Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand schlager carbon

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand schlager carbon

    *schlager tamca 5000 93 gr maner drept doar probat impecabil........77 eur cu transport ....no negociabil
    *2 fete max palio thor's negre noi patrate vand doar impreuna la ......55 eur (se subintelege ca amandoua in acest prez cu transp. Inclus
    *lemn tibhar balsa carbon doar 82 gr nou concav la ...........58 eur cu transport.
    .........aveti foto schlager mai jos in acest topic pt. a inlatura orice urma de dubiu.
    Ultima editare de EDWARD; 16.feb.2012, 18:39.

  • #2
    Hmmmmmmmmm.... dl. Edward parca dupa chestia cu Tenergy-urile alea fake luate chipurile de pe ebay si anumite lemne toate "ca noi" doar "probate" dar cu emblemele clar schimbate
    (de ce oare?) parca nu prea dorim oferte d`astea senzationale ce zici ?
    Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de adishorul Vezi post
      Hmmmmmmmmm.... dl. Edward parca dupa chestia cu Tenergy-urile alea fake luate chipurile de pe ebay si anumite lemne toate "ca noi" doar "probate" dar cu emblemele clar schimbate
      (de ce oare?) parca nu prea dorim oferte d`astea senzationale ce zici ?
      Dvs faceti ce credeti de cuviinta,i se poate intampla oricui sa-i treaca prin mana asemenea materiale,toti suntem supusi greselii,important sa fim atenti a doua oara.Eu m-am dat cu capul de sus si acum incerc sa fiu foarte atent chiar daca exista si oamenti sceptici ca dvs.care nu cred ca m-i sa-ntamplat si n-a fost inadins,intre timp,sunt membrii al forumului care nu inceteaza sa ma contacteze si care au inteles ca i se poate intampla oricui.Feedbackul vorbeste pe de-o parte iar,pe de alta "sa dea cu piatra cel fara de pacat"....pacat facut cu sau fara intentie.Intre timp eu mi-am facut datoria sa restitui banii oamenilor si sunt cu constiinta impacata.In ce priveste lemnele care le-am avut la vanzare,as dori sa stiu daca poate cineva de pe acest forum sa spuna ca i-am vandut un lemn clona.....sunt chiar curios sa vad cata dreptate puteti avea in ce declarati..............mai intai uitati-va pe feedbackul meu si incercati sa fiti mai putin rautacios ca traiti mai mult fiind senin si cu surasul pe buze.Sunt chiar bucuros ca ma atacati in direct pe forum,asa am ocazia sa declar cele spuse.Va salut si va doresc sa nu cumva sa gresiti in viata pt. ca se poate lua ca si cand a-ti facut-o inadins,chiar daca n-a fost asa.......stima draga d-le si o viata cat mai buna va doresc chiar daca oricum nu am speranta ca v-am facut sa intelegeti.
      ......pt. toti membrii forumului:daca aveti dubii in ce privesc materialele mele va sfatuiesc sa nu cumparati,daca in schimb,va incredeti cum au facut si alti membri care mi-au lasat feedbk.,cumparati si va asigur ca orice dubiu a-i avea,cat de mic ar fi,eu..........VA RESTITUI PANA LA ULTIMUL LEUT CUM AM PROCEDAT CU CEILALTI MEMBRI CARE AU AVUT DUBII.Salut toti membrii care citesc asta si le doresc toate cele bune,inclusiv d-lui Adishorul.
      Ultima editare de EDWARD; 16.feb.2012, 01:42.

      Comentariu


      • #4
        d-le edward am toata stima pentru dvs!stiu ca sunteti membru si pe forumul din italia!cum se face ca acolo nu s-a strecurat nici o greseala?mai ales ca ati vandut destule materiale?OAMENII AU NEVOIE DE INCREDERE SI SERIOZITATE!MA BUCUR CA LE-ATI RETURNAT BANII!NUMAI BINE!
        tb alc t05/t05 fx

        Comentariu


        • #5
          Da, aveti dreptate,am restituit banii,mai serios de atat??Va salut si eu,o zi buna.
          ---------- Post added 16.02.2012 at 19:34 ----------
          Postat în original de EDWARD Vezi post
          Da, aveti dreptate,am restituit banii,mai serios de atat??Va salut si eu,o zi buna.
          Iata foto Schlager........

          ---------- Post added 16.02.2012 at 19:37 ----------

          Comentariu

          Procesare...
          X