Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Andro Plasma

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Andro Plasma

    Am citit pe acest site,despre fetele Andro Plasma,iar din descriere par a fi fetele perfecte-spin si viteza fara sa depui efort,nu necesita lipire,au control cu carul,dar dincolo de marketing,a jucat cineva cu vreunul din modele?sa ne lamureasca in ce masura sunt adevarate vorbele producatorilor?

    http://www.andro.ro/index.php?c=2&sc=1&d=38
    Lemn:Butterfly Liu Shiwen
    FH: Tenergy 05
    BH: Dignics 05

  • #2
    Se uzeaza repede si se face franjuri pe margine. Pentru spin trebuie sa depui efort.
    Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
    FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
    BH: Tibhar Quantum X Pro Max

    Comentariu


    • #3
      E valabil pentru toate fetele Andro?sau exista si o fata de varf?un produs de top?
      Lemn:Butterfly Liu Shiwen
      FH: Tenergy 05
      BH: Dignics 05

      Comentariu


      • #4
        Fetele Andro sunt ESN Tensor. Cele Plasma sunt din aceeasi gama cu Yasaka Pryde.

        Dupa mine cea mai buna pana acum este Andro Hexer.
        Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
        FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
        BH: Tibhar Quantum X Pro Max

        Comentariu


        • #5
          sunt curios ...cu ce paleta trebuie sa joci fara sa depui efort?
          DONIC LI PING KITEX( kiso hinoki-ayous-texalium-kiri-texalium-ayous-kiso hinoki) - XIOM SIGMA PRO 2.2
          FH-DONIC COPPA X3 SILVER - DONIC WALDNER DIABLO GLASS FIBRE - BH-DONIC F3 BIG SLAM

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de laurentiucat Vezi post
            sunt curios ...cu ce paleta trebuie sa joci fara sa depui efort?
            Eu am reprodus doar ce scria acolo,normal ca trebuie sa muncesti cu o paleta,ca doar nu joaca singura,dar ei sustin ca fetele plasma au spin si viteza incat nu mai trebuie sa lovesti tare,asa banuiesc,doar sa perii mingea
            Lemn:Butterfly Liu Shiwen
            FH: Tenergy 05
            BH: Dignics 05

            Comentariu


            • #7
              Sincer eu nu am gasit niciodata vreo descriere pe vreun site de materiale de tenis de masă care sa prezinte negativ vreo fataadica toate sunt cele mai spinoase si mai adaptabile si mai etc.. Pana la urma totusi reclama e sufletul comertului. Dupa ce produsul e utilizat piata cerne calitatea dar pana atunci... probam sa vedem care e mai buna
              Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

              Comentariu


              • #8
                Am eu Andro plasma 430,hmm la capace e destul de buna ,se uzeaza repede asta ma oftica cel mai mult,iar pe margine se rup bucati unde tin degetul, ai control bun,este usoara,topspin cam fortat eu zic ca este o fata pentru bh...STima!
                Blade:Butterfly Kong Linghui Special ST
                FH:Joola Rhyzm
                BH:Joola Samba+ max

                Comentariu

                Procesare...
                X