Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

cumpar fata Xiom

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • cumpar fata Xiom

    Cumpar fata Xiom Vega Asia in orice stare. Vreau sa incerc fata pentru BH.

    Daca este cineva care o are pe un lemn rapid cu carbon m-ar interesa s-o incerc daca nu gasesc sa cumpar SH.

    Eu joc la Viva Sport si Top Tenis.

    George - 0722.560.651

  • #2
    Cine joaca cu Vega Asia...macar s-o incerc ?
    Cum este fata de Vega Pro? (spin, unghi, viteza ?)

    Comentariu


    • #3
      Amandoua sunt cu burete tare si dupa parerea mea amandoua sunt pt fh.

      Comentariu


      • #4
        ai jucat cum ambele...ce diferenta e intre ele ?

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Ioniche Constantin Vezi post
          Amandoua sunt cu burete tare si dupa parerea mea amandoua sunt pt fh.
          Salut,va recomand ca si sensibilitate +viteza numai vega pro,omega 4 pro si omega 4 asia.Asta-i parerea mea.......resul de fete de la xiom nu-mi dau incredere...am probat aproape toate xiom-urile.
          ---------- Post added 15.02.2012 at 16:41 ----------
          Postat în original de EDWARD Vezi post
          Salut,va recomand ca si sensibilitate +viteza numai vega pro,omega 4 pro si omega 4 asia.Asta-i parerea mea.......resul de fete de la xiom nu-mi dau incredere...am probat aproape toate xiom-urile.
          Eu vorbesc pt. jocul meu...............

          Comentariu


          • #6
            salut edward...vad ca omega 4 asia sunt pe lista buna...la vega asia ce nu ti-a placut ? Personal imi place Vega Pro...am incercat putin si Omega 4 pro si Sigma pro dar nu am jucat prea mult ca sa imi fac o parere ... ce-i drept mi-au parut foarte bune.
            Sunt deschis sa cumpar si Omega 4 Asia...

            Comentariu


            • #7
              I-ti recomand sa cumperi de la dl. Tiberiu care e dealer xiom pt. Romania........i-ti va da detalii in ce directie doresti.....e expert in ce priveste acesasta marca si e foarte disponibil si amabil.Preturile sunt mai bune ca aici in occident fara dubii.

              Comentariu


              • #8
                multumesc pentru miel.
                tibi
                0728747067
                www.tenismasa.ro
                www.tenismasa.ro

                Comentariu


                • #9
                  Merci pt recomandare...il stiu pe dl Gelu (Tibi)...ma interesa sa stiu daca Vega Asia arunca mai jos si mai drept decat Vega pro...am vazut ca tu recomandai Omega 4 Asia...am vazut niste review-uri dar n-am jucat cu ea.
                  Postat în original de EDWARD Vezi post
                  I-ti recomand sa cumperi de la dl. Tiberiu care e dealer xiom pt. Romania........i-ti va da detalii in ce directie doresti.....e expert in ce priveste acesasta marca si e foarte disponibil si amabil.Preturile sunt mai bune ca aici in occident fara dubii.

                  Comentariu

                  Procesare...
                  X