Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

yasaka vstage upgrade tenergy?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • yasaka vstage upgrade tenergy?

    am momentan un lemn schlager off+ butterfly si fete yasaka vstage mi se par super rapide si am dificultate la mingile joase si scurte am tendinta sa le topsez cu spin dar nu reusesc pe cand cu tenergy 05 fx are seful meu cu alea reusesc salutare la toata lumea de pe forum
    Ultima editare de pauldesm; 20.feb.2012, 20:44.

  • #2
    Depinde ce lemn are seful dumneavoastra..Schlager off+ este un lemn foarte rapid si daca sunt lipite fete rigide pe el multe o sa iasa afara sau miscarea nu este corecta...Stima!
    Blade:Butterfly Kong Linghui Special ST
    FH:Joola Rhyzm
    BH:Joola Samba+ max

    Comentariu


    • #3
      seful meu tot schlager off+sau tamca 5000 acelasi lemn amandoi astazi parca m-am impacat mai bine dar mie imi trebuie fete un pic mai moi cred ca tenergy 05 nu fx presupunand ca 05 este mai rigida

      Comentariu


      • #4
        Puneti puncte si virgule, ca sa intelegem mai bine.
        Daca va trebuie fete mai moi (este de inteles), T05 FX este mai moale putin decat T05 simplu. Oricum, combinatia lemnului dvs. cu aceste fete, tot "racheta" se numeste, ca si cu V-Stage. De ce nu folositi niste fete mai "normale", gen "Joola Energy X-tra" sau "Samba Plus" ca sa se numeasca "upgrade" al jocului, nu al paletei? Sau daca chiar vreti super-performante, "Xiom Omega 4 Pro" sau mai moi si cu mai mult control, "Omega 4 Euro".
        Lemn- Bty Viscaria
        FH - TENERGY 05
        BH - TENERGY 80

        Comentariu

        Procesare...
        X