Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar H3 Neo National, 2.2 mm, blue sponge

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar H3 Neo National, 2.2 mm, blue sponge

    Salut !

    Are cineva de vinzare H3 Neo National, 2.2 mm, blue sponge(bineinteles neagra) sau stie de unde pot sa o comand ?

    Mersi

  • #2
    www.prott.cc din China la un pret exorbitant, e bun dar nu merita atat(parere personala)
    Lemne: DHS Hurricane Long W997
    FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
    BH: DHS GoldArc 8

    Comentariu


    • #3
      Cam in cat timp vine comanda? Sunt seriosi chinezii?

      Comentariu


      • #4
        Par seriosi insa e destul de dificil de comandat de acolo.Trebuie vorbit personal cu ei si explicat ce vrei sa cumperi(par sa stie destul de bine engleza)Timpul nu as putea sa precizez cat dureaza,difera de la caz la caz.
        Lemne: DHS Hurricane Long W997
        FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
        BH: DHS GoldArc 8

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de krisztalori Vezi post
          www.prott.cc din China la un pret exorbitant, e bun dar nu merita atat(parere personala)
          imi cer scuze ca intervin dar cam asta este pretul la aceasta fata si, din cate stiu, este unicat de 2.15mm
          ...are un control si un spin mai mare fata de provinciala, chiar si fata de tenergy 05

          Comentariu


          • #6
            Da asa este,aveti perfecta dreptate.Cat despre tenergy 05 si acela are un pret exagerat de H 3 national nemaivorbind.Este dupa cum am zis o parere persnala.
            Lemne: DHS Hurricane Long W997
            FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
            BH: DHS GoldArc 8

            Comentariu


            • #7
              Cind am vorbit acum 3-4 luni cu chinezul nu o avea , acum cica ar fi pe stoc (am intrebat doar sa fiu sigur ca o comand din acelasi loc ca altii)
              Nu stiu in ce masura o fața ca asta ar fi mai buna decit un tenergy 05 , oricum fara booster am inteles ca nu face 2 parale , cu booster ar fi peste 05
              La pretul ei nu as lua-o nici eu , o comand pt cineva care are un Viscaria si vrea sa devina Zhang Jike

              Comentariu


              • #8
                Am incercat si eu sa cumpar din China de pe alt site si or zis ca nu mai au pe stoc, asha ca or anulat comanda si am primit banii inapoi normal cu 10% pierdere de schimb valutar..

                Comentariu


                • #9
                  poti sa iei cu orange sponge.... cu tuning e super tare fața
                  TB SPIRIT
                  TGY 05
                  TGY 05 FX

                  Comentariu

                  Procesare...
                  X