu exact cum tragi tu cu iarba dar eu am jucat doar cu ox-uri pana acum si mi se par mai controlabile decat cele cu burete ... cel putin la mana mea (eu nu sunt ierbar, doar ca am incercat sa ma prostesc si eu cate-odata)
              Nu cunosc amanunte despre ox Radule ! Despre inferno ox. Cred ca vorbim de aceeasi fața, cea cu suprafata alunecoasa....
              Adevarat ca ierburile ox se preteaza mult mai bine la tras decat cele buretate...
              Ai dreptate vis-a-vis de "prostit" cu ierburile... Asa am facut si eu (sunt un atacant in principiu) m-am prostit cu iarba pana am ramas prostit. Pe backhand mi-am stricat tot jocul, m-am dat dupa iarba.
              La mine mai exista o problema vis-a-vis de ierburile ox. Folosesc un lemn rapid de la Maze (carbon acrilate) si este prea rapid pentru astfel de fețe. Adica iti scoate efectele dar nu perturba mingea la intoarcere asa cum o fac cele buretate. Probabil ca buretele intarzie intoarcerea, astfel mingea capata niste traiectorii ciudate.
              Chiar daca mi se pare un pic scumpa, retin fața ta si...mai discutam.
              Sunt curios de noile fețe de la Dr.Neubauer....terminator si desperado...
              Blade: lemn off...ce lemn !
              Bh: cu tepi
              Fh: fara tepi

              Comentariu

              Procesare...
              X