Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Tuttle beijing II

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Tuttle beijing II

    As dori un feedback de la cei care au jucat cu fata respectiva. Sunt interesat de felul in care se comporta pe un lemn cu carbon (balsa carbo X5).

  • #2
    foarte lenta, destul de grea, buna pt un joc de deasupra mesei, cu multe mingi taiate si serve "dubioase"
    Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
    FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
    BH: Tibhar Quantum X Pro Max

    Comentariu


    • #3
      eu am 2 fete beijing tuttle si iti spun k sunt fete destul de ushurele comparativ cu celelalte chinezarii... sunt fete mai moi decat dhs h3 neo sau dhs h2 neo... sunt super lipicioase si iti ofera un simt foarte bun al lemnului... daca ai un lemn rapid si care genereaza mult efect combinat cu fetele astea o sa fie o paleta superba... simt extraordinar, control mare si efect super mare.... la capitolu viteza nu exceleaza dar cui ii trebuie viteza cand ai spin imens si control
      Lemn: Butterfly Petr Korbel
      BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

      Comentariu


      • #4
        sal....am si eu un tuttle de 2 mm si merge super ok pt o fata chinezeasca......nu este f rapida dar f spinoasa,are topsheetul cu dintii mai lungi si mai subtiri decat celelalte chinezesti,raportul pret calitate excelent....daca stii sa o busteresti vei mai scoate un plus de viteza din ea......eu lipesc cu speed glue romanesc.....adika prenadez diluat si cand lipesc fata o pot intinde cu tot cu burete si fac din fete putin tensor....
        fh-xiom vega-pro 2mm
        blade--galaxy-v16
        bh-xiom omega tour--max

        Comentariu

        Procesare...
        X